reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Polianko no pokazalam mu ze zadzwonilam przy nim do mojego taty i mam go w nosie.. Tata moze mnie zawiesc.. TAK MNIE DENERWUJE ZE TO SZOK.. oczywiscie telefon milczy.. ciekawe czy sie odezwie........cham!!
FACECI TO IDIOCI DZIEWCZYNY NA PRAWDE;/
 
reklama
navijka u nas ochłodzenie totalne dziś było u mnie 13 st. i wcale mi z tym źle nie jest, podobnież nadal tak ma być, no nic tylko rodzić w taką pogodę.........jak tam sytuacja z M ??? opanowana??? świetnie,ze tesciowa wstawiłą sie za Tobą ,pewnie podłapała plusika
ewelinko gratuluje udanej wizyty, no to szykuj sie też na porodówkę jak lekarz już nie chce Cię z brzuchem w gabinecie ogladać, duuuużo sexu i sprzątanko domku
CZekoladka mam nadzieje,ze jutro CIę przyjmą już do tego szpitala, jak nie jedź do Madurowicza kobieto!!!!!!!.....ochhh doczytałam,ze Cię przyjmą, nie płakusiaj kochana, bo dziecko sie denerwuje a nic niewinne jest, ze T. ma muchy w nosie, jedź z tatą,a zobaczysz, że T. sie szybko zreflektuje i kac moralny MUROWANY!!!!! buziaki
Bodusia86 piękny opis porodu, dziękuję
Milusia no te Twoje skurcze są okropniaste kochana, bardzo współczuje
Izunia no nie martw sie CC, widzisz jest tego plusik, walniesz sie na łóżko i za chwilkę dzidzia na Tobie leży, będzie dobrze, lekarze wiedzą co czynią, Twoje zdrowie też jest ważne
AgaS współczuje tego zalania i mam nadzieję,ze maszyny jak wyschną będą sprawne
koralowa gratuluje udanej wizyty, my na bank mamy chłopców bez żadnej pomyłki!!!!!!

Pajka ma cholestaze napisałam w wątku smsowym:baffled:
 
Dziewczyny wlasnie mnie zlapal jakis silny bol brzucha z kregoslupem!! ze nie moge dobrze oddychac to normalne??
Ale boli!


T własnie dzwoni ale nie odbieram mam go gdzieś..
Czekoladko a Ty sama w domu jesteś!!!!!! Oj ale czy to skurcze???? może poobserwuj i patrz na zegarek czy sie powtarzają, czy puszczają w ogóle!!!!!!! jejku czemu oni Cie nie przyjęli do tego szpitala, skandal!!!!!

Widzisz już mu przeszło i ma kaca moralnego, normalka!!!!!!!!
 
GSC, wspolczuje sytuacji z T. JAkis niepowazny jest. Nalezy mu sie kara i to bez dwoch zdan, ale nie powinnas pokazywac, ze sobie bez niego poradzisz. Chlopy jak tylko to widza to to wykorzystuja pozniej na maxa. Widze po swoim, ze jak raz pokazalam, ze potrafie kupic rzeczy typowo meskie, albo takie sprawy zalatwic to co raz mnie teraz wykorzystuje - a to pojedz zarowki do auta kup, a to pojedz tarcze do ciecia glazury i gresu kup, a to to a to tamto. Ale tez wie, ze ja jak mowie, ze czegos nie zalatwie, bo nie wiem to tego nie zalaatwie, czesto tez udaje takie totalne "beztalencie", taka ciamajde, ze bez niego ani rusz, specjalnie, zeby wymusic troche od niego, zeby i jego "rozruszac", by nie myslal, ze jestem taka samodzielna. Wystarczy, ze mu pokazalam, ze uszczelki w kranie wymienie. No ale np. do korokow, w sencie bezpiecznikow to bym sie nie pchala. ;)

Bombusia, no ja i tu to dwalabym 99,999999999%, bo nigdy nic nie wiadomo. Badanie z plynu to test przesiewowy, ktory jest testem i tez jest obarczony jakims tam bleden. Niewielkim, ale jednak. :) No ale wieksza mamy pewnosc, jak po zwyklym usg.


U mnie przeszla burza. Fajnie, bo w ciagu dnia bylo parno i duszno. Teraz przynajmniej jest czym oddychac. o i niezla ilosc deszczu spadla. ;) Korzystajac z chwili nudy zrobilam w koncu ogorki malosolne. :p
 
Witam wieczorową porą!! Coś mi się forum wiesza, 48 godzin mnie nie było i tyyyyyyyyyle czytania. Ale biorę szklankę coca coli i już was nadrabiam.

Pajkaa jedź i się nie zastanawiaj. Oczaisz przynajmniej co się na ginekologii i porodówce dzieje :-) Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Na pewno z Tobą i Dzidziorem będzie dobrze!
Doczytałam, Pajeczko nie przejmuj się tą cholestazą, to już końcówka więc wszystko będzie dobrze!

karolaa25 witaj, pewnie za niedługo urodzisz z takim rozwarciem =) to super za 4 dni będzie 38 tydzień więc śmiało może Bobas wyłazić!

kassia181 trzymam kciukasy! Będzie dobrze!

koralowa nie zazdroszczę teściowej bo moja taka sama albo i gorsza, bo się wtrynia we wszystko, za to zazdroszcze męża, że taki asertywny i mamusi umie dogadać bo mój to by się za chiny ludowe nie odezwał.

Natka, Bogusia86, Riba, Duralex gratulacje kochane!!! Teraz tylko życzyć zdrówka dla całej rodzinki. Ciumas! Jak zobczyłam potomka Duralex to się poryczałam... normalnie cudo!

Bombusia ale się uśmiałam z tych liścików. Szkoda że nie chodzę już do szkoły to bym zostawiła taki swojej Mamci! heheeh

Ola_ dziś było zdecydowanie lepiej, chociaż o 7.20 obudził mnie koszmarny sen, że wyrzuciłam moją siostrę z domu (niby czemu to nie wiem), ale zasnełam ponownie i do pełnej 8.30 przespalam. Cudnieeeeeeeeee!

luizka4don , cayra1984 a co to noc seksu była czy co? u mnie też przytulanki no fiu fiu!



cayra1984 no i dobrze, że się wepchałaś, kolejna odważna w naszym gronie! Tak trzymać, tylko czemu decydujemy się na takie coś dopiero w 9 miesiącu??

Heheh czuje czkawke w samej pipce:-D
a myślałam, że tylko jak tak mam i już się martwiłam, że mi Mały wypadnie :szok:

marulka ja się właśnie dzisiaj zastanawiałam co bym było jakby mi się córa urodziła, normalnie szok, nie wiem czy uwierzyłabym że to moje, a po drugie mam tttyyyyyyyyyyyyleeeeee ciuszków chłopiecych że maskara!
Jeśli chodzi o termin to ja z OM mam na 4 wrzesień więc nie strasz, bo z usg 24 sierpień i na to liczę, a szczerze to bym wolała jeszcze wcześniej :baffled:

Ciamajdka kochanie nie martw się, zdarzają się takie dni! A apropo tego że nikogo nie chcesz widzieć i odbierać telefonów to nie jesteś sama. Ja bym wyzabijała wszystkich na swojej drodze, jeszcze tylko M toleruje ale też mam z nim na pieńku!

navijka, cayra1984 widzę że pod koniec ciąży się udziela naszym mężczyznom. Może oni tez już są zmęczeni ciążą tak jak my. No mój mnie do szału doprowadza. Wczoraj wrócił o 18 z pracy, zjadł obiad, obejrzał wiadomości, posiedział przed kompem o 21 zaczęliśmy oglądać film i gość zasnął w połowie. No poprostu zaje....... Cały dzień na niego czekałam, a on ma to gdzieś. Na jego szczęście obudziłam go na kąpiel, więc się rozbudził i nawet na przytulasy się zebrało! Ale ogólnie to gość się robił beznadziejny. Także Wam współczuję laseczki!

Gorzka_Słodka_Czekolada no ale jaja! Nawet nie wiem jak to skomentować. Mój M jak widzi ile kobiet jest w ciąży to powiedział mi żebym sie modliła o wolne miejsce na porodówce bo w tym roku wyż! No ale żeby aż tak. Oj kochana najważniejsze to się nie stresuj, a najlepiej to dzwoń do tej znajomej ze szpitala i niech Cię tato zawiezie, przecież nie możesz być sama w domu. W szpitalu zawsze bezpieczniej! Dzwoń i to już.
 
Ostatnia edycja:
koralowa, ale ja oprócz tego mam to potwierdzone na USG więc ja osobiście jestem przekonana na 101 %, a na forum na którym byłam swojego czasu o amnio na 200 badań, ani jednej pomyłki u żadnej dziewczyny, forum od 5 lat i nigdy sie nie pomylili, więc myślę, ze nie ma obaw.
Ale, że Ty uszczelki w kranie zmieniasz no to kochana ukłon w Twoją stronę, w zyciu takich rzeczy nie zrobiłam i nie zrobię!!!
 
weroneczka, no moj to czasem bywa asertywny, szczegolnie w stosunku do mamusi. ;) Ale tez jest bardzo za nia. Takie dwie sprzecznosci czasem widze w nim. Ale fakt faktem, ze jak tesciowka zaczyna znow na swoj temat gledzic i na temat jej nieudanego malzenstwa to maz sam jej mowi, zeby juz przestala, bo ja mam juz dosc sluchac w kolko tego samego. ;) No ale szkoda, ze az tak asertywny nie jest w stosunku do swego ojca. :/ Tu bardziej by sie przydalo, biorac pod uwage fakt jaki charakterek ma moj tesciu. :/

Bombusia, oj, NIGDY nie ma pewnosci w 100%. ;) Jedyne co mozemy powiedziec, ze jest na 100% to to, ze kiedys umrzemy, nic poza tym. ;) Wiesz, jestem po diagnostyce laboratoryjnej, mialam zajecia z genetyki, wiem jak przebiga procedura wykonania takiego badania z plynu podczas amnio, takze moge cos na ten temat powiedziec. ;) To jest dluga i zmudna procedura, bardzo szczegolowa i wymagajaca skrupulatnosci. Cos zrobia nie tak i po badaniu, albo badanie falszywe wyjdzie. Do tego robi to czlowiek a nie maszyna, a wiadomo, ze nie ma czlowieka nieomylnego. Ale jest jeden plus. Ta jedna probke, ktora dostaja rozdizielaja na dwie i wykonuja dwa badania, by prawdopodobienstwo bledu zmniejszyc do minimum. No ale nigdy nie da to 100% pewnosci. To tak jak z antykoncepcja. Niby tabsy sa najlepsze, niby sterylizacja daje najwieksza pewnosc, ze w ciaze sie nie zajdzie, ale i po sterylizacji zdazaja sie przypadki zaciazenia, bo sterylizacja daje wlasnie te 99,9% zabezpieczenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ale sie drzemnełam:) Ale odrazu lepiej :) Teraz w nocy nie bede mogla spac zapewne:)
GSC-Skandal z tym szpitalem !!!! A M sie nie przejmuj dasz rade bez niego a on napewno skruszeje . Przemysli moze sobie przez noc co on gada..
weroneczka- no taka zbiorowka tylko kazdy u siebie heheheh
 
Do góry