reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ja ostatnio chciałam sie napic Karmi, ale moj mąż wyczytał, ze tam jest 0,5 % alkoholu Boże jaki mi wykład strzelił, ze miałam takie poczucie winy,z e juz na karmi nie spojrzałam:-) boze leje sie ze mnie ide walnąc sie pod prysznic

karmi mozna pic ja czasem pije ale fAKT TYLKO SZKLANECZKE bo i tak niemam az takiego apetytu na to
 
reklama
później nadrobię bo musze uciekać...

Karmi to ja pije 2 dziennie... 0,5 % to jest nic (tam jest napisane DO 0,5%).. więcej sie ma we krwi zjadając w lato świeże owoce:))))))
 
Jeju dziewczyny wpadłam się pożalić, bo dzisiaj mi dla odmiany jest niedobrze od rana, właśnie się porzygałam przed chwilą, do tego mam rozwolnienie:dry: i jest mi tak gorąco, ze gorzej być nie może:szok: I stopy mnie cholernie bolą ehhh... ryczeć mi sie chce i krzyczeć. Poza tym żadnych innych dolegliwości-objawów brak, tylko mała fika jak szalona.
Poza tym córa również siedzi miednicowo i też mam mniej wód niż przeciętnie, lekarz daje małe szanse, ze sie obróci, następne USG 30lipca, marzę o porodzie sn...

Co do Karmi, to piję sobie tak raz w tygodniu i wydaje mi sie, że nie szkodzi bardziej niż oranżada;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja wypiłam ostatnio Lecha free, ma napisane "zawartość alkoholu poniżej 0.5%" ale tą malą buteleczkę dwa dni piłam. Wyrzuty też miałam :/ Z Olimpią to nawet cukierka nie chcialam zjeść z alkoholem.
 
Hejka dziewczynki:)
I znowu gorąco:(((((((((( umieram.....
A mały to od rana tak mnie skopał ze na razie sie nie martwie tymi wodami i chyba sie umówie na dodatkowe USG do innego bardzo dobrego lekarza:) tyle ze pierwszy wolny termin to przyszła sobota.... :( Ale w sumie jak mnie cos bedzie niepokoic to zawsze na izbe mam blisko i powiem im tam ze mało ruchów czuje i niech mnie badaja:tak: Na razie wsio oki:-)

Polianna dziecko donoszone to takie które urodziło sie miedzy skonczonym 37 a 42 tyg ciazy i wazy od 2500 do 4000 :)
 
Poryczałam się jak przeczytałam mesa od Martitki, że poród ciężki, ale to najpiękniejszy dzień w ich w życiu....
I Paula się rozpakowała! Ja mam termin dzień przed nią! Łe.......... mediumk3w91i554878a8c61909634186.jpg
Totalnie się wzruszyłam....

Idę poczytać co naskrobałyście...

No i Dzień dobry Wszystkim :sorry2:
 
milusia PASTOWANIE?! kochana... okna, podłoga, kurze - rozumiem... ale PASTOWANIE? nooo to kochana będziesz następna :D powodzenia zatem :D ucałuj ode mnie Wiktorka :D hehehe

pajka ogólnie rzecz biorąc, to o 13 nie powinno być na słońcu ani ciebie, ani mnie ani tej laski z brzuchem :p ale że nie sposób siedzieć w bunkrze i zamykać się na świat, to jeśli dobrze się czujemy i chowamy łepek pod kapeluszem, pijemy dużo płynów etc etc etc... no to chyba raz w tygodniu można nad wodą posiedzieć :p ja taką mam właśnie filozofiję.

co do maszynek - to ja MUSZĘ się ogolić... z Olkiem hmmm nie zdążyłam i wierzcie mi - golenie przez położną to raz że ona nie wymyśli żadnej "fryzury tylko to co trzeba na łyso a reszte krzaków zostawi, a dwa - no krępujące jak szlag :D
 
reklama
Jejku przeczytałam ten poród lipcówki, no zwyłam sie jak głupia,2 chusteczki mokre, ale juz mi lepiej jak Cayra napisała że ma syndrom lenia, no tak jak ja he he

Milusia cieszę sie, że po tych zastrzykach masz powera, lepsze to niż złe samopoczucie, ale ostroznie Mamuska, a z mandatem miałas wieeelkie szczęscie, no ale taka ładna buźka i brzunio razem wzięte poprostu ich powaliły na kolana i basta:)....mój M też nie pije, czasem piwko zimne, bo wie, ze jakby cosik sie działo to trzeba jechać na IP, ostatnie balety ma w następną sobotę u moich rodziców na grillu:))))
Polianno ja sie znów cieszę na 2 chłopaka, naprawde, od początku tak mówiłam, ja osobiście mam o wiele mniej problemów z adim niż moje kolezanki z córkami, choć to nie reguła,....ale nic to wszystko, najważniesze,aby nasze dzieci były zdrowe. Dziś już mi go brakuje...bardzo, ale niech wypoczywa dziecinka moja kochana:)
Pajko no coś Ty to nie wiedziałaś, ze karmi ma 0,5% alkoholu???? Przeciez pisałam kiedyś, może nie czytałaś, ze wypiłam dotąd jedno jedyne karmi,a mój syn mówi do mnie "mamuń czy Ty wiesz ile to jest 0,5% dla takiego maluszka co masz w brzuszku???" ja szok!!!! miałam takiego kaca moralnego łoj strasznego. Choć wiem , ze to przesada, bo to jest b. małe stężenie, ale nie napije sie po tych słowach i już. Pije wode i zileoną herbate i mi wystarcza, czasem troszke coli. a na to przyjdzie czas..... he he he:)))))
 
Do góry