reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bogusiu007 - cudownego wypoczynku :-):tak: domek i jezioro - to moja ulubiona forma wypoczynku latem.
Marulko - wszystkiego naj dla Was :-):-):-) codownego dnia wam zycze :tak: Ciamajdko - poryczalam sie jak glupia przy tym opisie - cudowny.
 
reklama
No dziewczyny bardzo nie ładnie się zachowujecie Ja sobie zaklepałam 4 miejsce w rankingu rodzących sprzeciwów nie było, a teraz Martitka z dzidziusiem, Paula z dzidziusiem, Kiniusia już zaraz ma cc, Riba się szykuje, Luizka też, Martuśka, Lea w szpitalu, Ehtele już krzyczy że też chce :-D No rozkręcamy się tak, że zaraz zmienimy nazwę na LipcowoSierpniowe mamuśki :-D

A nawet lipcówką nasze przyśpieszenie się nie podoba :-D Trzeba Je przeprosić... Zwłaszcza te które już po terminie są-biedactwa...

Navijka gratuluje udanej wizyty i współczuje akcji z blokadą:-( Ale tak jaknapisałaś kasa rzecz nabyta :-)

Luizka
Gratuluje udanej wizyty:-)


Ja po kolejnej ciężkiej nocy, u mnie padało prawie całą noc, ale zamiast pomóc to mi to zaszkodziło, bo w mieszkaniu nie było czym oddychać.... Zero skurczy, tylko bóle bioder,a wczoraj byłam na dość długim spacerze i nadal nic... Wiktoria chodź do mamusi na rączki, mamusia potula :-)
 
Wtajcie :-)

I jest kolejna sierpnióweczka lipcowa :-D I Lipcowo - sierpniowe Dziecię :-D

Ryczę jak bóbr po przeczytaniu tej opowieści z porodówki... jejku.... Piękne to :-)
 
Ciamajdko długo czekałaś na te koszule ciążowe (zamówiłam też u tej kobitki)?kurcze już ponad tydz temu zamówiłam i nicz, a ja torbę chce pakować
 
Ola_ oj smakowite...ze skórką to sie je?;-)
Bogusia007 zabierz mnie ze sobą nad to jeziorko!!!!! i domek.. uwielbiam takie klimaty...
Fiuu łączę sie w bólu.. jak będziesz chciała po raz kolejny wymiotować to Ci włosy moge przytrzymać:sorry2:
Pati1982 mój brat ostatnio zapomniał że ma nogi, ale sobie dzisiaj przypomni:-D
Bogusia86 robią Cię w balona jednym słowem... dziewczyny zaciskamy nogi i puszczamy teraz Bogusię!!:-)
Niuunia kurcze nie pamietam dokładnie...ale tydzień to na pewno, dłużej nie... dojda lada chwila, nie martw sie:tak:

Karmii, bułeczka, a ja skwareczka... :-D
 
reklama
Ola_ oj smakowite...ze skórką to sie je?;-)
Bogusia007 zabierz mnie ze sobą nad to jeziorko!!!!! i domek.. uwielbiam takie klimaty...
Fiuu łączę sie w bólu.. jak będziesz chciała po raz kolejny wymiotować to Ci włosy moge przytrzymać:sorry2:
Pati1982 mój brat ostatnio zapomniał że ma nogi, ale sobie dzisiaj przypomni:-D
Bogusia86 robią Cię w balona jednym słowem... dziewczyny zaciskamy nogi i puszczamy teraz Bogusię!!:-)
Niuunia kurcze nie pamietam dokładnie...ale tydzień to na pewno, dłużej nie... dojda lada chwila, nie martw sie:tak:

Karmii, bułeczka, a ja skwareczka... :-D

no to sie szybko pakoj i robimy wypad heheheh i bedzie o wiele weselej


kto jeszcze chce z nami jechac???????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Do góry