reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No wreszcie jakis power maly dostalam pomylam naczynia i posprzatalam kuchnie heh lsni czystoscia :) ale znowu juz leze ;p;p


Ja nie wiem niektore z was ciagle cos robia a ja leze i leze...moze dlatego ze mieszkamy z tesciami i taz nie mam takiej swobody jednak co u siebie to u siebie zawsze mozna cos po swojemu zrobic a tak to dupaaa jeny mam nadzieje ze niedlugo dostanniemy swoje mieszkanko i bedzie inaczej....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luzika, pewnie że to może miec wpływ :tak: ja nawet jak jade do wlasnych rodzicow krece sie po domu i nie wiem co ze soba zrobić, a tu zupelnie inaczej, bo robie co mi sie podoba, wiec od razu inna energia :-)
a co tu tak ucichło, he?
 
Ja tez juz bym chciala dostac boli albo zeby odeszly mi wody i jechac na ta porodowke....Ciekaw jestem pewnie bedziemy lezec na porodowce to pomyslimy ,,Jaka ja bylam glupia ze chcialam juz tu jechac hehe``
 
Witam ponownie moje kochane Brzuchatki :-) Ja tylko na chwilkę zameldować że dzień spędzony z M bardzo milutko, później nas jeszcze znajomi ze swoją 6 miesięczną odwiedzili więc dzień zaliczony do udanych. Teraz idziemy powoli spać bo jesteśmy padnięci, ale jutro nadrobię cały dzisiejszy dzień tzn juz przeczytałam ale jutro odpowiem konkretnie :-D

Jedynie co to chcialabym pogratulowac wizyt!

No i oczywiście jeszcze raz chciałabym pogratulować ribie i Duralex!!!!!!!

A ty GSC trzymaj się kochana!!! Same barany chyba w tym szpitalu pracują, ale może jutro faktycznie będzie lepiej jak bedzie ten lekarz o którym pisałaś. No a swoim T tak bardzo się nie przejmuj, faceci niestety już mają takie "zagrywki" czasami i jakoś trzeba to przeboleć. Ale jak najbardziej Ciebie rozumiem ze zrobiło się Tobie przykro. Ale co tam.. płacz... to pomaga. tulę mocno!!!!!

Jutro opowiem Wam jakie ciekawe spostrzezenia dzisiaj kilka osób pokierowało w moją stronę :szok::-D

Buziaki. Miłej nocy!!! Za te które chcą się rozpakować to trzymam mocno kciuki!!!! :-)
 
hehe pewnie tak :-p ale byleby miec to za sobą :tak: Juz chce tulic synusia!!
jeju ta ostatnio sobie mysle "co bedzie jak bedzie coreczka" :szok: wszystko pokupione na chłopca. Ale to w sumie nie taki wielki problem. Najwaznejsze zdrowie!!

Anetko milej nocki!
 
No to o tym samym myslalysmy bo ja tez ostatnio tak analizowalam co mam typowo dla chlopaka i wcale nie tak duzo wiec lajcik:) A z tym tuleniem szkraba to racja jestem taka ciekawa jak bedzie wygladal ,czy bedzie mial wloski, czy wszystko bedzie ok tyle pytan a tylko jedno moze je wyeliminowac ten nasz upragniony POROD!!!!
 
Hej
Nadrobiłam posty z 2 połowy dnia i widzę że dość gorąco się tu zrobiło... Nie dam rady się poodnosić bo padam. Odebraliśmy dziś mój posiew no i niestety jest ten cholerny paciorkowiec :-( Powiedzcie mi bo lekarz mówił że teraz już nic z tym nie będziemy robić tylko przed porodem (jak już się zacznie akcja) dostanę antybiotyk okołoporodowy, czy to ma jakiś poważny wpływ na dziecko? podanie takiego antybiotyku? I czy to wystarczy żeby zapobiec jakimś późniejszym problemom dla małego lub dla mnie? Któraś przerabiała ten temat? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry