reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
trzesłam jak przed każdym egzaminem. Tak juz mam- wiecie tym bardziej,że teraz to była presja samej w sobie obrony. Achhhh nadrobię Was jutro
 
Fiuuu Fiuuuuuuuuuuuu GRATTTTTTTTTUUULACJE z calego serduszka :-) Nasza zdolniacha sierpniowa! :-)

A ja się dziewczyny wkurzyłam.. dzwoniła teściowa do mojego T.. i z tekstem ze oni wyjezdzaja w góry na tydzien i ze nie maja co z psem zrobic zeby nam dali na tydzien.... fakt faktem jest to mały pies york.. juz raz mielismy go na przechowanie tez tydzien w tamtym roku.. i robiła nam na podłoge i raz kupe zrobiła na posciel ;/ Bo to taki pies co nie wychodzi z domu tylko sika na mate taką specjalną pieluche ;/ Tak tesciowa nauczyła... a teraz mam swoje wlasne mieszkanie to nie ciekawi mnie zeby mi nasikała na moj nowy dywan! A jak nie wpuszcze jej do pokoju to bedzie mi piszczec i szczekac bo ona lubi towarzystwo... I co T pojdzie do pracy a ja bede musiala sie schylac i wycierać te siki i zbierac kupy... Nie wiem jeszcze pogadam z moim po jego pracy dziś... ehh
 
EThele zapomniałam zapisać :-D:-D:-Dbo zazwyczaj też tak robie , wizyta byłe jednak dzisiaj , jade na 19ą
Milusia a to czy u mnie chłopak tak rozrabia , to tego nie wiem ;-)

FiuFiu również gratuluje !!!!!
 
reklama
Do góry