reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
dziewczynki ja zmykam ide przyszykować sie do randki poza tym mąż na mnie krzyczy, ze za dlugo na kompie siedze (bo on sobie mecza ogląda) wiec buziaczki jak mi sie uda odezwe sie po randce
 
dziewczynki ja zmykam ide przyszykować sie do randki poza tym mąż na mnie krzyczy, ze za dlugo na kompie siedze (bo on sobie mecza ogląda) wiec buziaczki jak mi sie uda odezwe sie po randce

Hehe to miłej randki :-)
Mój przychodzi za dwie godzinki a juz tak sie zateskniłam za nim :-)
Aha i przyszły z allegro pieluchy tetrowe i flanelowe kolorowe ahh piekne :-) no i takie duperelki typu podkłady gaziki .. ale najlepsze jest to,że majtki poporodowe nie przyszły a karteczka w srodku,ze zabraklo im! I ze przysla druga paczka! Ehh







 
fiuufiuu, gratuluje! Ech, ja swoja obrone mialam rok temu... ;) Do dzis czekam od meza na uroczysta kolacje gratulacyjna i tak czekam i czekam... Tak samo jak czekam na zeszloroczny i tegoroczny prezent walentynkowy a takze na prezent z okazji urodzin, ktore byly nota bene ponad miesiac temu.:wściekła/y:
 
fiuufiuu bardzo serdeczne gratulacje:-):-):-) zdolniacha z ciebie!
alaa odezwij sie co z tobą?:tak:
kiniusia-super że jesteś już z nami i oczywiście czekamy na relacje ze ślubu:-)
sgc nie zazdroszczę jak weźmiecie tego psa do siebie, ja ogólnie nie przepadam za zwierzakami a jak robia takie numery to juz wogóle:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a co do zakupów to rzetelny ten sprzedawca że napisał info i że przysla oddzielna paczkę.

koralowa remontu nie zazdroszczę, wiem z czym to sie wiąże, kartony, siaty i pełno kurzu:szok:

martitka ten twój pies to też niezły talent:szok::-D

ja zjadałm kolejny pojemnik truskawek, tym razem tata mi przyniósł mi z działki, posiedział trochę ze mną i poasystował przy moim prasowaniu:-) chociaż miałam do kogo gębę otworzyć;-) tak się rozkręciłam z tym praniem że własnie pierze sie kolejne tym razem już ciuszki. pościele, pieluchy już poprasowane i pochowane.

pajkaa te czerwcówki to główny wątek czy jakis o porodach?
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdo Co do upadku sernika to kochana Twój nick zobowiązuje do wpadek od czasu do czasu, a dawno nie udowodniłaś, że jesteś ciamajdą, więc teraz to pokazałaś z impetem :-D

Ech Ty się uspokój z tymi porządkami, bo aż mnie plecy rozbolały jak przeczytałam ile dzisiaj zrobiłaś ;-)

Riba Mój ginek też mi nie badał piersi.

Kassia W nocy do toalety tylko 4 razy i to Twój rekord :shocked2: A ja minimum 4-5 razy chodzę, mój max to na pewno ponad 10...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ehtele Czekam na zdjęcia wózeczka :-)

Pajkaa Ja takie deprechy ma co trzeci dzień :-D Marcin już nawet na nie, nie reaguje :-D

Navijka Leniu**** teraz ile się da, bo po 1. tak trzeba, żeby brzuszek się nie stawiał, 2. żeby dzidzia wyszła po 37 tyg, po 3 po urodzeniu już nie bedziemy miały kiedy leniuchować :-D

Ja wczoraj sobie ściągnełam emotki, ale też mi było głupio je wstawić, żeby nie było że zgapiam :-D

FiuuFiuu Gratuluje Pani Mgrrrrr to Ci dranie 5 nie dali, niech ich myszy zjedzą, przecież ciężarnej się należy :cool2:

A Ja dzisiaj miałam śmieszny sen, śniło mi się, że myję pupe dziecka wacikami, oczywiście nie normalnie tylko smułkę, ale taka masakryczną totalnie czarna jak smoła, kleistą i po mimo mnóstwa wody i energii nie mogłam jej zmyć... Ale śmieszne, że nie pamiętam buzi dziecka, ale pupę to nadal widze przed oczami :-D
A w ciągu dnia najeździłam się, bo Marcinkowi obiecałam, że pojadę do serwisu, żeby zamontowali nam radio, ale w jednym nie byli w stanie, w drugim mogli, ale pojawiały się co chwilę jakieś ale... Ech w końcu się udało, ale w tedy była już 15 więc korki i jeszcze M zadzwonił, żeby podjechała pod jego firmę, bo musiał coś wziąść z auta... ech cięzki dzień.

A mam pytanie do Was czy macie czasami uczucie jakbyście miały dostać okres?? Ja zawsze kilka dni przed miesiączką czułam, że zaraz przyjdzie i teraz tzn. od wczoraj też mam takie wrażenie, ale brzuch mi się nie stawia, Wiki kopie jak oszalała tylko takie głupie uczucie...
 
reklama
monika8112 - no monisia powiem ci ze ja tez nie jestem teraz za bardzo za tym aby wziasc tego psa.. schylanie się i sprzatanie po psie nie bardzo mnie cieszy.. A co do sprzedawcy na allegro to zła jestem eh A twoja komoda tez nie najciekawiej z przesyłką ;/
 
Do góry