reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

kassia181 olej szwagierkę. Trzeba było powiedzieć: owszem przytyłam, ale potem jaką będę mieć talie osy

jenny83 a czemu nie znasz? nie mówią Ci na usg?


roztapiam się.......
 
reklama
Niuunia tutaj mialam Usg plenatarne w 12 tyg i drugie w 20 na tym koniec.Do konca ciazy nie robia usg bo uwazaja,ze nie ma potrzeby.Mialam robione w 3D ale to w prywatnej klinice za co zaplacilam kupe kasy oczywiscie nie zaluje bo zobaczylismy Naszego szkraba ale zanim mi je wykonano musialam podpisac dokument,ze jest to Usg pokazowe a nie diagnostyczne wiec nic sie na nim tez nie dowiedzialam.Za tydzien mam wizyte u poloznej i mam zamiar troszke naklamac,ze maly lezy miednicowo bo ostatnio tez nie byla w stanie samym macaniem okreslic a wtedy jest szansa,ze da mi skierowanie na Usg.Tutaj Usg robia tylko w szpitalu na wniosek poloznej wiec jesli ona mi nie da to nie ma szans!!!Moja szwagierka jak tu rodzila tez nikt nic nie sprawdzal a maly wazyl prawie 4,5!
 
kassia181 - no faktycznie kochana szwagierka zle powiedziala... nie powinna tak mówić... ALE PORADZIMY SOBIE PO PORODZIE ZRZUCIMY TAK?:-)

Już mi troszke lepiej jest.. Znacie dobry domowy sposob na celullit? Podobno kawa z cynamonem jest idealna :-) Własnie sobie zrobiłam i powiem wam ze fajny efekt mieciutka skora jak pupcia niemowlecia! Mam zamiar robić ją dwa razy w tygodniu zobaczymy czy cos da hehe chociaz celulit mam mały..

Jenny83 - ja tez mam swedzenie pieczenie i lekarz mi przypisuje globulki troche pomagają no ale coż tak jak mowisz taki urok ciazy niektorych kobiet..

Polianna - no własnie w taki upał jeszcze wody nie było ehhh ale po 17 włączyli i mogłam pojsc sie kapac wstawiłam pranko pozmywałam.. i jest ok :-) a prądu tez sobie nie wyobrazam nie mieć :-(

zaraz mój T przyjdzie z pizza.. mniam ale jestem głodna normalnie!!
 
jenny83 o kurcze to faktycznie dooopa. A na prośbę nie da Ci skierowania na usg? jak nie to trzeba się ratować tak jak mówisz :p

Gorzka_Słodka_Czekolada właśnie kiedyś słyszłam o kawie na celullit, ale nie próbowałam. Choć teraz zaczyna mi się coś pojawiać wrr i powinnam coś robić ale nie mam koncepcji jak z nim działać. Chyba ostrą walkę wytoczę mu dopiero po porodzie :p
 
Niuunia no ja dziś własnie wyczytałam w internecie o tej kawie cynamonie .. zrobiłam i na prawde gładziutka skóra jest... masowałam pod prysznicem z 5minutek i tak zamierzam dwa razy no może trzy razy w tygodniu robić ciekawe jaki efekt będzie.. nie spotkałam się z negatywną opinia na ten temat wiec wierze ze celullit mały zniknie szybko

Normalnie bajka by była hehe :-)








 
Dziewczyny jak czytam o Waszych snach wniosek mi się jeden nasuwa-nie kładźcie się wcale:) Co za historie…:)
Gorąco znów, fakt, ale wiatrak wrócił na miejsce i jest ok:) Ogarniam mieszkanko po ostatnich akcjach… Obżeram się Bombusiowym ciastem z brzoskwiniami… Życie jest piękne:)


Koralowa gratuluję kolejnej wyremontowanej:) Duluxy są kiepskie, przekonywali nas w kilku sklepach i na szczęście posłuchaliśmy, na ścianach Dekoral i - tam, gdzie miał być lateks - Śnieżka Barwy Natury.



Pajeczko liczmy na to, że skoro Sebuś taki ruchliwy, to na czas odwróci się znów tak jak trzeba:) Kolejna haleczka no no…:)


Panienko dobrze, że już jesteś:)


GSC trzymaj się:)


Mama Aneta powinnaś dostać opieprz za takie szaleństwa! Dbaj o siebie:) Komentarz bezbłędny:)


Aneciu to fajnie, że już z górki, trzymam kciuki za obronę:)


Aga Natalia cudowna z Ciebie mamusia:) I dzielna bardzo:) Trzymaj się mocno, jak tylko Skarby będą blisko-będzie dobrze:)
 
Czekoladko a co twoj lekarz o tym mowi:confused:.Chodzi mi o wplyw na ciaze a najbardziej chodzi mi o porod bo obawiam sie,ze akurat bede miala swedziawki w momencie porodu.Czytalam,ze wowczas dziecko moze sie zarazić:-(
 
reklama
Jenny83 moj lekarz mowi ze to jest normalne w ciazy i bardzo duzo kobiet ma zapalenie grzybicze czy cos takiego... wiec sie nie przejmuje skoro lekarz o tym wie i jestem spokojna.. Rozmawiałam z kolezankami ktore byly w ciazy i tez miały zapalenie takie wiec jest ok :-) A to jakas chyba bzdura ze dziecko moze sie zarazić... nie przejmuj sie na prawde...
 
Do góry