reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Wogole od 4 dni mam takie uczucie jakbym miala zaraz dostac okres ale to tylko chwilami nieraz 2 razy na dzien takie mdłosci z bolem brzucha ale bardzo lekkim . Aż mi sie przypomnialo jak to jest przed @ heh tesciowa mowi ze to moga byc bole przepowiadajace ale w sumie one nie bola mocno...nie wiem zapytam moja gin w czwartek...dzis rano tez obudzilam sie i myslalam ze zaraz pojde wymiotowac doslownie tak jak mialam na poczatku ciazy..
 
DZIEWCZYNY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SMS OD WUZELKA!!!!!!!!!!!!

Dziś o godz. 13.00 urodziłam Jasia 3kg, 52 cm. Czujemy sie dobrze, ściskamy całe BB.
WUZELEK

No to zaczęło sie na dobre HUUUUUURRAA.
Wuzelku spuer, cudownie, gratuluje!!!!!!!!!!!!
Zaraz wstawie smsa w odpowiedni wątek!!!!!!!!!!!
 
O BOŻE!!!!!!!!!



GRATULACJE WUZELKU!!!!!


jejć....:-D

na kiedy ona miała termin????? lece sprawdzić na listę..


na 5 sierpnia.. i jednak chłopak... juhuuuu:-D
 
Zapytałam jej czy to przed terminem i odpisała mi tak:

"Tak, we czwartek zacząłby sie 38 tydz.
O 5 rano odeszły mi wody i czop, po 6 byłam w szpitalu, ok. 8 zaczęły sie skurcze (silne od 10) i potem poszło.
Mąż był ze mną. Jest cudnie:)"
 
witam sie po przerwie
oglądając filnm zastanawiałam sie co jeszcze musze zrobic przed porodem :p
No i troche sie tych rzeczy nazbierało więc po filmie zakasałam rękawy a ponieważ Duralex jatęta innymi zleceniami :-p umyłam dwa okna wymieniłam zasłony i firanki, wyprałam juz jedną firane i piorą sie zasłony, wyprasowałam dwie firany i zasłony - dzięki Ci Boze za wiatrak bo inaczej bym umarła:-D no i zostało mi jeszcze uporządkowanie duzego pokoju bpo jutro gości mamy no i umyć podłogi, pościerać kurze a wieczorkiem isc na soczek z koleżanka:p no a teraz zrobiłam sobie przerwe na lody :p

Luizka witaj wśród sierpniówek
Dziewczyny mysle,z e GSC została w szpitalu tak cos mysle
Ciamajdko ciesze sie, ze juz Ci lepiej
Black gratuluję 9 kwadracika :-)
Bombusiu oglądałam Janosika tego nowego - jak dla mnie kiepski
Olu ja teraz co tydzień chodzic musze bo lekarka sprawdza czy sie rozwarcie nie robi
Ehtele moj mąż nie pozwala mi nigdzie wychodzic nawet na zakupy a jak chciałam w piątek jechac do mamy powiedział NIE bo nie moge Cie zawiesc a nie bedziesz 1,5 h jechała w busach bo jak sie cos stanie - nie ma mowy mama zrozumie.:-(
Koralowa co do sąsiadów zgłoscie sprawe w administracji bo nie ma sensu sie z nim kłócic a tak dostanie upomnienie
Kolumnea ciesze sie, ze u lekarza wsio dobrze - ja musze chodzic do porodu do lekarza :baffled: teraz juz co tydzien a jak bede miała rozwarcie to bede musiała jezdzic co dwa dni na ktg

z tego wszystkiego zapomniałam zrobic obiad :szok: i teraz musze sie spieszyc bo meza bedzie za 1,5 h w domu :szok: a tutaj burdello jeszcze nie wszystko skonczone obiad w lesie :szok:


 
koralowa...zazdroszczę deszczu...u mnie upał, kilka chmurek na niebie ale nie zapowiada się na deszcz...

dziewczyny, jeżeli chodzi o płaskie sutki to już teraz nic nie zrobimy :/ ja mam jednego w miarę wypukłego a drugi się chowa, ale jak mąż wcześniej miział to ten drugi nie był juz taki nieśmiały :p mam nadzieję, że mały da sobie jakoś radę.

są takie nakładki, nipletki. kapturki, które pod wpływem ciśnienia formują sutki. tak to działa --> [video=youtube;cwAssiykUwM]http://www.youtube.com/watch?v=cwAssiykUwM&has_verified=1[/video]
z tym, że można jest stosować do końca II trymestru. Draznienie sutków prowadzi do wydzielania się oksytocyny co może spowodować przedwczesny poród. W razie czego są te sylikonowe nakładki na sutki, które pomagają maluchom zassać cycka nawet jak sutek jest płaski i wklęsły.

witaj luizka :) ja też jeste z bdg i też z fordonu ;)

Ciamajdko...ciekawy sen :) szczególnie ta fasolka szparagowa :D:D:D


AAAAA! no i rozpakowała się Wuzelkowa mamuśka :) Aż mi się ryczeć zachciało :) ma już swojego bąbelka w ramionach :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
No to kolejna sierpniówka rozpakowana... się zaczęło.. wszystkie obstawiały kogo innego, a tu proszę Wuzelek cichaczem, cichaczem.. ale poród miała krótki.... :)
Pajka widzę, że nie tylko mnie wzięło na porządki... ja właśnie odkurzyłam.. i chyba teraz chwila relaksu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kolumnea fajnie, ze wizyta się udała:) wagą sie nie przejmuj - po porodzie zgubisz:) opuchlizna też zejdzie:)

koralowa... współczuję takiego sąsiada.... my też mamy w klatce paru dziwnych osobników, ale ogólnie jest spokój... ale takiego to bym chyba nie wiem....

luizka4don witamy:))

riba dobrze, ze to tylko uczulenie:)

bombusia smutno z wielu powodów, przepraszam, ale jakoś nie mam ochoty o tym pisać; fajnie, ze beda konczyc ci remont:)

ciamajdka hehe fajny sen:) a fasolka szparagowa.. mmmm... mniam mniam

ehtele ty już kochana gotowa na porodówkę:) ja też chciałam sobie pazurki zrobić abym tak bardzo nie straszyła, no ale w końcu nie wiem czy mogę zrobić sobie na stopach czy na dłoniach - wole na stopach:) z tym ze ja mam jeszcze sporo czasu:))

wow.... no i przede wszystkim GRATULACJE DLA WUZELKA:)))
 
Do góry