reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć dziewczynki!
U nas dzisiaj pochmurnie-trochę popadało, nawet na dwór nie wychodziłyśmy, ale fajnie tak odpocząć od słońca-jak patrzę na prognozę pogody na następne dni, to wszystkiego mi się odechciewa-upały po 34 stopnie:sorry2: Stopa znowu mi urosła-w moje buty 38 ledwo wchodzę, czyli pewnie teraz dla mnie będzie rozmiar 39-przed pierwszą ciążą miałam 37:szok::cool:
Szafa w końcu wywieziona, przynajmniej to za mną-poza tym bałagan wszędzie, część rzeczy trzeba wyrzucić, część gdzieś schować (tylko gdzie?:dry:) i tak to wszystko stoi i czeka aż M wróci z pracy... Ja z grubsza co mogłam pochowałam, ale nosić nie mam siły... No i przyszła lampa, którą zamawiałam do naszej sypialni-kurier zadzwonił domofonem akurat w momencie, kiedy weszłam pod prysznic i się namydliłam-no i było mycie się w minutę, i ubieranie i wyjście w bluzce bez stanika (nie zdążyłam go założyć:zawstydzona/y:;-):-D), a brałam wcześniej zimną kąpiel:cool2:
Wzięło mnie dzisiaj na pierogi-trochę zrobię ruskich a trochę z jagodami:-p
Bogusia-gratuluję udanej wizyty:tak: Widzę, że Ty będziesz przecierać szlaki na Klinikach-będę później pytać:happy2:
Monika-ja też mam gronkowca-nie przejmuj się, weź antybiotyki, może uda się go wytępić:tak:
Milusia-wcale się nie dziwię, że nie masz na nic siły przy tak niskiej hemoglobinie, ale mam nadzieję, że po zastrzykach poczujesz się lepiej:tak:
Ehtele-bo z facetami nie ma co sie patyczkować-nabroił-niech cierpi-przecież ja nie jestem niczemu winna;-) Też coś mi się wydaje, że Olek spokojniejszy przed godziną "W":cool2:
Bombusia-zawsze tak jest, że część zadowolona, a część będzie marudzić:sorry2:
Navijka-współczuję Ci tych upałów:no:
Ciamajdka-obrotna kobitka z Ciebie-tyle spraw od rana załatwić:shocked2::tak:

 
reklama
mmmm maliny - ale bym zjadła... głodna jestem, a to znak że czas szykować obiadek :D u mnie dziś smażone udka z kurczaczka, troszkę ziemnaczków, troszkę fasolki i mizeria. \może jeszcze dorobię do tego pieczarki z cebulką? Dość ciężko, ale na dworze troszkę lżej to na żołądek można coś konkretniejszego wrzucić ;);)

Rzeczywiście mój weekend intensywny był, ale już za mną - impreza była fajna ale to dość duże obciążenie na tym etapie ciąży i z tą pogodą... Teraz planuję nasza rocznicę - która już 16. lipca i wyjazd na wakacje :D no i w międzyczasie licytuję wózek, szukam staników i ogólnie kompletuję potrzebne rzeczy...

Franek dalej nadpobudliwy - często wpycha nóżkę aż do bólu i musze ją przesuwać ręką po brzuchu - śmieszne to uczucie.. A. też mówi że Olka nie wspomina jako takiego kopacza ;) Ogólnie coraz więcej osób mówi mi że wyglądam raczej na dziewczynkę (czyżbym zbrzydła??? bo niby dziewczynka urodę odbiera ;)) i że mogę być zaskoczona, ale po tym jak ostatnio Frank pomachał mi jajkami na ekranie ja nie mam wątpliwości.. no chyba że to dziewczynka z jajkami :D
 
Anecia ja w poniedziałek w zeszłym tygodniu dostałam strasznego bólu brzucha nie mogłam chodzić po zastrzyku na izbie troche przeszło ale ból pozostał na wizycie w piątek mój ginek przepisał mi Fenotelor GSK a 30 minut wcześniej miałam brać Isoption 40 tak do końca ciąży co 8 godzin ale co dawka było coraz gorzej więc teraz odstawiłam .
 
Witam dziewczynki!!! dzisiaj troszke chlodniej az chce sie zyc!!! M pojechal do pracy a ja od razu sruuu na BB:tak:.
kcuiki za dzisiejsze wizyty tzrymam!!!!!

Dzisiejszy dzien musze znowu przelezec bo ja wariatka jedna :wściekła/y: wczoraj wieczorem cos mi strzelio do glowy wymyslilam sobie ze wykompie mojego siersciucha bo mi sie jego zapach nie podobal ( jak jest tak cieplo to jezdzimy z nim nad wode zeby sie wyplumkal no i wiadomo ma swoj zapach po takich kapielach) no i wtargalam 25 kilo zywej wagi mojego psiura do wanieny:baffled: i cooo dzisiaj sie ruszyc nie moge boli mnie straaaasznie krzyz no!!! M to mi taka litanie za to puscil ze :szok: no ale mial racje a do tego wymyslilam sobie jeszcze wczoraj na wieczor racuchy i co oczywiscie musialam sie oparzyc no ja wogole nie patrze co ja robie ostatnio :sorry2: a na sam koniec jeszcze okaleczylam mojego malza :szok::baffled: spalam sobie juz grzecznie w wyrku i M jak przyszedl do sypialenki to chcial mi buziaka sprzedac a ja sie tak przestraszylam ze sama nie wiem jak tak mu przyfasolilam nawet nie wiem czym w nos ze ma biedak caly nos zdarty :szok: wczoraj nie bylo tego tak widac w dodatku wogole sie tym zbytnio nie przejelam bylam tak zaspana ze obrucilam sie na drugi bok i spalam dalej ale dzisiaj jak sie obudzilam to u lala :sorry2::-D:-D:-D:-D:-D wyglada jak by wczoraj sie boksowal hahahahahaha no katastrofa co ja jeszcze zmajstruje w tej ciazy!!!! :baffled::happy2:
 
kobietki, widze ze w calej Polsce male ochlodzenie - wiec - chodzmy na spacer, bo jak znowu bedzie ponad 30 to juz chyba nigdzie nie wyjdziemy:/

no nic, ja w kazdym badz razie ide:))
 
Właśnie wstawiłam sobie kalafiorka z ziemniaczkami, w między czasie zajadam się malinkami:)

Olu ja jak zjem to chyba też zmykam na jakiś delikatny spacerek, chociaż lekarz zabronił mi wszelkich ćwiczeń itp, ale spacerek nie zaszkodzi


Aneciu brałam najrozmaisze postaci żelaza w tabletkach i maluszek za bardzo wysysa ze mnie, a buraczki mało zawierają żelaza, najwięcej wątróbka i mięso, w ogóle żelazo z warzyw bardzo słabo się wchłania..

CAyra no to odpoczywaj ile wlezie:)

MAma Aneta mam nadzieję, ze z Kubą będzie dobrze, jejciu teraz tyle osób cierpi na alergię echhh

Kasia2506 bo oni naprawdę wiedzą kiedy stoimy pod prysznicem:D:D:D mają chyba do tego nosa:D

MArulka pilnuj się na tych wakacjach :) ja już tyłka nigdzie dalej nie ruszam bo się boję, że jak coś się stanie to wyląduje w piździszewie dolnym:D:D:D

LEa28 Ty jesteś niepoważna z tym psiurem, klapsy w dupcię się należą, trzeba b yło dać mu jakiś stopień, wziąć na smycz i cmyk do wanny, to działa bo wypróbowałam na moim śmierdziuszku:)
 
Witam ciezaroweczki.Czytam Was i powiem szczerze,ze nie zazdroszcze tych upalow,u mnie leciutki chlodek az przyjemnie.Wydaje mi sie,ze dzieki temu nic nie puchne;-).Powiem szczerze,ze tez jestem juz troche wystraszona bo bole takie w pachwinach i okolicy az nie moge chodzic to juz mam dluzszy czas.Ostatnio noce mam ciezkie wszystko boli i ciazy,ale dzisiaj w nocy obudzilam sie kilka razy z bolu w dole brzucha tak mnie ciagnelo i przestawalo?!Chyba sie musze powoli szykowac
Ehtele tez czytalam,ze dziecko przed porodem sie wycisza i bardzo malo rusza.Powiem szczerze,ze zanim was dzisiaj zaczelam czytac pomyslalam o tym samym u siebie.Maly dzisiaj juz tak leniwy az zaczelam sie martwic,nawet na moje zaczepki cos malo reaguje.Moj termin tez niby na 2.08 ale moze jest tak jak u ciebie a ja nieswiadoma siedze i mysle,ze jeszcze mam czas;-)
 
Hejka
Za wizytujące trzymam kciuki:-)
Moja dzisiejsza przygoda, stoje w kolejce w mięsnym, oczywiście tłum i nikt nie przepuszcza. Za mną stoi starszy facet i zagaduje czy syn czy córka, a później wali tekstem że jemu sie nie podoba jak kobiety w ciąży pokazują brzuch, że powinny nosić luźniejsze ubrania, na co ja spojrzałam na swój ale był zasłonięty. To mu odpowiadam że jak się ma zgrabny brzuszek to nie trzeba go ukrywać w szerokaśnych bluzkach i olałam gościa. Szczyt chamstwa! A jak faceci maja bambry po kilka lat i noszą normalne podkoszulki to jest ok. A kobieta w ciązy nie może się pochwalić że nosi w sobie dziecko i to tylko 9 miesięcy.
Dziś na obiad wątróbka (bleee) ale musimy dbać o poziom żelaza.
Wieczorkiem jeszcze do was zajrze, wybywam na zakupki.
 
Milusiu no ja juz wiecej sama z tym psiakiem tak nie zrobie obiecuje , problem jest taki ze on uwielbia plywac wszedzie ale jak ma w domu do wanny wejsc to ogarnia go paniczny strach:baffled: i nie ma na niego sposobu ani smakolyki ani zabawki a smycz to juz wogole wrog nr 1 taki to jest dziwolongus z mojego siersciucha:-D
 
reklama
To znooowu ja:)
Pojadlam sardynek z grilla na lancz - generalnie nie przepadam ale sa zrodlem tych wszystkich Omeg3 itp. i zdrowego rybiego tluszczyku co to podtuczy moja kruszynke a nie mnie:-D

Ehtele - u mnie w ksiazeczce ciazy jest taka tabelka aby od 35 tygodnia liczyc ruchy dziecka. W ciazach wys. ryzyka tj. z cukrzyca i nadcisnieniem od 28 tyg. Jesli w trakcie 12 godzin jest mniej niz 10 ruchow do dopiero wtedy do szpitala na ktg itp.
U was nie ma czego takiego???Gin nic nie mowil??? Ponoc na tym etapie to normalne ze maluszki ruszaja sie mniej bo im juz ciasno (bardziej sie wierca, wypinaja i kreca niz kopia) U mnie te tabelki sa wyznacznikiem dobrostanu dziecia w brzuchu. Jak sie Olo rusza po zjedzonym przez Ciebie posilku (nawet jak sa to tylko 3 ruchy) i ma swoje inne godziny to jest ok tak ma byc. U mnie tez czasami dluuuga cisza w brzuchu:p
Lea - my to niebezpieczne kobiety w tej ciazy jestesmy:-DMoj M jak mi buziaka rano daje to jest ostrozny bo juz tyle razy z lokcia dostal (oj niewdziecznica jestem ze hej:D) a z 25 kg psem to chyba rzeczywiscie przegielas kochana:tak:
Bombusiu - mmmmmmmaliny:-)tez chce:tak:!!!!Mam za to sliwki na wymiane - zimniutkie w lodowce zaraz po nie pojde:)

Wygrzebalam kawal materialu i chyba wezme sie za szycie tego przybornika, bo tu o czyms takim w sklepach to nie slyszeli:szok:Zostanie mi drugi kawal akurat na falbanke maskujaca, a i szczesliwie pasuje kolorem do kazdej poscieli:)
Dzieki Wam za troske - kazda z nas ma swoje schizy i zmartwienia zwiazane z ciaza...
ZAZDROSZCZE DESZCZU u mnie po porannym wiaterku ani sladu chica jak cholera!!!Deszcz to spadnie na przelomie sierpnia i wrzesnia takze nawet nie marze.....:baffled:
Oooo wlasnie czkamy po sardynkach heheh Buziaki i uciekam znowu :*
 
Do góry