reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

a ja mam lenia do robienia obiadu czyzby po tym sprzataniu ?????????????? uff odkurzone ale mosialam robic przerwy bo brzuch bolal i plecy ...
 
reklama
hmm...kot mnie śledzi...

mieszkamy w tym samym domu co moi rodzice, mamy mieszkanie piętro wyżej. U rodziców jest kicia, która panicznie boi się wychodzić z mieszkania - taki typowy, domowy pieszczoch. Kicia czasami wyjdzie na klatkę, nawet przyjdzie do mnie, do góry (sporadycznie) ale dosłownie na 3 minuty i zaraz ucieka na dół. jak po południu byłam u rodziców to od razu przyszła się przymilać i poszła za mną do góry. teraz siedzi już ponad godzinę, skulona w kłębek na kanapie obok mnie...hmm...może to coś znaczy ? może kot ma jakieś przeczucie ??
 
jeny trzymam kciuku za szybki i bezbolesny poród:)

ciamajdko a jednak! super kobietko nie stresuj się, jedz sprawdź co i jak, może jutro już będziesz miała małą obok siebie!

kasia 2506 szkoda że ten lekarz nie przyjmował ale do poniedziałku szybko czas zleci!

ja na obiad dziś wciągnełam kalafiora, ziemniaki deptane i jajko sadzone:) mąż ponoć jest juz blisko domu więc pewnie już za długo nie posiedzę. zjadłam nektarynki i mały ma czkawkę.
a z nowości to opadł mi brzuch dzisiaj, ja sama zauważyłam rano a teraz przyszła ciocia i mówi ze mi brzuch opadł, no może u mnie też się coś ruszy:) cycki mnie tak bolą że nie wiem co mam z nimi zrobić, masuje rozcieram a ból niemiłosierny:(
 
Aaaaaaaa.... wyspałam się do 15! Byłam na małych zakupkach, musiałam między innymi zaopatrzyć się w rajstopy dla słonic bo jutro weselich. Chyba torbę spakuję na wszelki wypadek!

A teraz wszamałam sobie fryteczki (chodziły za mna z tydzień) i musze coś dla M zrobic na obiad bo wróci z pracy a tu drugi dzień zimna kuchnia :baffled::baffled::baffled:

Te bóle które miałam określiłabym jako na kupę i na razie po spaniu przeszły. Zobaczymy co dalej. Ja już chyba pełną parą weszłam w 9 miesiąc bo zaczyna mi się chcieć spać popołudniami i wogóle taka jestem poooooooowooooooolna i niegramotna. Byle jeszcze 2 tygodnie i może Dzidzior wyłązić. Zazdroszczę Wam że Wy już tak tuż tuż!!!

Ciamajdka te dobre sobie u tego lekarza, ale jak już pisałam, "najwyżej" zostaniesz mamusią za niedługo!! Trzymam kciukasy!

Lea28 witaj w klubie Ciężarnych Mających Wkurwiające Teściowe!! Moja mi wysłała takiego sms, bez żadnego dzień dobry czy cześc tylko "Dlaczego nie mogę się do was dodzwonić?" Kuuuuuu......... bo nie! miałam ochotę jej odpisać! No co za kobieta!

madziujka no ja już oczami wyobraźni widzę Ciamajdkę jak rodzi, albo szpital rozwali albo wszyscy ze śmiechu poumierają. Będą jaja jak berety. Już nie mogę doczekać się opisu porodu!

O la Boga jenny83 Ty się nie denerwujesz że z odejdzionymi wodami do domu dałaś się wysłać i jeszcze nam tu na BB piszesz. Normalnie podziwiam. Ja bym się o framugę drzwi w szpitalu zaparła i ani rusz!

Laseczki fiuufiuu pojechała do kina, zgodnie z jej zamiarem posiadania darmowych wejściówek, może już nie wrócić stamtąd w dwupaku :-);-):tak::-D

Bombusia smaka robisz kochanieńka. Ja co prawda wolę drobiowe ale mmmmmmmmmmm mniam mniam z octem!
:-p:-p:-p

andzia1987 niechcę Cię straszyć ale ponoć koty przeczuwają "co nie co"!

Buziam Was i idę ziemniory wstawić na kuchnie!
 
Co do Łubinowej to ja bym osobiście tam nie rodzila bo oni tam mają kiepską opiekę i słyszałam, ze jest przereklamowany troszeczke ten szpital ;-) dlatego ja nawet go nie brałm pod uwagę.

kurde sąsiad remontuje łasienke i wszystkie kafelki wrzuca wyobraźie sobie w pion tam gdzie lecą rury - kawały kafelek mi lecą za ścianą jak mi debil rozwali kibel ja mu pysk rozwale!

Debil normalnie :baffled: Zgłoście to bo jak Wam coś nawali to on się czubek później nie przyzna... lepiej tak "na gorącym uczynku".

Witam,
Wpadlam tylko was poinformowac,ze 3 godziny temu odeszly mi wody,bylam w szpitalu narazie wszystko jest ok odeslali mnie do domu bo tu takie sa zwyczaje mam wrocic jak zacznie sie cos dziac albo skurcze jak beda co 5 min.Skurcze mam nie regularne ale bol narazie spokojnie do zniesienia.A nawiasem mowiac nie sadzilam,ze tyle wod tam moze sie zmiescic cieplitkie leca po nogach hihi.No to sie trzymajcie!!!
Czop mi odszedl jak strzelily wody rano podczas siusiu i to byl zoltawy glut gestej wydzieliny!!!

Kurde, u nas to odrazu każą leciec do szpitala. A szczerze nie wyobrażam sobie jak można czekać i trzymać dziecko na sucho... przecież od tego wlasnie wynikają wszelkie zakażenia okołoporodowe, zamartwice płodu itp... nie chcę straszyć ale ja bym mimo wszytsko waliła do tego szpitala drzwiami i oknami!!! No i rodzić na sucho to też przegięcie :no:

spakowałam się, wyparzyłam smoczek i osłonki...i butle, ale to na wszelki wypadek...

a tak mnie wczoraj sutki bolały!!!

siedzę, wymieniam wkładki, chyba końcówka, już nie czerwone a brązowe...

ja jade i tak dzisiaj jeszcze raz do szpitala dzisiaj, bo rozdanie certyfikatów-będzie położna taka fajna to zaraz ją wezme na bok i zapytam co robić. juz się dzisiaj z nia zreszta widziałam.
i idziemy oglądać porodówke chyba..
albo ja tylko obejrzę albo zostanę..

a T. chyba zajety bo ma w nosie mojego smsa...

ehtele plany sie zmieniły, ma być edytka.. ale to w praniu wyjdzie..

z jednej strony bardzo bym chciała żeby to już, ale z drugiej strony nie wierzę że to już, i to jest jakis kosmos dla mnie... za godzinke jadę ...
ale stresik jest dziewczyny, oj jeeest...

Ciamajdko to chyba jednak rozkreca się na całego :-D Trzymaj się kochana!!! Bedzie dobrze!!!! Hehehe... a położna to pewnie Ciebie zatrzyma na oddziale ;-)

PS. A ja w tym stresie wczoraj też smoczki itp wyparzyłam w razie czego :-D A wcześniej sobie mówiłam że zrobię to dopiero po 8.08 :-D Ale jak człowieka przydusi to odrazu wszystko robi :-D
 
witam:) dziewczyny wpadam tylko powiedziec ze u mnie w porzasiu, na wczorajszym ktg- jeden skurcz - hurrrrrra:-D- jednak nie mam czasu Was nadrobic- troche czytam ale nazbieralo mi sie pracy i jeszcze zaraz z mala wychodze do lekarza.
Zycze Wszystkim milego popoludnia- i mam nadzieje ze jak wroce za kilka godz. to ktoras sie rozpakuje:)))
Trzymajcie sie brzuchatki.

gratuluje skurczyka :)



Miałam was nadrobić, ale wrąbał mi się Darek bo od kilku dni czuwa w domu - nie wiem po co, w komputer i nie dałam rady, zaczynam od nowa:)
czytam na bieżąco, ale z pisaniem gorzej:
kiedyś Martuśka i teraz Pajeczka pytają o czop:

U mnie było tak, że w nocy już czułam dziwne mokro, rano się obudziłam i na wkładce baaardzo dużo gęstego śluzu (różowego) z dużą ilością krwi, ale nie żywoczerwonej, później jeszcze przez cały dzień glutki z krwią, pod koniec dnia glutki brunatne (było tego bardzo dużo) wkładki zmieniałam co pół godziny. No dobrze poodpisuję wam kochane...
no a ja mam własnie 4 dzien i dlatego sie troszke dziwie

zestresowałam się...
poszłam siku i wyleciało ze mnie kilka skrzepków krwi..
a jak wytarłam się papierem to zywa krew..

dzwonię do T. bo mnie brzuch napieprza.. ja dziewczyny chyba naprawdę mam "niewiele" czasu..

pocieszcie proszę...

zemdlal.gif
jestemz Tobą
krzyk.gif


Monika ;) masuj , masuj, może urodzisz hehe. Już sobie doczytałam w razie czego co wywołuje poród,hihi.

Ehtele,dzięki za linki do ubrań. Miało być seksownie a kupilam to: MODNA ZIELONA BLUZECZKA Z DZIEWCZYNKĄ NOWA M/38 (1159919758) - Aukcje internetowe Allegro
No dobra... Dziecinnieje,mój pierwszy t=shirt z nadrukiem,hehe.

Ciamajdko - dobry pomysl,rozmawiaj z położną i nas informuj kochana!!

a Ty co tutaj robisz ?? na porodówce miała byc i kolejnego
s010.gif
a tutaj cisza :)

DZIEWCZYNKI TO JA SIE ZBIERAM BO ZA GODZINKE DO KINA IDE :) BUZIAM WSZYSTKIE BRZUSIE IDZCIE
dziecko.gif
A JA BEDE OSTATNIA
rotfl.gif
 
a ja dziewczyny dzis mykam bo zaraz przyjedzie M zjemy obiad i jedziemy na weekend do tesciowej , ale postaram sie pojawic tak wiec zycze wam udanego weekendu odpoczywajcie poki jeszcze mozecie ja tak bede robic :))))))))))))

buzka
 
reklama
Pajko , ciii ;) mam niecny plan urodzić w weekend bo od poniedziałku M powinien mieć urlop. hehehe. :) A w ogóle podoba mi się data 1 sierpnia ;P
 
Do góry