reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Wkurzyłam się troszeczkę… Od września jestem na kursie internetowym, egzamin na zakończenie miał być w czerwcu, ale się nie wyrobili i właśnie przeczytałam (że to niby dla naszego dobra…), że będzie 24 sierpnia… Już ja to widzę, jak nie będę miała wtedy nic lepszego do roboty, jak podchodzić do egzaminu… z noworodkiem na ręku… Chyba sobie odpuszczę, aż tak mi nie zależy, tylko po co cały rok zadania pisałam… Nie cierpię takich sytuacji.



Kasikz trzymaj się dzielna kobietko:) Już niedługo:)))


Sierpien8 gratuluję wizyty:)

Natka trzymam kciuki za mądrą decyzję:)
 
reklama
Niunnia Pisałam ;-) Dała Nam teraz połowę, ale powiedziała, że resztę da jak maleńka bedzie na świecie :-) Czyli po prostu zabrakło jej kasy, a chyba wstyd jej było się przyznać. Ale miło, że pamiętałaś o tym moim dylemacie :-)

Kurcze przez to wrażenie, że okres dostanę mam korbę, że zaraz urodzę... A mała się wygina i wygina, cały brzuch mnie aż boli, jak prostuje noge to mam brzuch który wygląda jak bym połkneła piłkę do rugby :-D

Natka U mnie nie ma w sumie dużej różnicy czy się napije przed snem czy nie i tak chodzę, ale za to w nocy chyba od siusiania tak mi się chce pić, że jak się nie napije to nie zasnę :-)
Ale chodzenie do WC aż tak mi nie przeszkadza jak ból przy przewracaniu zresztą już jestem tak nauczona, że ledwo się znowu położe to a już śpie :-D

Wuzetek A nie możesz im powiedzieć, że ze w/g na Twój stan chcesz zdawać teraz??
 
Ostatnia edycja:
bedzie dobrze oddychaj:tak::tak::tak:

A jeszcze mam jedno pytanko do was bo mnie to zastanawia.. Wasz ginekolog badał wasze piersi już? Bo mnie martwi,ze jeszcze ani razu mi nie badał. Jutro sie wybieram do niego i sie zastanawiam czy w koncu mi zbada bo to juz w sumie 32tydzien zaraz bedzie.
U mnie tez cycuszków nie badał :-p

Hello :-)
Witajcie po dłuższej przerwie :-)
Trochę mnie nie było, ale już raczej po wszystkim, więc powinnam już od dziś być na bieżąco.
Spróbuję troszkę po nadrabiać, choć pewnie nie dam rady odpisać na wszystkie posty z tych kilku dni.
Za mną przygotowania do ślubu, ślub i bóle przez które dziś trafiłam do lekarza.
Wszystko poopisuję, ale najpierw ochłonę, bo niedawno do domu weszłam i od razu weszłam do Was :tak:
Póki co wszystkie Was buziakuję i do wieczorka :tak::-)
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :tak::tak::tak::-D:-D

Hehe, patrze, ze truskawki nadal kroluja. ;) JA wczoraj kupilam dwie garsci czeresni a maz od tesciowej przywiozl pojemnik truskawek. Zjedlismy wszystko w 10 minut. ;)

A ja chora, buuuu. Na antybiotyku dodatkowo. Zapalenie gardla mnie dopadlo, ale tak paskudne, ze bez antybiotyku sie nie obeszlo. Na szczescie mam preparat wziewny, dzieki czemu nie dosjate sie on do malego. Psikam tez gardlo Septoluxem (tanszy odpowiednik Tantum Verde; roznia ok. 10 zl).

Jutro przychodzi rzeczoznawca w sprawie auta. Nie wiem jak ja sie zwloke z lozka o 6 rano, by go przywitac o 8. ;P No i jutro z mezem chyba zaczynamy w koncu remont. Ale ona w 3 pokojach umyte, szafa oczyszczona z "badziewia" (do wyrzucenia poszlo 5 wielgachnych reklamow w stylu niebieskich idei i 4 kartony smieci, ktore skutecznie zawalaly mi szafe:szok:)
Szybkiego powrotu do zdrowia:tak::tak::tak:

drogie Panie zdobyłam tytuł MAGAZYNIERA :) OBRONA NA 4,5 :d IDĘ pić karmi :D
Gratulacje:tak::tak::tak::tak:

dziewczynki ja zmykam ide przyszykować sie do randki poza tym mąż na mnie krzyczy, ze za dlugo na kompie siedze (bo on sobie mecza ogląda) wiec buziaczki jak mi sie uda odezwe sie po randce

Udanej randki życze:tak::tak:
już jestem. Pochwalę się zatem, że i mi się udało. Obrona na 5 :)
Dziękuję wszystkim za pamięć i trzymanie kciuków. Naprawdę pomogło :)

Obronę miałam już o 9, potem jeżdziłam pół dnia z obiegówką. A potem odsypiałam. Bo po wczorajszej imprezie wróciliśmy do domu o 3 nad ranem. A teraz czekam na znajomych i będzie druga imprezka. Jest co świętować :) Więc zmykam szykować jedzonko (oczywiście będzie Bombusiowe ciasto juz po raz drugi ).ahaa i powiem Wam tylko, że w końcu nic nie kupiłam dla komisji.

fiu - gratuluję bardzo. Dobzre, że to już za nami. ufff
Kiniusia - dobrze, że już jesteś
Pajkaa- powiedz co tam na czerwcówkach bo ja chyba nie dam przeczytać te 40 stron
Polianna- heh ciekawi Ci Twoi sąsiedzi. My się ciągle przeprowadzamy więc mało co znamy sąsiadów, a szkoda. jak to mówi moja ciotka- co chatka to zagadka. i coś w tym jest.
Gratulacje:tak::tak::tak::tak:

Dziekuje wuzelku. :*

Poczytalam czerwcoweczki. Eeeee, tania prowokacja, ale niektore dziewczyny wziely sobie historie do siebie. Jakis idiota/tka zalogowal sie tam jakis czas temu, ze niby urodzila dziecko 1.06. Niby zdjecia pokazala (ale jak dla mnie to zdjecie dziecka, ktore ma wiecej jak 2 tygodnie). Niby pieknie ladnie sie rozwijalo i nale dziecko zmarlo. Mialo sepse. Tylko, ze "matka" pisala o tym na forum juz 5 minut po tym jak lekarz stwierdzil zgon. Do tego ilosc dni mi sie nie zgadza. Bo niby w 2 tygodniu zycia cos zaczelo sie dziac a laska zalogowala sie wlasne w 2 tygodniu i niby bylo wszystko ok. Takze poplatala sie z zeznaniach maksymalnie. No i tera maz sie odeznwal, ze zona na lekach uspokajajacych. A wszystko mialo miejsce dzis. Ciekawe co? ;)

Niestety, ale pare lat temu tez trafilam na podobna prowokacje. Mama trojaczkow niby urodzila przedwczesnie i dzieci wlaczyly o zycie. Nawet zdjecia maluchow w inkubatorach umiescila. Problem w tym, ze moderator poszedl do szpitala sprawdzic czy taka pacjentka jest, no i jedna z forumek znalazla przypadkiem identyczne. ba, te same zdjecia na jednym z portali. Takze klamstwo ma krotkie nogi i zawsze szybko wyjdzie na jaw.
Poczytam je z ciekawości:tak::tak::tak:

Witam dziewczynki, zdaję relacje z wizyty:

Mała jest nadal dziewczynką, łożysko wchodzi w trzeci stopień ale w tym tygodniu ciąży to norma.
Waży 1930g co mnie bardzo ucieszyło, lekarz powiedział, ze prawidłowo.
Szyjka macicy się skróciła ale jest zamknięta( mam brać 3Xmagnez i nospę gdyby mnie łapały skurcze).

Ogólnie jestem zadowolona.


Niestety, Was nie poczytam bo muszę brzdąca kąpać i kłaść spać ale serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru i nocy:)
Gratuluje wizyty:tak::tak::tak:

Alaa Gratulacje , widze że to był dobry dzień dzisiaj na egzaminy

Kasiaa, Bogusia86 współczuje tak częstych wizyt w toalecie w nocy ja wstaje raz , a i tak mnie to wkurza często po takiej pobudce zasnąć nie moge , za dużo myśli mi się w głowie kotłuje , a może spróbujcie mniej pić na wieczór

Ola , Kasia2506jestem już po wizycie , ale wkurzona ,
zawiodłam się na moim lekarzu , chyba jednak wszyscy są tacy sami, zwodził mnie tyle czasu, sam jakoś tak przekonywał że mnie rozwiąże u siebie a dzisiaj ledwo weszłam do gabinetu chwycił za telefon i dzwonił do swojego znajomego czy by mnie jednak nie rozwiązał u siebie ,dla mojego bezpieczeństwa , a na dodatek ten znajomy pracuje w szpitalu o którym mu wspominałam kilka miesiecy temu , a ten mi go odradzał , zresztą nie będe was tym zanudzać bo sytuacja jest naprawde skomplikowana , zostałabym przy szpitalu i lekarzu który wybrałam kilka tyg temu, ale tam też wkurzyła mnie znowu sprawa finansowa , pewnie sie domyślacie o co chodzi , no ale jakąś decyzje muszę podjąć i to jak najszybciej bo zwariuje

idę się odstresować i wracam do lektury
dobranoc
Trzymam kciuki na pewno decyzja bedzie słuszna:tak::tak::tak:




Witam melduje sie po usg córcia jest nadal córcia rosnie wszystko jest ok jedyne co mnie zdenerwowało to to ze moje łożysko jest za bardzo rozwiniete jak na swój wiek 2 lipca mam wizyte u lekarza prowadzoncego to sie wypytam i zobacze co postanowi w zwiazku z tym ;-)
 
Bogusiu nie mogę:( Bo to kurs online, jest nas pewnie kilkaset osób albo i więcej, i egzamin jest hurtowy... A tak się cieszyłam, że miał być w czerwcu, gdybym wiedziała, że wyjdzie taki numer, zrezygnowałabym w trakcie, zamiast pisać zadania... Co prawda egzamin jest też online, ale wyobrażacie sobie, żeby z noworodkiem usiąść o określonej godzinie do komputera i zająć się egzaminem...? Ja pewnie nie będę o nim pamiętać:) Nie wiem, może przesadzam, ale najwyżej go oleję i tyle-robiłam kurs dla własnej przyjemności, będzie bez certyfikatu.

Mama Aneta
gratuluję wizyty:)
 
Hej dziewczyny!
Doczytalam znowu...
Na czerwcowki nie wchodzilam - zreszta moj M po powrocie z pracy okupowal kompa - znalazlam tu streszczenie.
W pale sie nie miesci, co te ludziska w tych lebkach maja nawkladane...Nie ma jakichs innych forum zeby sie wyzyc i odreagowac??No bo po co takie akcje na forum dla przyszlych mam?? I w dodatku o smierci dziecka itp. CHORE jak dla mnie.

Alaa, Fiuufiuu - gratuluje magisterki - wzorowe z Was uczennice:tak:
Kasia, Bogusia - ja tez wtaje tylko raz na siku, lub wcale....co mnie szczerze dziwi bo pije jak smok. Ale jak nie wstaje to potem rano dotruchtac nie moge - taki bol. Wiec z dwojga zlego to sie ciesze jak sie obudze, a ide jak zombie po omacku, potem spie dalej jak zabita. A moze ja wstaje co noc i nie pamietam...:zawstydzona/y:
Natka - no niefajnie, bo tak sie czlowiek czuje ogolnikowo potraktowany. Wybor wierze ze nie jest latwy...przemysl wszystkie za i przeciw, obgadaj z malzem. Tylko na spokojnie bez niepotrzebnego nerwa.
Sierpien8 - gratuluje wizyty!

Powiedzialam leniowi dosc na troche i umylam to nieszczesne okno. M jak przyszedl zawiesil zaslony i motyle:)
Od dzis juz nic nie myje, myslalam ze trupem padne...
Na jutro mam ciezki plan narcystycznego dbania o siebie, bo po okienku i malowaniu to baznokietki brrrr (no i akcja z lusterkiem tez bedzie, jak mam sie na ten samolot w czwartek ladowac).
No i emotikony tez mam :)))) Dzieki!!! No i sorry ze takia malpka co malpuje :D






 
Andzia jak będę pamiętać o terminie i Maleństwo będzie spało, a ja będę w stanie...:))) To czemu nie, mogę spróbować podejść do egzaminu:)))
 
Polianno ale Ty masz sąsiedztwo:-D
Pajko a nie krepuj się.. widzę że buźki przypadły do gustu:) co to kurde mać za randka, z jakiej okazji? czy tak bez okazji?:eek:
Milusiu rozkoszuj sie jeszcze pobytem u rodzinki:)))
Kolumnea nie chodź już do tego szefa bez serca!:confused2:odpocznij...
GSC ja czerwcówki czytam codziennie... nawet się zżyłam z niektórymi w ogóle nie pisząc.. kojarzę u nich wszystko;) a ściągaj... wprawdzie miałam monopol na nie, ale co tam:-D z tym psem to przegięcie...
Koralowa zdrówka..... ja mam nadzieję wykorzystałam limit chorób na ciążę...
Fiuufiuu GRATULEJSZYN WIELKIEEEEE:-):-):-):-):-):-):-)


CO DO CZERWCÓWEK-TA DZIEWCZYNA CO PISZE O ŚMIERCI DZIECKA JEST PRAWDOPODOBNIE TROLLEM. doczytałam teraz że już została zbanowana.. jaka idiotka, masakra..

Bogusia86 nie wiem czy to uczucie jak na okres, ale na pewno czasami mnie boli troszkę jak na okres... dziś pytałam gienka-mówi że to norma na tym etapie.
Alaa GRATULACJE!! dziewczyny się obkuły jak widać:-)
Ola_ nie wiem skąd wzięłam siły, wierz mi... ale teraz juz ledwo siedzę.. od jutra byczenie!:-D
kasikz buziaczki:sorry:
sierpien8 gratuluje wizyty:)
Natka. ja wychodze z założenia-co ma być to będzie, także nie stresuj się, bo i tak przypadek z reguły o wszystkim decyduje...



ja wyrobiłam się ze wszystkim-nawet jeszcze zawiozłam zwolnienie do pracy... i załatwiłam na amen sprawę z PZU-pieniądze będą na koncie za dwa dni:) i kwota mnie satysfakcjonuje jak nie wiem co:p

koleżanka własnie pojechała, boże jak miło było, zrobiłysmy wspólnie grecką (bo już nie zdążyłam), pogadałysmy jak nie wiem co (2 lata się nie widziałyśmy), obaliłyśmy po Karmi... no i musiała jechać bo mieszka w Tychach a to 140 km ode mnie..

wizyta:
mała ma 1900 g, rozwwija się ponad normę, tzn. wyprzedza termin o 1,5 tygodnia.. lekarz zadowolony, ciśnienie w normie, do bóli się przyzwyczaić...na USG wyszło że w takim tempie może dojść do 4 kg-dużooo... ale cóż.. dostałam dowód rzeczowy że dziołszka, wstawiam fotę na odpowiednim wątku... wymiarów dokładnych nie znam , ale jest wszystko w normie, szyjka zamknięta, następna wizyta 13 lipca...
jestem zadowolona:)
aha, przytyłam od ostatniej wizyty (3 tyg temu) 1,7 kg:-(


jestem padnięta jak jasna mać, więc dobranoc. kręgosłup mi odpada i ziewam co chwilka..
 
Ostatnia edycja:
witam sie po randce było cudnie uwielbiam wychodzic z moim mezem
ogólnie poszliśmy do pizzerii wiec zaliczyłam także spacerek pizza była pyszna Sebkowi smakowała bo ma czkaweczkę.
Co do czerwcówki - ja nie rozumiem jak takie osoby w ogóle sa w stanie takie coś wymyślec mnie się to w głowie nie mieści nie rozumiem takich ludzi i chyba nie zrozumiem tylko szkoda, ze gra taka osoba na uczuciach innych ludzi.
ALAA
WUZELKU moja teściowa jest w miarę szczupła wiec nie mam sie do czego doczepić, ale to, ze ona nie ma taktu to ja juz wiem
Kasikz i tak trzymać w dwupaczku kolejka zachowana musi być :p
Anecia to zobaczysz jak główką się odwróci :p
Niunia tak mnie zaciekawiło, a że mąż oglądął mecza to weszłam na te czerwcówki bo kumpela z grupy zamnkietej czytała i powiedziala, zeby sobie poczytać.
Mama Aneta cieszę się, ze wsio dobrze na badaniu :)
Ciamajdko randka bez okazji mój mąż ma czasami taki odruch w stronę swojej żonki jak ma czas. W następnym miesiacu czyli lipcu zapowiedział się, ze jedziemy koło Olkusza do restauracji na obiad - tak bez okazji oczywiście on zaprasza.Cieszę się, ze wsio dobrze na usg :)
 
reklama
ciamajdko super że wizyta ok!
dziewczyny które dzis nie maja humoru, głowa do góry jutro bedzie lepiej:) a ja leże bo jak siedziałam u szwagierki to mnie tak zaczęło kłuć w podbrzuszu że wyłam z bólu, przylazłam do domu wzięłam no-spe i leżakuje .chyba za dużo się dziś nagimnastykowałam, to sprzątanie, pranie i prasowanie wychodzi:(



ciekawe co u naszych małych bliźniaczek?
 
Do góry