reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej Brzuchatki! Ja dzisiaj znowu taką późną porą bo po szpitalu to wolę nie przeginać, żeby nie musieć tam wracać aż do czasu porodu. Trochę Was nadrobilam ale ie wszystkie jeszcze poczytalam więc najpierw "pierwsza tura" :-D

sierpien8 gratuluję udanej wizyty!


Natka z tymi lekarzami to tak niestety jest... przez całą ciąże mydlą nam oczy a jak zbliża się koniec to zaczynają się problemy i mamy pod górkę. Ja swojego prawdopodobnie teraz będę tylko "wykorzystywała" do zwolnień, a mam zamiar przenieść się do innego i do końca ciąży pozostać już u niego.

Wuzelek zobaczysz, dasz radę z tym egzaminem. W końcu przecież na troszkę ktoś chyba będzie mógł zająć się maluszkiem :-)


Mama Aneta gratuluję udanej wizyty! No a z tym łożyskiem to dopytaj na wizycie, a póki co się nie stresuj bo to na pewno nie pomaga :tak:


navijka
z tym oknem to chyba przegięłaś!!!!!!!!!!! Teraz nie czas na takie wygibasy :-) Oszczędzaj się żeby do terminu przetrwać, no chyba że chcesz już rodzić :no:

Ciamajdka gratuluję udanej wizyty! Mała jest WIELKA :-D:szok: No ale to raczej dobrze, po prostu będzie kluseczka, ale takie dzieci są słodkie :-)

fiuufiuu ehhhhh zęby... współczuję. No ale lepiej dzialaj teraz, póki dopiero zaczął boleć. A co do jedzenia tak późno to ja już teraz tak nie mam, ale kiedyś to była masakra... wstawalam niekiedy 2 razy na jedzonko :-D

Gorzka_Słodka_Czekolada jak po wizycie?

cayra1984 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

kassia181 ja akurat rożków nie piorę tylko robię wietrzenie :-) Leżą sobie na fotelach i leniu****ą :-D Podobnie jak kołderka i podusia do łóżeczka. A pieluchy prałam z ciuszkami, ale typowo bawelnianymi, nie tymi z welurku czy miki żeby "kłaczków" nie łapały :-)

polianna dobra ta Twoja córcia... przynajmniej się przyznała gdzie zrobiła :-D

Pajkaa jak tam randka w restauracji? :-)

Shiraa pakuj torbę i czekaj spokojnie... zobaczysz, że jeszcze może być tak że "przenosisz" bo malutkiej nie bedzie sie spieszyło. A stres to najgorszy wróg więc myśl pozytywnie.

polianna masz taką samą sytuację jak ja z umowa, tzn skonczyła mi się i mam ja przedłużoną do porodu. Później nie przysługuje nam urlop macierzyński, a tylko zasiłek macierzyński. Tzn że do czasu pracy to się nam nie liczy, ale kase dostaniemy. A zgłasza to do ZUSU pracodawca.

milusia83 no ja mam nadzieję że maluszek zanurkuje i że nie bedzie konieczna cesarka, bo bardzo bym chciała urodzić SN :-D

Niuunia ja miałam przepisane Clotrimazolum na poczatku ciąży i miałam upławy, ale to niby normalne bo tam się wszystko oczyszcza i to dlatego tak z nas leci.

kassia181 widze że u Ciebie też dzisiaj pranie króluje :-D

rozalka lepiej do szpitala i dmuchać na zimne niż później sobie wyrzucać że się czegoś nie zrobiło, bo to w końcu dla dobra maleństwa.

inkaaa4 gratuluję obrony!!!!
 
reklama
ehtele nie smutaj się tam tylko róbcie to co dziewczyny podpowiedziały. Przecież kto Wam to udowodni.

Ciamajdka znów T. ajć Ty to się z nim masz :baffled:

Anecia1111 wypoczywaj bardzo dużo ja po szpitalu leżałam jeszcze 4 dni plackiem - już o wiele lepiej sie czuję, ale też staram się nie przeginać na tej końcówce
 
Ale jestem padnięta-nie dość, że ta nieprzespana noc, to jeszcze cały dzień poza domem:shocked2: Byłam na tym spotkaniu z kwietniówkami-dzieciaki się wybawiły na sali zabaw, później w domu u jednej kwietniówki, a my bardzo miło pogawędziłyśmy:happy2: Jak wyszłyśmy z Basią z domu przed 12 tak dotarłyśmy do niego dopiero o 18:tak: Obydwie na maxa zmęczone:blink:
Zaraz zmykam do łóżka, bo oczy mi się same zamykają:cool2:
Black-muszę Ci powiedzieć, że jak trzeba zająć się dzieckiem, to jest taka dodatkowa mobilizacja i nawet jak się nie ma siły to skądś one nagle się znajdują;-) Ja też jestem za rozsądnym korzystaniem ze szczepionek-np na grypę nie szczepimy, na ospę też nie:no:
Andzia-mam nadzieję, że czujesz się lepiej:tak:
Polianna-kto jak kto, ale Ty niekobieca:szok::sorry2:-nie zgadzam się z tym;-)
Inkaaa-w takim razie Tobie też gratuluję obrony:tak:
Rozalka-trzymam kciuki, żeby cisnienie się unormowało:tak: Dobrze, że z małą wszystko ok:blink:
Riba-ale dzisiaj przyjęcie zrobiłaś dla M-jakaś szczególna okazja?:confused:;-)
Niuunia-ja też wczoraj robiłam tą karkówkę z ziemniakami-uważam, że calkiem niezła:tak:
Natka-to dobrze, że już wiesz gdzie będziesz rodzić:tak:
Ciamajdka-masz się z tą babcią-ale wiadomo jak to starsze osoby-lubią sobie pomarudzić:sorry2:
Izunia-gratuluję udanego USG:tak: Myślę, że teraz nie ma co kierować się danymi z USG co do daty porodu, bo każdy dzidziuś rośnie indywidualnie:blink: Co do łożyska to nie pomogę:sorry2:
Bogusia007-Tobie również gratuluję udanej wizyty:tak:
Pajkaa-mam nadzieję, że migrena szybko przejdzie, a brzuszek przestanie się stawiać:tak:
Mallaika-nie stresuj się wagą-ja jestem w 33 tygodniu, a przytyłam jak na razie ok 6 kg-najważniejsze, że dzidzia rośnie:tak:
Ehtele-nie obwiniaj się o nic-stało się, a to przecież nie Twoja wina-każdemu może się zdarzyć...
 
Natka gratuluję wizyty! No i termin tuż tuż... więc pewie bedziesz lipcówką :-) Ale sercem i duchem sierpniówką :-D


Izunia23
ja też mam 1 stopien i to bardzo dobrze bo to znaczy że łożysko świetnie spelnia swoją rolę :-)

Bogusia86 wielkie lanie Ci się należy!!!!!!!!!!! myślisz że od czego brzuch Ciebie boli??????????? Oszczedzaj się a nie szalej ze sprzataniem!!!!

Pajkaa oby ten ból glowy szybko przeszedł!

martitka
z tym zębem to nieciekawie. Uciekaj jutro do dentysty.

urszulka202 myślę że taki ktorki okres pracy też to obejmuje.
 
kasia2506 niop całkiem całkiem w smaku tylko mało soli, albo ja za dużo składników wsypałam :-p

Ciamajdka tsssssss też mi coś niech się cmoknie w nos o! dobrze, że na klatke nie wyszedł i stamtąd nie przeprosił :-p faceci . mojego nie ma cały dzień, więc nie narzekam choć pewno jak wróci to ciśnionko mi podniesie - takie wymagania UE :-D
 
witam wieczorkiem! A. usypia Olka więc ja skrobnę sobie do Was :D

Pajka współczuję - to pewni przez te wietrzyska - nie wiem czy u Ciebie też ale u mnie łepek urywa, pewnie ciśnienie szaleje i stąd migrena... z resztą pod koniec pierwszej ciąży pamiętam też okropniaste bólke głowy na które nic nie można wziąć - tulę mocno, trzymajcie się z Sebulkiem!

Ehtele nie podejmujcie decyzji teraz na gorąco bo tu dziewczyny dobrze mówią - koniec końców może da się to podciągnąć pod szkodę parkingową i okaże sie że dobrze że Szymon rozwalił ten zamek! trzymam kciuki żeby czarna dupa zamieniła się w... coś pozytywnego ;);)

ciamajdka achh faceci... możnaby pisać o nich książki - olej go i dziś bądź miła a jutro kiedy pomyśli że jest ok strzel focha-giganta :D ja tak robię i zawsze doczekuję się przeprosin :D takich porządnych a nie z klatki schodowej ;)

gratuluję dzisiejszych wizytek. wspominałam, że ja z Frankiem widze się w sobotę? doktorek umówiony pozostaje tylko czekać :D
Dobrej nocy brzuszki! Pogłaskajcie ode mnie swoje piłeczki. Słodkich snów ;) takich bez chomików ;)
 
kasiu2506 - dzien tatusia dzisiaj :-):-):-)

ja tez juz padam, dwie h robilam stopy (z pomoca M) a i tak nie szafnelam pomalowac - jutro. och ciekawa jaka noc dzisiaj bedzie, zapowiada sie glosno - niemcy wygrywaja. dobranoc kochane :tak::tak::tak: do juterka
 
reklama
Do góry