reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Jeszcze gorzej jak sa w sklepach kasy pierwszeństwa a tam pełno ludzi ktorzy nie wygladaja mi na ciezarnych lub niepełnosprawnych i ani rusz jak podejdzie naprawde ktos chory albo ciezarna ..;/
 
reklama
Ale się karolowa rozpisałaś:-)Faktycznie miałaś dzień nerwowy.
A ja dziewczyny w piątek musiałam jechać do szpitala bo takie mnie bóle wzięły, że dzwoniąc do lekarza kazał mi jechać na dyżur jeśli by się nasilały a jeżeli zelżeją to w piątek rano koniecznie.Ból przeszedł dopiero o 1 rano w piątek. A bóle były żeber takie sline jakby tir przejeżdzał mi przez żebra, no okropne.Do tego nie mogłam znaleźć pozycji która by mi ulżyła.
Wytrzymałam do rana i przyjechałam.Zbadał mnie i kazał zrobić ktg.Wszystko wyszło ok i powiedział że to nie przyczyna ciąży czy dzieciątka tylko kazał po porodzie wdrożyć diagnostykę bo On uważa, że mogę mieć kamicę nerkową.
Cóż..... najważniejsze , ze z Juleńką wszystko oki.
 
luizka, tez to znam i tez juz w takiej stalam. Nie dosc, ze przede mna stalo malzenstwo, ktore bylo z pelnym wozkiem zakupow (ja mialam tylko ppare rzeczy doslownie), to jeszcze dziwnie sie na mnie patrzyli. A na koniec, jak juz myslalam, ze bede obslugiwana to wyciagneli rachunki, z ktorymi kasjerka sie chrzanila nie wiadomo ile, a wtym czasie ja juz "odplywalam", bo mi sie slabo robilo... W ksie obok zostalabym szybciej obsluzona!

No i tez. Jeden sklep a rozne info - od babki z kasy pierwszenstwa dowiedzialam sie, ze to czy zostane przepuszczona czy nie zalezy od klientow. Natomiast wczoraj (ten sam sklep!) babka powiedziala, ze w tej kasie pierwszenstwa jestem normalnie obslugiwana bez kolejki! Wiec kuzwa, kto mowi prawde?
 
Ja to juz nawet nie chce isc bez kolejki bo jak widze te mniy i spojrzenia ludzi jak sie wejdzie bez kolejki to mnie trzesie .....

Widza ze kobieta na ostatnich nogach do tego te upały to chyba nie rozumieja ze nam ciezko;/
 
Ostatnia edycja:
Kasia2506 ojjj to uważaj kobietko na siebie, bo takie przewrócenie sie to niebezpieczne bardzo jest !!!!
Ehtele nigdy nie jadłam placków ziemn. z jagodami, ale chętnie skosztuję z Alankiem jak podeślesz ze 2 szt.he he
mallaika tylko ostrożnie z tymi porządkami, powolutku
luizka ja kiedyś zafarbowałam włosy na czarno i musiałm rozjaśniać u fryzjera, więc ja już na czarno nigdy nie robę i ja lubuje sie we fioletach i bordo
koralowa no to miałas "swietny" dzień, ja dlatego unikam, w ciązy marketów, b. rzadko jeździmy,bo bym sie wykończyła psychicznie i kłóciła.... tylko ja mam pod nosem mini markety więc dlatego swoboda.....facet od wilczura do rozstrzelania!!!!
Monia mój ma czkawke raz na dole raz przy pępku, więc o co chodzi??? jutro sie dowiem, mam nadzieje, ze Twój nie zrobił ci psikusa i nie fiknął do góry!!!!

Ochhh włoski się ślicznie ufarbowały, ale sie namachałam, bo dość długie i kręcone to nie łatwo ufarbować, plączą się,ale już mam spokój na dobre 2,5 moze 3 m-ce...ciemny bordo se strzeliłam, a co!!!!! ale na razie jest naprawde b. ciemny i ciesze sie, bo te farby i tak z czasem się zmywają więc na dłużej wystarczy.
Teraz siedzę na balkonie i marzy m isie kawka z mleczkiem, choć nie pijam w ciąży raczej, ale mam wyjątkową chcice więc muszę sobie słabą strzelić:)

Aaaa wczoraj mówię do mojego M "no to jak szybki sex przed snem"?? a on " no co Ty , bo naprawde coś sie stanie, do póki masz szew to ja już nie ryzykuję", no to mu poiwedziałam " oj tatuś, ale ty cienias jesteś he he"

Mamuśki jaka pogoda jest nad morzem??? Ciepło???pada????
 
Ostatnia edycja:
Bombusia, no ja tez w tygodniu do marketuow tych osiedlowych jezdze. Ostatnio nawet przeprosilam sie z "Biedronkiem". :p Ale nie wszystko da sie tam kupic, no i po co ja mam iagac wozek, jak moze to zrobil maz. ;)

A tekst do meza swietny, hehehe. :D

Ide se "golnac" lecha free. :p
 
Bombusia - No ja ostatnio z czarnych to najpierw musialam odbarwic potem rozjasniaczem a na koncu dopiero farbe braz wiec dziwilam sie ze mi nie wypadly heh ale masz racje chyba z tymi czarnymi moze poprostu zrobie sobie jakas ciemna czekolade :)

Moj M tez bojazliwy w tych sprawach hehe;p Ja nie wiem jak by tak odrazu po np odeszly mi wody to on by zwariowal hehe
 
reklama
Cześć moje kochane,
melduję, że żyję, zaraz zabiorę się za moje zaległości i wam poodpisuję,
Na razie tyle co u mnie:
1. Mieszkanie nareszcie wygląda jak mieszkanie:) skończyliśmy wszystko
2. Przed parapetówą sprzątałam do 3 w nocy- wszystkie okna umyte, popastowane, poprane, łazienka, kuchnia - błysk
3. Parapetówa rewelacja było 17 osób:D:D:D i hitem wieczoru okazał się lód z lodówki:D
bo inaczej by nie dało rady
4. Od 3:30 dziś w nocy co 10 min napiernicza mnie dół brzucha, kręgosłup, pachwiny, czuję się jak kaleka (ale skurcze są nieregularne raz 8 min, raz 12) więc to jeszcze nic nie znaczy chyba tylko tyle, że z przejęcia od 3:30 nie śpię. Skurcz trwa tyle co policzę sobie do 40, podczas skurczu sobie oddycham przeponowo bo czuję jakbym dostała kopniaka w brzuchola:D
5. Zabieram się za nadrabianko:) buziaki, ściskam was wszystkie i trzymam baaaardzo mocno kciuki za wasze wizytki:)
 
Do góry