reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Madziujka dzieki.. sama nie wiedziałam czy to normalne czy nie w kazdym razie to racja wiecej chodze.. niestety karmić juz nie karmie :-(

zaczełam sie niepokoić bo wszędzie pisze ze krwiscie powinno sie do 6 dni a u mnie leci jeszcze porządnie krwiście.. pani doktor dzis na zdjęciu szwów powiedziała ze spokojnie moze tak być ze 2 tygodnie..

no tak 9 miesięcy było przerwy to teraz musi polecieć za te wszystkie czasy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziajuka dzieki.. sama nie wiedziałam czy to normalne czy nie w kazdym razie to racja wiecej chodze.. niestety karmić juz nie karmie :-(

zaczełam sie niepokoić bo wszędzie pisze ze krwiscie powinno sie do 6 dni a u mnie leci jeszcze porządnie krwiście.. pani doktor dzis na zdjęciu szwów powiedziała ze spokojnie moze tak być ze 2 tygodnie..

no tak 9 miesięcy było przerwy to teraz musi polecieć za te wszystkie czasy

A czemu nie karmisz?? co sie stało bo widziałam, ze wczesniej pisałas, ze masz z tym problem.
no tak fajnie było bez @:)

ale powiem Wam, ze juz chce miec drugie dziecko :p

no i mąż zrobił niespodzianke kupił kwiaty i podziekował za synka:) aż mi sie lezka w oku zakręciła
 
Hej
A jednak ciamajdka się wysypała, nareszcie!WIELKIE GRATULACJE dla niej, to teraz kolej na reszte oczekujących.
Ja dziś byłam na ktg, ot tak, wczoraj wieczorem znajoma dała mi nr do szpitala i dziś zadzwoniłam od razu że mogę przyjechać. Kolejny zapis za 2 dni. No więc wszystko ok, skurcze minimalne ale coś tam się dzieje, tetno od 100 do 160. Akurat jak byliśmy to był poród, przy nas świeżo upieczony tata wyszedł z sali a zaraz wynieśli dziecko pokazać rodzinie - cudo:-)
W nocy skurcze (do zniesienia) mnie dopadły co 5min przez godz ale później ustały, już mi adrenalinka skoczyła ze się zaczyna...
 
A czemu nie karmisz?? co sie stało bo widziałam, ze wczesniej pisałas, ze masz z tym problem.
no tak fajnie było bez @:)

ale powiem Wam, ze juz chce miec drugie dziecko :p

no i mąż zrobił niespodzianke kupił kwiaty i podziekował za synka:) aż mi sie lezka w oku zakręciła
problem niestety się nie rozwiązał, mały nie był w ogołe zaiteresowany moim mlekiem.. już sie przyzwyczaił do modyfikowanego niestety.. a ja odpusciłam, nie umiałam patrzeć jak moje dziecko sie męczy

Twój mąż dobry gest uczynił.. super..
 
Hej dziewczyny!

Z tym krwawieniem roznie bywa. Ja jeszcze niedawno mialam tak, ze caly dzien prawie nic a potem nagle chlup polecialo cos. Teraz mam takie surowicze odchody i wkurza mnie to juz, bo ciagle w podpasce trzeba chodzic.
 
No własnie dziewczyny ile powinno sie krwawic?? bo połozna sie mnie pytała czy jeszcze krwawie? a ja mowie, ze tak zrobiła jakąś dziwną mine, ale nic nie mowiła.

Ja nadal troche krwawie, choc juz nie zawsze taką czysta krwia czasem brazowe leci troszku, ale zauważyłam, ze jak karmię to poleci więcej,......... ale spoko moze nas tak czyścić do miesiąca!!!!.......teraz z szafki znikają w zastraszającym tempie podpaski, :szok:których nakupiłam przed ciążą, bo nie wiedziałam, ze w tej ciązy będe heh:-D:-p!
 
Bombusia...u mnie to samo. Jak mały zassie cyca to leci więcej. Macica nadal się obkurcza. A podpasek to już nie liczę która paczka leci...masakra.

właśie przeczytałam info od Ciamajdki...osz kurde! Duuuuuża ta Edytka :)
 
reklama
Witam! Dawno tu nie zaglądałam, ale pojechaliśmy z mężem na 2tygodnie nad jezioro ;)
U nas już silniejsze skurcze i upławy z krwią. Mam nadzieję, że niedługo się zacznie :)
Tylko czekam kiedy zaczną się regularne skurcze i odejdą wody. :)
Przy każdym skurczu zerkam na zegarek, ale niestety jest duży odstęp między nimi ;(

 
Do góry