reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Widzę że mi nie pomożecie w sprawie tych pieniędzy,szkoda.W necie patrzyłam ale dla mnie to czarna magia jest.Dzisiaj upiekłam ciasto bombusi,żeczywiście dobre,wszyscy zachwalali.
 
reklama
Widzę że mi nie pomożecie w sprawie tych pieniędzy,szkoda.W necie patrzyłam ale dla mnie to czarna magia jest.Dzisiaj upiekłam ciasto bombusi,żeczywiście dobre,wszyscy zachwalali.

Monika ja Ci odpisałam, który bank mogę Ci polecić a którego nie:)
Polecam Ge mONEY Bank i ING Bank Śląski nie polecam PKO. Ale i tak musisz się przejechać do banku i się szczegółów dopytać.
 
Hejka Kobietki!

Wróciłam do Was :-) Wypuścili mnie dzisiaj ok.10.30. Ale jutro muszę tam jeszcze jechać po wypis i zwolnienie bo jak wiadomo w niedzielę nikt tego nie robi. Już w miarę ok, ale jestem na fenoterolu i staveranie i tak do końca ciąży, tzn do jakiegoś 36 tyg a póxniej odsatwaim bo na 2 tyg przed porodem trzeba. Z cukrem ok, ale dietę mam trzymać i kontrola cukru codziennie po 4 razy.

Nadrobię Was później, ale raczej wszystkiego od środy nie dam rady więc chociaż po trochu poczytam. Ale nie obiecuję że szybko odpiszę, bo mam teraz na maxa wypoczywać, mało chodzić itp. Ale jutro jedziemy kupić łóżeczko (mieliśmy mieć "stare" łóżeczko ale stwierdziliśmy że to zostawimy u moich rodziców a nowe kupimy do domu:-)), a w środę wózek... już tak na wszelki wypadek gdybym czasami się szybciej "wysypała". Ale teraz czekam tylko na 34 tydzień bo mi powiedzieli że wtedy to już będzie na pewno bezpiecznie urodzić. No ale oczywiście najlepiej dotrwać do 38 tyg :-D

A w ogóle to wiecie że głosowałam w szpitalu :szok: Ordynator powiedział że jak nie zagłosujemy to nas nie wypuści więc poszłyśmy grzecznie i dotrzymał słowa :-)

OK, to tyle. Buziaki i papa

Aneciu witaj :) achh pracowita mam niedzielę- poakuję nasze lumpy w wielkie wory powolutku.zaczęlam od poscieli i recznikow, marynarek i ciuchow zimowo- jesiennych- jest ich juz 5... masakra jakas.

matko ehtele juz zaczynasz 36 tydzien! Mówie Ci urodzisz na początku lipca. Mozesz 7 :) ja jestem z siódmego- nie obrażę się :D
 
Pajkaa kolka nerkowa nie zazdroszczę 2 miesiące temu byłam w szpitalu przez nią ból niesamowity :( więc Ja też moczu trzymać nie mogę
Monika Ja polecam Alior Bank :) naprawdę warto....

 
Ostatnia edycja:
Hello!!!!!
Chciałam sie zameldować,że mam sie dobrze z Alankiem i Adriankiem.
Jesteśmy cały czas u rodziców, remont się toczy, M przesyła mi mmsy z postępów w pracy.
Wypoczywam na tarasie, wczoraj grillowaliśmy, u Mamci jest b. dobrze, jedzonko robi pyszne, tylko zła strona tego, ze nie pozwala mi nic robić, ciągle mówi nie podnoś, nie dźwigaj, nie forsuj sie itp. he he.
Teraz przyszłam do siostry na góre, bo tu jest internet, więc korzystam od chrześnicy.

Mam nadzieję, ze u Was wszystko w porząsiu, całuje Was mocno, brakuje mi BB, ale chcę też posiedzieć z Mamcią i siostra, no i z Adrianem i chrześnicą.
Gram z nimi w karty, "państwa i miasta" :):):) czuje sie jak na wakacjach, M mówi, ze na weekend wrócimy do wyremontowanego mieszkanka cieszę sie, bo tęsknie za nim.

Przesyłam buziaki i bądzcie kochane nadal w dwupaku!!!!!!!!!!!!!

PS. Bardzo sie ciesze , ze ciasto tak wszystkim wspaniale wyrosło, nie ma innej opcji!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
bombusiu odpoczywaj- fajnie ze masz takie mozliwosci- czuj sie jak na wakacjach:))))))))))

pajkaa
oby te korzonki w koncu odpuscily!!! tesc pewnie bedzie bardzo wzruszony- daj znac potem jak zareagowal!!!

fiuufiuu doskonale cie rozumiem. ja tez niedawno wszytsko pakowalam i sie zalamalam ile tego wszytskiego jest. przy okazji zrobilam pozadek w ciuchach i oddalam caly jeden wor- to juz cos:)))))))))))

monika373 ja mam konto osobiste i oszczednosciowe w Milenium i jestem zadowolona. mysle ze lokate tez bym tam zalozyla.

a ja dzis od rana caly czas gdzies biegam.najpier bylismy w ikei kupic lampe dla malej i lustro do lazienki, potem na wybory- najpierw do lokalu wyborczego mojego meza potem do mojego- bo jestesmy zameldowani w innych miejscach. a na koniec zakupy bo lodowka pusciutka byla i kupilam sobie karmii:)))))))))) takze wieczorkiem sobie wypije- taka juz mam ochote ze szok. a czy u was tez tak duszno? ja juz wytrzymac nie moge.

a moj maz sklada szafe dla malej- oczywiscie nie sam tylko z chlopakiem mojej siostry i mowie wam sa tacy smieszni ale nic sie nie udzielam:)))))))))
 
Chciałam jeszcze przywitać TINE, (bo zauważyłam, ze pokazała sie nowa sierpnióweczka) hej miło mi, tym bardziej , ze do mnie w rodzinie i znajomi od lat mówią TINA, gdyż jak byłam mała to nie umiałam dobrze wymówić mojego imienia:) justyna i takoż sie nazwałam:)
 
sierpien8 powodzenia na wtorkowej wizycie:)

niuunia nie martw sie, skoro lekarze stwierdzili, ze jest ok, to tak musi byc:)

Anecia1111 witaj:) dobrze, ze jestes juz w domu! napisz na czym polega twoja dieta?? co i jak jesz?

Malagonia mam podobna opinie co do tesciowej w domu czy w szpitalu...

Bombusia super, ze "wakacje" sie udaja:) odpoczywaj sobie:)
 
ale tu dzis spokojnie!!!!!!!!!!!
a mi sie nudzi. maz zawiesza teraz lustro w lazience i troche mu zejdzie a ja siedze przed tv w ktorym nic nie ma.

szafa juz stoi. od jutra- jak bedzie ladna pogoda- zaczynam pranie ciuszkow malej bo mam w koncu gdzie je ukladac. nie bede niestety miala komody ale jakos damy rade.
 
reklama
I padłam... jak wieloryb na mieliźnie :-D
Przeprowadzka doprowadza mnie do stanu depresyjnego, tym bardziej, że nie jestem w stanie sama wiele zrobić ;/ zmęczona zalegam już w łóżku i się nie ruszam do jutra.

Kasiu gratuluję szafy i od razu współczuję prasowania ;-)

Królestwo za zimną colę! z lodem i cytrynką ;)
 
Do góry