reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Co do kłuć to ja mam od dawna i szyjka się nie skróciła. Raczej to nie to. Mi gin mówił, że to po prostu uroki ciąży po 30 tygodniu, wszystko mocno ukrwione, unerwione, dzidzia naciska ciężarem i tak po prostu jest:sorry2:
 
reklama
marulko, a z jakiej Ty wsi jestes kochana???

Biorąc pod uwagę te temper. to poprostu musimy jakimś cudem przezyc do poniedz., przynajmniej na razie, ja życzę sobie sierpień chłodny he he, pomarzyć dobra rzecz....nawet jak same ziemniaki sie gotują na kuchence to już jest ukrop w kuchni buuuuuu
i nic tylko wcinac lody i pićććććć!!!!!!!!
 
Poprasowałam trochę i ... dałam sobie spokój :sorry2: Nie mam siły ... A gdy nogi w dole to zaraz robią się jak BALONY ! :crazy: Jutro dokończę ...
Przed chwilą widziałam pogodę ... Na dolnym śląsku w sobotę i niedzielę 36 stopni.
Dosłownie kpina ... Prawie się popłakałam :dry:

Marulka
też myślałam, że AŻ TAK źle nie będzie ... Ehh naiwna byłam i tyle :no:
Co ja bym dała, żeby teraz zima ze śniegiem po same pachy była :sad:

Ciamajdka
pewnie gorszych rozstępów ode mnie nie masz :crazy: Nie dość, że na brzuchu to na udach i po wewnętrznej i po zewnętrznej stronie + pupa.
Czuję, że dopiero teraz porządnie mnie zaatakują ... Codziennie wychodzą nowe, a ja zamiast się z tym pogodzić, codziennie jeszcze bardziej się dołuję ... :sad:

Koralowa szara torebka ładniejsza :rofl2:

Natka fajnie, że jeszcze tydzień Ci dali, może akurat upały zelżeją :tak: Tak w ogóle to trochę zazdroszczę tym kobitkom,które znają dokładną datę narodzin swoich dzieci ... :sorry2: Też bym w sumie tak chciała ...
 
[video=youtube;O8HwJaDIKe0]http://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0[/video] Jak za każdym razem to słucham i ogladam to mi łezki leca jak juz bym chciała moc przytulic mojego szkrabka;)
 
widze, ze produkcja pełna para :-D
tak jak rano wpominałam, tym co jest naprawde gorąco, zapraszam na Podlasie :tak:, narescie 2 dzien pod rząd jest czym oddychac :tak: czuje sie jak w 7 niebie :-D

a co do prasowania ja poprostu kocham PRASOWAC te maleńkie ubranka :blink:, wiec jak ktos nie lubi to moge z milą checią poprasowac :tak:

luizka4don - sliczna piosenka :tak:, ostatnio jak byłam na weselu, Para młoda pusciła ją dla swojej 3-miesiecznej córeczki :tak:

Natka- bardzo dobre wiesci :tak:
 
dziewczyny tak sie zle czuje, ze szok:szok:duszno mi, słabo, chyba sie czymś strułam - mały fika koziołki wiec sie nie martwie, a tutaj musze troszke ogarnąc jeszcze bo goscie o 19 przyjdą
Moj maż taki dobry Kochany poszeł mi po arbuza bo tak mi się go zachciało :sorry2: a on zbytnio nie jest chętny do spełniania moic zachcianek, a teraz mi mowi Kochanie to ja Ci pojde po tego arbuzika:-D oj jaka radosc moja :-)
Ogólnie mam jakies mroczki przed oczami chyba sicnienie cosik nie tak
Kasia pewnie, ze bedziemy czekac razem a co :) nie ma się co spieszyc :)
Malagonia fajnie, ze wszystko OK
Natka ciesze sie, ze u Ciebie tez ok

reszte nawet nie poróbuje doczytać wybaczcie ide dalej tulic sie do wiatraczka
 
troszkę się zdrzemnełam ,ale przy tym upale nie idzie , kurcze niech ktoś wyłączy to śłońce nawet wentylator mi nie pomaga
kasia181 nie uwierzysz , ale pierwsze co zrobiłam jak wyszłam ze szpitala to kupiłam na stoisku obok jego bramy , bób , fasolke i mnóstwo innych owoców , ciesze się że jeszcze moge powcinać :) , a z bobu ciesze się tymbardziej bo nie udało mi się jeszcze w tym roku skosztować
także na wieczór do partyjki w scarbble będzie doskonałe
a maluch ma 3200 , ale pewnie tak naprawde będzie jakieś 200 g mniej , więc za tydzień już powininie mieć te 3kg

Bombusia wytrzymam , jakoś teraz nie byłam jescze gotowa więc naprawde się ciesze , że dostałam te kilka dni :)
jedziemy z małą nad jakieś jeziorko troszke się schłodzić
narazie
 
reklama
witajcie kochane w ten cudowny letni dzien:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: za mna kolejna nie przespana noc, dzisiaj kapiel bralam o 3 nad ranem, a co... nie wiem jak Wy ale jak ja sie nie wyspie to koniec. nie chodzi mi o pelne 8 h snu (bo tego od grudnia nie urzyczylam) ale napewno nie siedzenie godzinne w wannie o 3 nad ranem.
swedzenie sie zmniejsza, ale jednak jeszcze jest, do tego te cudownie orzezwiajace 35 st, wiec znowu sobie poryczalam i pouzalalam sie nad soba. ahhh, z gory przepraszam Was za to zrzedzenie:-:)-:)-:)-( dzwonil M - jedzie z Bauhausu z klima!!!!!!!!!!!!!! czyzby ratunek???????????:szok::szok::szok::szok::szok:
Milusiu - dziewczyny maja racje, Twoje posty sa jak balsam dla duszy, niesamowita dobroc z nich bije. musisz byc cudowna osoba:tak::tak::tak::tak: niech Ci Bozia w tlusciutkim dzieciatku wynagrodzi (to tekst mojego kuzyna) i wspolczuje kochana hemoroidow :-:)-:)-(
Ciamajdka - dobrze, ze dzisiaj lepszy humorek:tak::-) nie ma to jak tulanko T :-)
Kolumnea - ja to samo slyszalam, przez cala ciaze mowili mi zeby nie pic herbatek malinowych bo przyspieszaja porod.
Marulka - kurcze, troche nastraszylas mnie tym opisem cc Twojej kolezanki:szok::szok::szok:
wspolczuje nocki:-:)-(
Bombusia - no to fajna "fucha" czeka Twojego M po pracy :-):-):-), a co do kisielku do kompotu, to jak pisalam do kassi, znana mi metoda. co ja jeszcze stosuje - jak gotuje kisiel lub galartke to nie na wodzie ale na soku z owocow z puszki, lub innego soku - tez o wiele lepsze :tak::tak:
Ola_ - moja hemoglobiana tez wacha sie miedzy 11-12. moja gin jest zadowolona:-)
kassia181 - hehehehhe po drodze do piekarni?? ja tez mam takie fajne sklepy "po drodze". :tak::tak:metoda z kislem do kompotu - znana i stosowana w mojej rodzinie - duuuuuuzo lepszy kompocik :tak::tak::-):-):-)
Natko - to dobrze, ze dostalas dodatkowy tydzien :tak::tak::tak::tak:, a w Twoim szpitalu nie ma klimy??:szok::szok::szok::szok: 21 to moj dzien urodzin :-)

M przyjechal. ja myslalam, ze to cos malego bedzie, a to maszyna wielka z rura, ktora trzeba przez okno wystawic :szok:. jak zaczelo dzialac to 30 st pokazalo w domu. a teraz juz 25 :-) no zobaczymy, mozna przetestowac i w razie czego oddac do sklepu.
 
Do góry