reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam sie

Witam!!!

Zdjęcia nie najlepsze jakościowo, bo z komórki:

Zosia:
2w6xrmh.jpg

16ni8i.jpg



[video=youtube;kdixgglIWAk]http://www.youtube.com/watch?v=kdixgglIWAk[/video]


Nadia:
2rqlf89.jpg

2a0j47b.jpg


[video=youtube;3dF1MIHubx8]http://www.youtube.com/watch?v=3dF1MIHubx8[/video]

śliczne te Twoje kruszynki :)

No ja dzisiaj w kiepskim humorze sie obudziłam :-(miałam taki niefajny sen cąły humor mi sie spieprzył. Śniło mi sie, ze urodził soe Sebus no, ale mi go nie dali tylko tzreba było zrobic jakąś ważną operację no a potem po kilku godzinach przyjechali z nim i powiedzieli, ze nie zyje:-( Boze skąd mi się taki sen wziął:no:
 
reklama
Witam Kochane.Dziekuje Wam wszystkim za mile przyjecie i pomoc,
Ciamajdko Tobie za dopisanie do oficjalnej listy.Staram sie powoli ogarnac wszystkie wpisy ale niestety weekend maz :tak:w domu nie ma za bardzo czasu no i jeszcze kto pierwszy dorwie sie do kompa:-)!
AgaS Wracamy bo juz bardzo tesknimy za Polska.Jestesmy juz tu prawie 3 lata i niestety z kazdym dniem upewniamy sie,ze to jednak nie nasze miejsce na ziemi.ja lubie przestrzen a to jest naprawde mala wyspa i dusze sie.A ty gdzie za tym oceanem jesli można wiedzieć ;-)
Czytam o tym co piszecie a mianowicie skurcze brrr nie zazdroszcze ale temam nie jest mi obcy.Ja od 5 m-ca ma skurcze B-H na szczescie bez bolesne chociaz juz ostanie 2-3 tyg coraz bardziej odczuwalne.Macica stawia sie niesamowicie ale jedyne co tu slysze to normalne tak ma byc macica cwiczy.Moze i cwiczy ale jaki to byl dla mnie stres co prawda juz tak blisko,ze wyluzowalam i nan nadzieje,ze jakos bedzie.Ostatnie dwa dni zaczynam biec lekkie z kregoslupa ciagnace ku dolowi ale termin coraz blizej wiec mysle,ze dlatego
 
aga_natalia sliczne masz coreczki!!!!!!!! obyscie jak najszybciej byly w domku!!!!!!!!!!!!!

wczoraj sie nie odzywalam bo mialam gosci a wczesniej sprzatnie, zakupy- wszytsko na mojej glowei ale co zrobic.
dzis znowu napiety dzien- ale co tam.
u mnie dobrze wszytsko- brzuch juz ciazy mi jestem zmeczona ta ciaza - w srode wizyta i dowiem sie czy mala sie przekrecila choc wydaje mi sie ze teraz lezy bardziej poprzecznie no ale to sie okaze w srode.
u mnie goraco- az nie chce sie wychodzic- duszno strasznie.
milego dnia
 
Witam!
Ale wczoraj wieczorem wyłam z bólu-nie mogłam leżeć, nie mogłam siedzieć, wstawałam tylko do toalety (często:dry:) i chodziłam podparta na M lub o meble i ścianę:no: Ból niesamowity-promieniował na biodra, uda-jakbym była sparaliżowana:baffled: Zmierzyłam brzuszek powiększył się o całe 4 cm i wydaje mi się jakby był niżej-nie wiem czy to mała się tak ułożyła, czy to już jakieś znaki...
Dzisiaj trochę lepiej-dalej boli, chodzę jak kaczka, ale już nie tak jak wczoraj:tak: Poszukuję informacji o tych pasach ciążowych-zdaje się Bogusia86 coś o nich wspominała:confused:;-)
Polianna-ten ból jest stały, także to nie są skurcze (zresztą w poprzedniej ciąży bólów krzyżowych nie miałam:sorry2:)
Aga_Natalia-śliczne dziewczynki:-)
Navijka-no właśnie nic takiego nie robiłam-wstałam i tak mnie bolało:baffled: Co do walizki na kółkach to położna przy poprzednim porodzie kazała mi się przepakowywać, bo za duża, ale nie miałam w co i w rezultacie zabrałam ją ze sobą na porodówkę;-)
Fiuu-widzę, że i Ciebie coś ruszają skurcze-musimy się trzymać, mamy podobny termin, więc trochę czasu nam jeszcze zostało;-) Nie przesadzaj dzisiaj z tymi pudłami:blink:
Monika-fajną sobotę miałaś-wianki i motorówka-zazdroszczę:cool2:
Bombusiu-te Twoje sny:shocked2::-D
Pati, Fiuu-ja też tak dziękowałam za poród i chciałam wychodzić;-):-D Tylko u mnie w ogóle rozwarcie nie postępowało:sorry2:
Aga-fajnie tak iść rodzić tylko z dowodem:tak:
Ciamajdka-ja też najlepiej się czułam w 2 trymestrze, teraz to co chwilę coś mi dolega:sorry2:

 
witajcie kochane :-):-):-)
u nas od rana upal, a my wlasnie wrocilismy do domku, bylismy na pchlim targu. kupilam troche owocow, gazetki polskie i jedno polo dla Olivierka. byla jedna babka - miala cudne rzeczy, ale wszystkie po 5 euro. ogolnie jak na ta jakosc, to nie bylo drogo, ale jak ktos sie juz rozbestwil kupowaniem za 1 euro, to 5 to mega duzo :tak::tak::tak:
Aga_Natalia - jejku jakie one sliczne, takie malenkie i bezbronne kruszynki :-):-):-)
navijka - ja tez pakuje sie w walizke na kolkach i to nawet troche wieksza niz te, ktore mozna jako bagaz podreczny zabrac. wygodniej ciagnac za soba :-):-):-) takze mysle, ze smialo mozesz ja miec. my 3/4 rzeczy dla malego w niecie kupilismy. pewnie, ze pierwszy raz ma sie obawy, dlatego ja przewaznie kupuje na ebay lub allegro - wtedy patrze na komentarze.
AgaS - oczywiscie, ze wiele rzeczy w pl jest tanszych. niektorzy twierdza, ze jakosc towarow niemieckich jest lepsza, albo chodzi o rzeczy produkowane w niemczech - hipp, bübchen itp. szczerze to nie sprawdzalam tych firm i nie wiem czy sa tansze w niemczech, moze?? mi tez powiedziano, ze do szpitala mam przyjsc tylko z ksiazka :-):-):-), wszystko daja, i dla Ciebie i dla dziecka, ale ja i tak chce miec swoje produkty. swoja koszule, swoje ciuszki dla malego itp.

fiuufiuu - fajnie, ze juz na swoje idziecie. ja tez sie namieszkalam z ludzmi - akademik w pl, akademik w niemczech, potem wspolne mieszkanie ze znajomymi w niemczech - nie, nie, nigdy wiecej mieszkania z kims.
madziujka - gdzies przeczytalam, ze jak kobieta na porodowce zaczyna wyzywac wszystkich naokolo, tzn ze koniec porodu jest bliski :-D:-D:-D

Ciamajdka - mysle, ze obserwuja najpierw dane mieszkanie, kto kiedy wychodzi, czy czesto mieszkanie jest puste?

monika8112 - no weekend naprawde imprezowy :tak::tak: ale fajne sa takie koncerty, festyny itp
kasia2506 - a o jaki pas ciazowy Ci chodzi?? taki podrzymujacy brzuch?? ja juz bez takiego nie wychodze w ogole. kupilam pas Anity - rewelka, nie wiem czy znajde linka, ale sprobuje. o jest: http://www.eanita.pl/katalog.php?cK...arka=&cFraza=&cTyp=&cKolor=&cRozmiar=&cOrder=
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki któraś pisała, ze tatuś ma prawo do L4 14 dni na opiekę nad żoną. Jak to wygląda?? czy to jest 80% płatne czy jak? Wystawia to nasz ginekolog?? prosze o wiecej informacji :)
 
to nie musi byc L4 to może być zwykłe zaświadczenie bo to tzw. opieka i 80% (czy L4 czy opieka)
tylko pamietac że jest limit dni opieki w roku

my po kosciele ja do kuchni moje dwa skarby do sypialni...wiec mam spokoj:-)
 
Witam się i ja w ten upalny dzionek :-) weekend minął mi jakoś smutaśnie :-( ale widzę, że Wy w lepszych humorach i bardzo dobrze :-) w tym tygodniu to będziemy narzekać na upał, bo takie są zapowiedzi - czyli ja generalnie z domu wychodzić nie będę :-p blada doooopa ze mnie no ale opalać się nie wolno.

Aga_Natalia śliczne te Twoje kruszynki :-)​
 
reklama
Aga_Natalia - cudowne!!! Takie maleńkie,bezbronne...jejciu. NIe mogę się napatrzeć. Przeraża mnie ta rurka u Zosi. Najważniejsze,że sobie radzą i wszystko z nimi dobrze jak sądzę :))

A właściwie jak to jst...skoro Aga_Natalia powinna być teraz w 33 tyg.3dniu , a dziewczynki są dwie,to mozna przypuszczać,że jedno dziecko w brzuszku na tym etapie będzie większe? Wiecie o co mi chodzi...próbuję sobie wyobrazić jak duża jest moja Lilianka ;) bo poza tym,że się rozpycha jak szalona to nie dociera do mnie,że tam siedzi w pełni wykształcone dziecko,hehe./
 
Do góry