reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Zobacz załącznik 267569Zobacz załącznik 267568

Ochhh dziewczynki jaka jestem szczęsliwa...siedze sobie w domku, a tu domofon. Kto tam??? a to mój teściu, kupił Alankowi matę edukacyjną i juz mu przywiózł, bo sie nie mógł doczekać, juuuuupi, jak sie cieszę, bo tak mi sie to marzyło!!!!
Teraz zjem loda z tej okazji:)))))
bombusiu prześliczna mata :tak:
tak zdecydowanie, uczcij prześliczny prezencik, przepysznym LODEM :-D:tak:
ehtele spokojnie - tak miałam z moją Zuzą ale w końcu się zdecydowała, żeby zobaczyć ten świat !
 
reklama
narvita ale po terminie się zdecydowała?

starlet a jak to u Cibie było? Ile po terminie rodziłaś?


PS. Przesunięto by już czerwcówki do odpowiedniego wątku żebyśmy były poziom wyżej hehehehe:p:p:p:p
 
Ehtele niestety ta wysypka nie jest od antybiotyku tak stwierdziła dermatolog bo powiedziała, ze przy tego typu lekach wysypałoby mnie wszedzie a nie tylko na nogach i ma racje bo antybiotyku nie jem przez tydzien juz a wysypki jest coraz wiecej.

Poszłam do tej apteki i kupiłam tą masc pani powiedziała to samo co Marulka:) na razie siedze i mocze stópki w zimnej wodzie a potem wklepie masc- mam to robic 4 razy dziennie:szok:
I wyobrazcie sobie lek z zagranicy kosztował 28 zł a z Polski 18 zł :szok: bo zapytałam o zamiennik - skład ten sam, nazwa tak samo tylko inne pudełeczko:szok:
 
rozalko gratuluję wizyty.
ehtele- do żelaznych macic możesz należeć najwcześniej pojutrze ;p poczekaj aż się przeterminujesz- nie znasz dnia ani godziny! Oj będę się śmiać jak w weekend wylądujesz w spitalu;-)
bombusiu- bardzo fajna mata- wygląda na mięciutką i taką przytulaśną.
 
a więc dziewczyny moja intuicja mnie nie zawodzi... odszedł mi w wannie czop, chyba nie cały, bo był to spory kawałek mazi z kuleczką pomarańczową...
zauważyłam to jak wychodziłam z wody...



zielona
dzieki za pocieszenie hahah:-)
Bombusia sliczniutka:)))) ja zjadłam już 2 lody, ale bez okazji...
Pajka ja bym sie nie martwiła... dzieci też maja maści przepisywane ze sterydami.. a sterydy nie działają na cały organizm tylko miejscowo jak smarujesz... brałam 4 lata to wiem..
Marulka widziałam jak krowa leje:-D:-D:-D jacieeee..!! hahaha.. niezła jesteś.. o, masz ten sam zestaw pytań zadawany co ja:baffled: brr...se zawsze myslę jak ktos po raz enty pyta " a w dupe mnie pocałujcie bo już mam Was dość":-D
Rozalka ale wieści z wizyty dobre, postęp jakiś jest:tak::-)

wypiłam juz dziś 1,5 litra mleka.. i troche sprytnego zbysia... wyszłam z wanny, siedze w staniku i marze o zimie...
 
Bombusia mata super!
Tez mam matę i nie moge się doczekać aż Loluś będzie się nią dziwił i bawił.
Jak przeczytałam post Wuzelka to normalnie mi się łezka w oku zaszkliła ze wzruszenia. Z kazdego słowa bije miłość i szczęście, to macierzyństwo to jest cud normalnie... Ja tez tak już chcę :-D
Otrząsnęłam się trochę z wczorajszego szoku i zaczęłam spisywać, co jeszcze powinnam zrobić przez te 2 tyg, co mi zostały do cc. Lista dłuuuga, a jej robienie tak mnie wyczerpało, że się musiałam położyć. W takim tempie i z taką "energią" to chyba nic nie zrobię :-(
Niby chłodniej, ale ja się czuję jak flak, ani rączka ani nóżką. No nic, poleżę, póki jeszcze mogę :-) I skoczę w all po OSTATNIE zakupy uzupełniające...
Ciamajdka to już coraz bliżej... Spokojnie, na pewno wszystko będzie dobrze.
 
najpierw muszę wyprac jeszcze torbe i poprasowac wszystko.. biorę się, biore sięęęę bo nie wiem co będzie...

no chyba kogoś porąbało, wodę zakręcili...
 
Ostatnia edycja:
Marulko sikasz jak krowa,no wyje ze smiechu i pluje na klawiature:-D:-D....już jade na tą Twoją wieś u mnie 35 st. porażka!!!!
koralowa najważniejsze przed porodem, aby psiaka doprowadzić do zdrowia, dobrze,ze o niego tak dbasz:happy2:
Ehtele ja urodziłam Adiego w 40 tyg. i 2 dni i tylko dlatego, ze mama załatwiła położną w szpitalu i sie za mnie wzięli nie miałam żadnych oznak co do zbliżającego sie porodu mimo, ze dawali mi różne leki na skurcze i pewnie bym chodziła jak Stralet zdaje sie 42 tyg.........ale Ty masz 2 termin na 2.08 wiec spoko, czas jest........no i niedługo ta pełnia hi hi:-D
Rozalka gratuluje udanej wizyty
Pajko smaruj te nogi, aby zatrzymać to uczulenie!!!!
Ciamajdko no rany boskie to Ty też już bez koreczka!!!!:szok::szok:prasuj kochana a jakże:-D.torbe pakuj na tip top:tak:
Fiuu jest taka mięciutka i przytulaśna:-D:rofl2:
magdawu ja nawet listy jeszcze nie napisałam wstyd!!!!!! a torba czeka!!!
 
reklama
Bombusia mata super:) teściu też:) ja też planuję zakup maty, tzn. pewnie siostra lub brat kupią:)

pajkaa... hmmm kurcze, ja mam złe przygody z maścmi na sterydy, jakby było inne wyjście to bym nie brała, no ale skoro wszyscy mówią, że to jest ok dla dzidziusia i twoja alergia się pogłębia to chyba nie masz innego wyjścia...
co do polskich odpowiedników, to często w aptece o nie pytam, nie tylko po to aby było taniej (choć to bardzo ważny powód ;) ) - ale tez po to aby wspierać polskie firmy, a nie dawać zarobić tym amerykańskim, niemieckim itp koncernom... niech się rozwijają nasze firmy a nie jakieś obce!!

koralowa ojj współzczuję tych bóli i problemów ze wstawaniem, ja tak mam czasem, na szczęście niezbyt często.. najważniejsze to się jakoś rozruszać i potem jest git

rozalka gratuluje udanej wizyty:)

ciamajdko no to mnie zszkokowałaś... jak to czop? już a ja mam termin tak blisko ciebie i myślałam, ze jeszcze co najmniej trzy tygodnie spokoju mam, a dopiero potem mogę zacząć myśleć o porodzie:/
no nic.. pakuj tę torbę, pakuj:)


pisałam wam, ze idę jutro na drugie wesele, z tej okazji kupiłam sobie takie klapeczki co by zmienić szpile na nie po oficjalnej części... w sklepie były ok, a w domu mierzę i noga ledwo co wchodzi....:///// grrrrr mój mąż stwierdził, że nie mogę w nich iść i się wkurzyłam......
niby mi noga nie puchnie, tzn niewidocznie... ale jednak jakaś tam minimalna opuchlizna musi być i w tych butach właśnie to widać....
może jeszcze spróbuję je jakoś rozciągnąc, ale jak???? macie jakieś sposoby???
 
Do góry