reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Spacerek zaliczony, lody w MacDonaldzie również:sorry::-D Teraz wypoczywam z KARMI:-)
A jutro mój Szymon wyjeżdża na weekend na służbowy wyjazd i czeka mnie samotna nocka:tak: Ale od rana będę sprzątać, bo o 11.00 już mam gościa - koleżanka, która w marcu urodziła więc wypytam ją o wszystko:-D:-D A popołudniem wpadają koleżanki z liceum:tak::tak:

urszulka202
kobitko głowa do góry - nie przejmuj się - doskonale Cię rozumiem, jesteśmy już trochę niezdarne, ociężałe...no ale nie ma co się dołować bo przecież to TYLKO DWA miesiące - musisz na to spojrzeć z tej strony...:-D:-D A za dwa miesiące rozpoczynamy walkę i po kolejncyh dwóch jesteśmy laski jak tralala:-p:-p

Niuunia no no kobieta zmienną jest...:-p Zaglądaj na mojego bloga - serdecznie zapraszam...:-)

Pajkaa ja tak jak Cyra planuję chrzciny w październiku. Czyli gdzieś w 3 miesiącu życia dziecka... Jakoś tak mam potrzebę, żeby to było tak wcześnie...Zapraszam tylko najbliższą rodzinę. Razem ze mną i Szymonem będzie to 17 osób...:tak: Natomiast doskonale rozumiem Twoje argumenty, uważam że jest to indywidualna sprawa rodziców i nitk nie ma prawa Wam z tego powodu robić awantury...To Wy jesteście rodzicami i Wy decydujecie...:tak:

Lea28 nie masz żadnej bliskiej duszy obok siebie, która mogłaby być odpowiednim chrzestnym????...smutne to:-(...mam nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś obok Was. Kiedy się wyprowadziliście? To jest argument za, żeby mieć dwójkę dzieci...Ważne jest żeby mieć rodzeństwo...Olek będzie miał...a Wy planujecie drugie? Tulę Cię mocno. A kysz zły humorze....:tak::tak:

cayra1984
no to mnie pocieszyłaś - już myślałam, że mam niezdarne ręce:tak::tak: U mnie chrzciny również w październiku;-)
 
reklama
Chciałam dać znak życia:tak:

obserwuję forum codziennie, więc jestem w temacie co się dzieje (w razie czego jakby działo się coś złego hehehe i trzeba było posprzątać).... niestety nie odpiszę na Wasze posty, ale je czytam, od A do Z:)

wracam po niedzieli do życia forumowego:)

buziaki!!!!
 
Ehtele-no to stukam się z Tobą Karmi-też piję:-p Co do mojego M to nie przeprosił :wściekła/y:, ale wrócił dzisiaj wcześniej z pracy o 15.45:szok::tak: I poniedziałek ma mieć wolny:rofl2: Ale i tak mu nagadałam o tej pracy:cool2: Też nie lubię samotnych nocy:cool:
Pajkaa-my będziemy robić chrzciny ok 3 miesiąca Małgosi, ale też tylko dlatego, że my tak chcemy, a nie że ktoś uważa, że powinniśmy:sorry: Ja również uważam, że po prostu z małym dzieckiem jest łatwiej w kościele:tak:

 
Polianno olałąs mój post ale wybaczam;-)

Wuzelek cieszę się z Tobą

Ciamajdko
Ty tam ciesz sie z wizyty:-)

Pierwszą córkę chrzciłam jak miała 26 dni;-) drugą jak Bozia da tez szybko bym wolała...

Malutka zeszła mi nisko bardzo bo nóg podnieśc nie mogę
 
Ostatnia edycja:
no to Kasiu NA ZDROWIE:p:p:p:p:p:p
nie przeprosił, ale zrozumiał - to najważniejsze - poniedziałek możesz go zaciągnąć do przygotowywania kąciku dla Małgosi:):);P
 
no to Kasiu NA ZDROWIE:p:p:p:p:p:p
nie przeprosił, ale zrozumiał - to najważniejsze - poniedziałek możesz go zaciągnąć do przygotowywania kąciku dla Małgosi:):);P
Mam zamiar zacząć wykorzystywać jego obecność już jutro na zamówienie dodatkowych półek do szaf na przedpokoju:tak:
Przynajmniej wirtualnie możemy wypić zdrowie:-p:-D
 
hejka wszystkim :-) Przeczytałam wszystko i odniose się ogólnie :) Bombusiowa wypoczywaj bedziemy tesknic hehe
Ogólnie chrzciny chciałam tez jakos jak maluszek bedzie mial 3-4 miesiace ..
A teraz wazne co do Ławy .... PRZYSZŁA ...ale... rano mój T dzwonił do nich i w koncu dodzwonił sie p dlugim oczekiwaniu (nabijaja tak sobie chyba kase za czekanie) i baba podała numer do kuriera tego co ma przywiesc ławe.. to Mój T dzwoni do tego faceta a ten facet ze to nie on ma tą ławe..ŚWIETNIE sobie myśle.. wiec dzwonimy dalej i oczywiscie chyba z 10minut sie czekalo az ktos odbierze i odebrał ktos i odlozyl sluchawke ROZUMIECIE? jeszcze raz dzwonimy ok dodzwonilismy sie i chyba z 4osobami gadał mój T w sprawie numeru do kuriera i w konuc ostatnia ta 4osoba mówi ze za chwilke bedzie to zapyta sie kierownika mój T wkurzony mówi ile ma czekac ze juz z 20zł wydał na to czekanie! A on ze chwileczke po 4minutach jakis ktos odlozyl sluchawke !!! ROZUMIECIE?! myslalam ze padne....
Tam gdzie miała byc przesyłka to mieszkaja rodzice mojego T z bracmi jego.. i kurier przyjechał i dał paczkę do podpisania 14latkowi ! Bo był sam w domu... a nas tam nie było bo tam nie mieszkamy...wiec...eh
A jak jest pokwitowane to juz reklamacji nie moga uznac.. wiec modlilam sie tylko zeby nie byla uszkodzona! ALE WSZYSTKO JEST OK piekna ława szklana hehe :-) Przepraszam ze tak chaotycznie i długo ale nie mogłam inaczej hehe :-p
Więcej na allegro nie bede takich rzeczy zamawiac chyba hehe za duzo przezyc.. :-p:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry