reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Melduje się...:)

weekend zleciał.. na szybko napisze co i jak:
-sobota - wielkie sprzątnie, pranie firanek, mycie okien, podłóg... ja zrobiłam tylko podłogi, resztę T., później obiad u babci, odwiozłam brata, wróciliśmy do domu i do 24 w nocy robiłam leczo.
-niedziela-wstalismy o 10, szykowanie obiadu a teściowa z siostra T i ze szwagrem przyjechała i tak o 17, nawet nieźle było. ale małej nie przywiozła nic, oprócz jakiejś dziwnej uzywanej sukieneczki, a jak pytała się T. co nam jeszcze brakuje, to T. mówi: no wózek jeszcze. A ona: no to kupcie w czym problem. T. zatkało i wiem ile go to kosztowało ale mówi: nie ma za co... a ona(co mnie wku***wiło jak nie wiem): jak potrzebny to znajdziecie pieniądze.. CHYBA NA ULICY!!!!!!!!!!! moi rodzice tyle kupili a ona co... póxniej siostra T. robiła nam w parku ze swoim mężem zdjęcia ciążowe:p nie wiem kiedy je dostaniemy bo mają bardzo duzo zamówień teraz pilnych, i wiele zaległych do obrobienia. a jak pojechali to zadzwonili i mama T. powiedziała że się dołozy do wózka... pff-dołoży!! łaski nie potrzebuje...

a dzis spałam do 11, jem juz obiad-wczorajszy;P
i zaraz idę spać...
czytałam Was trochę w sobotę, troche wczoraj po 23, i dzisiaj ale nie mam sił odpisać.. w każdym bądź razie jestem myslami z Wami...:)
 
reklama
Witam dziewczynki.
Ja zdaję raporcik z nst, więc dzidzia się rusza, tętno wporządku skurczy macicy brak.
Zaniepokoiły mnie tylko dzisiejsze upławy bo rano były z domieszką krwi po powrocie z nst jak głębiej przetrę papierem też widać smuzki krwi.
Wiem, że którejś z Was odszedł tzw. czop może to to.
No nic narazie czekam, tam w dole mam tylko takie uczucie jak się ma okres tylko nie boli brzuch czuję się tylko jakby okres miał mi się rozkręcić.Dziwne to jest.
No zobaczymy będę informować na bieżąco.
Miłego dnia
 
czesc

jest lepiej jest czym oddychac nie leje sie ze mnie jak z kranu

nikt dzis sie nie wybiera rodzic?;-)

siedze w mega rozkroku bo brzuch mi sie juz nie miesci normalnie musi swobodnie byc miedzy udasami

powodzenia dziewczyny na wizytach:-)

i jak Fiu podziwiam was za mopy i inne szmatki...ja sił nie mam..ledwo ze spaceru przyszłam z córą
 
Bombusia tekst do meza rewelka :-D:-D:-Dtrzymam kciuki za echo
Ehtele widze, ze Olek ni rusz :) chyba musisz z synem zacząć rozmawiać :p
hmm ja ledwo wciaskam sie w spodnie :baffled: musze pogadac z Sebkiem, zeby do dwóch tygodni wyszedł :p
ide na zakupy:p
 
Czesc Dziewczyny.

Weekend minął szybko, lubię jak Mąż jest ze mną w domu. W poniedziełek po kilku godzinach jego nieobecności juz mi się strasznie tęskni ;/.
Wszystko dla Dziecka mamy już kupione, przyszykowane, uprane, uprasowanie i poukładane czekamy tylko na naszego Maluszka. :-) Teraz to już naprawdę zleci, tym bardziej, że może się stać w każdej chwili. ( torba spakowana już czeka ).
Jestem spokojna i cierpliwie czekam!
Wszystkim wizytującym dobrych wieści i Kochane niech któras w koncu urodzi bo coś się nam zastój zrobił...:-)
 
czesc dziewczynki..

ja z takim zapytaniem.. jak rozpoznac skurcze przepowiadające.. tzn od pewnego czasu mam bóle jak na @.. niektóre słabe, niektóre silniejsze.. nie wiem czy to zwykłe bóle czy może co innego.. czy mam sie zacząć martwić cy tez wsio ok..
 
madziujka- No własnie cos spokojnie jak narazie zadna sie nie rozpakowuje .No ale to moze przyjsc w kazdej chwili bez oznak wiec jeszcze nic straconego dzien dlugiii . Nie powiem ze bym sie obrazila jak bym to ja byla hehe ale to chyba wiekszosc chciala zeby byc juz na porodowce;)
 
reklama
Do góry