reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
bombusia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie wytrzymam i chyba się posikam :-)
ciamajdka Tobie też gratuluję fantazji....
ogólnie widzę że bogate życie nocne wiodą nasze sierpnióweczki... ja też miałam jakieś sny ale już nie pamiętam :dry:

dziś zmyłam gary, Olkowi zapuściłam Strażaka Sama (bo to jego nowy ukochany bohater) i powoli zbieramy się do dalekiej podróży ;-) postanowiłam zafundować synkowi atrakcję i przewieźć go autobusem - on jako miłośnik pojazdów wszelkich przemieszcza się u nas między wioskami wyłącznie samochodem, a dziś furkę zostawiamy w ogrodzie a jedziemy pks-em :-p będzie się działo coś czuję... ;-);-);-)

czyli lipec już pęka - no to ładnie.. za chwilkę czas na nas laseczki :-) znowu będziemy miały talię :-D i cyce jak donice :-D
 
Cayra Ty sama się pod stołem położyłaś a później siedziałas z synkiem na podłodze w kuchni a ja na Was patrzyłam, a on sie do mnie smiał:)))

Panienko oby teraz juz było dobrze...:)

Dziołszki ja zmykam z chałpuni do psiapsióły na cały dzień... musze jechac autem kawał drogi, aż mam wyrzuty sumienia, ale nie wysiedzę w domku...
i na zakupy do jakiejś galerii wpadniemy, juhuuu!!!


do wieczorka:-D
 
Panienko no to wypoczywaj dużo, najważniejsze, ze w szpitalu pomogli, ale jeszcze mamy czas na rozpakowanie:)
Martitka wcale nie byłabym zdziwiona jakby rzeczywiście jakaś inna dziewczynka sie rozpakowała, taka nieplanowana:)
Polianno buuuu zero wizyty, ale dobrze,ze jest jutro, czytam, ze znów sprzątasz, jak co dzień zresztą, moze zajrzeć i Ci pomóc??? bo mam mnóstwo enegrii i siły, a nie bardzo mam co robić, prania dzidziusiowe tylko wieszam na balkonie i znów leżę. Co do M to b. dobrze, że mu nie robisz śniadań, ja mojemu nigdy nie robiłam, bo on nawet nie chce.Ale jak sie Twój obraził, że mu nie robisz tych posiłków he he, no chłopy to dzieci, a rżną bohaterów, ciekawa jakby znieśli poród ???? ha ha
Kasia powodzenia na USG.
Marulka dzieci bardzo lubią jazde tramwajem lub autobusem, bo samochód to taka codzienność, miłej wycieczki, tylko nie wchodź na drzewa hi hi
 
;) Ja urodziłam pannę 3915 i 59cm w 39 tygodniu ;) też spora hehe.
Faktycznie lipcówki już rozpakowują - zobaczcie ile jest z 36,37 tygodnia,pewnie dlatego tyle mówimy o porodach.
Ciekawa jest też ta rozbieżność w wagach - 36 tydzień 1900g a 37tydzień np. 3100 ;) Dzieci dzieciom nierówne :)
Ale fajnie się to ogląda... i pierwsze dziewczyny już na początku czerwca się rozpakowały, więc my też mamy szanse na początek lipca poznać jakieś dzieciątka.
 
reklama
No rozbieżność w wadze straszna :-) Moja Wiktoria już w 33tyg na wizycie ważyła ponad 2 kg czyli na pewno maleńkiego dzieciątka nie urodzę :-)
 
Do góry