reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

fiuufiuu ja wlasnie wypilam karmi i powiem ci bylo pycha- tak dawno nie pilammmmmmmm. od razu mi lepiej.
a z ta przeprowadza to spokojnie- nie przepracowuj sie- wiem co czujesz bo mialam podobnie.
 
reklama
wiem, że trzeba to przeżyć. Nie wiem, czemu tak padłam...wcale dużo nie zrobiłam. Może pogoda, ciśnienie...albo po prostu gorszy dzień.

Taaaa Karmi- jedyna przyjemność ciężarnej baby :D zdrówko!
 
fiuufiuu przepraszam ze tak z innej beczki ale mialam sie juz dawno ciebie zapytać, z ktorej częsci Szczecina jesteś ? Nie wiem czy w dobrym temacie poruszam temat, ale tak szybciutko, to moze nikt nie zauważy :-D













 
Ostatnia edycja:
ja dziś i wczoraj grilowałam z moim mężem:) więc na tydzień mięska z grilla wystarczy:)
wybory zaliczone:)
teraz oglądam avatar na dvd
bombusia-zazdroszczę takich wakacji, ja też bym chciała żeby ktoś nade mną poskakał:)
malagonia miałaś dziś takie same bóle brzucha jak ja, co zrobiłas? ja myślałam że oszaleje rano nie mogłam z łóżka zejść.
fiuufiuu współczuje tej przeprowadzki a tu jeszcze obrona lada dzień:)

pajkaa ja cały czas biorę aspargin ale oczywiście dziś rano była zaliczona no-spa bo normalnie ruszyć się nie mogłam:( wizyta dopiero za tydzień!
z gorszych wiadomości mąż jutro znów na delegacje do Wałbrzycha cały tydzień będę sama w domu:(
jam mi przywiozą tą komodę w tygodniu o ile przywiozą? to chyba ją sama skręce:) bo nie będę mogła sie doczekać aż Michał wróci.
 
Ale jaja, ja urodziłam sie na Witkiewicza, gdzie mieszkają moi dziadkowie, a teraz koczujemy na Żelechowie :-)
Moze kiedyś sie widziałyśmy i nawet nie wiemy ;-)













 
Też obaliłam Karmi i paczuszkę chipsów...

nerwa mam, nie nadrobię postów dzisiaj..

jak mnie wnerwiają SPAMY:wściekła/y:
niech mi ktoś jeszcze raz z allegro wyskoczy i nie będzie z "naszej paczki"...:/

miałam jeszcze coś napisać o kimś ale się zastanawiam czy warto se psuć wątrobę...chodzi mi o forum.
 
reklama
Do góry