reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

My byliśmy z mężem na pieczonkach dzisiaj i niedanwo wróciliśmy. ja oczywiście zaglądam co tu na bb słychać, a mój ukachny pilot--> mecz

lea28 najważniejsze, że wszystko dobrze, a małego już niedługo na żywo zobaczysz:))
co do kłótni... to widzę, że ostatnio taki czas, codziennie któraś z nas sie popsztyka z mężem, ale najważniejsze, że potem się godzimy:)

kasia2506 też byłam zainteresowana Bolderem Ecoline, ale widziałm na żywo i się tak samo jak ty rozczarowałam, w necie wygląda o niebo lepiej...
co do męża ... koniecznie z nim porozmawiaj - praca jest ważna owszem - ale wy wazniejsze!!

koralowa co zrobiłaś? pomyłaś okna?????!!!!! szalona kobieto, ty lepiej usiądź w fotelu i odpoczywaj a tego typu roboty zostaw męzowi, albo teściowej;p

Bombusiu wypoczywaj!

wuzelek cieszę się, że wizyta się udała:)

polianno w takim kolorze wyglądasz bardzo ładnie:)) więc może nie warto ryzykowac....?

niuunia oj współczuję takiego badania...też mnie kiedyś tak lekarz zbadał, że myślałam, że go tam uduszę....
co do pościeli to właśnie piorę, bo doszła do mnie, i kołderkę i poduszeczkę też na wszelki wypadek piorę, dziecko nie ma z tym styczności, ale bo ja wiem skąd to jest - czy nie z Chin i nie ma tam jakiś toksyczych substancji (niby producent polski, ale już nie raz przekonałam się jak oni kombinują)... ostatnio tyle o tym mówili w tv; przeprać nie zaszkodzi.... tak sobie myślę.....

urszulka i ciebie też dopadły hormony, moja rada - pół czekolady z okienkiem;) zawsze pomaga, choć troszkę:)

monika8112 i jak z komodą? doszła?

pajkaa ja myślę, aby ochrzcić malutką w październiku, wolę to zrobić wcześniej niż później; myśleliśmy z meżem o obiedzie i kawie w restauracji, a będzie u nas ponad 20 osób:/ o matko właśnie sobie to uświadomiłam ....

ehtele dziś pogoda na spacerek idealna:) fajnie, że tak miło spedzasz weekend w towarzystwie przyjaciółek i kumepli:)

GSCz udusiłabym taką obsługę, złodzieje i tyle.... można naprawdę się wkurzyć ... współczuje..
a kurier... szkoda gadać.... dziecku daje do potwierdzenia...
 
reklama
Czekolada to cie pociesze, nie jesteś sama z problemem ale ty masz go juz za sobą a ja zamówiłam 28.05 leżaczek bujaczek i ani widu ani słychu po nim, po przeczytaniu negatywnych komentarzy tej kobity troszke sie wystraszyłam ze mnie w konia zrobiła tymbardziej ze zablokowała konto na allegro i zero kontaktu z nią, dopiero dzisiaj sie dodzwoniłam i uświadomiła mnie dobra pani, ze przesyłkę powinnam dostac pod koniec czerwca, dobre sobie, miesiąc czasu i to jeszcze jak dobrze pójdzie :szok:, dla mnie najważniejsze zeby tylko dotarła bo męzulo mnie udusiu jak wtopiłam 200 zł w błoto :-(

A co do chrzcin, to chyba wolę jak najszybciej, myśle teraz o październiku ale jeszcze zobaczymy, mamy zamiar zrobić obiadek w knajpce na ok 13- 14 osób, troche to wyniesie ale będzie to z pieniązków becikowych i z naszych ubezpieczen :zawstydzona/y: troche mi głupio wobec Julki ale moja mam mówi ze i tak teraz tyle kasy wydaliśmy, że nie powinnam sie tak czuć, w sumie to ma racje :tak:













 
Izunia23 - to ja tobie wspolczuje tyle czekac!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra !! I dlatego jest ryzyko wlasnie zamawiac na allegro bo moze sie trafic taki imbecyl!!

Ale ciesze sie ze mam juz moja ławe .. pochwale sie chociaz nie patrzcie w czym jest róża:D Bo dostałam dziś od Mojego T.. i nie miałam w co wsadzić wiec musze sobie sprawić jakiś ładny zgrabny wazonik na kwiatka :):))
A i tez nie patrzcie na lozko nieposcielone :p bo to przed chwilka zdjecie wiec godzina jest taka a nie inna ze trzeba zaraz klasc sie spaciu :p

P1010010.jpg
 
Czekolada suuuper ława, bardzo mi sie podoba, wogóle lubie takie klimaty nowoczesne ale przy naszym malym mieszkanku gdzie stoliczek stoi praktycznie na srodku i to jeszcze w przejściu, muszę mieć rogi zaokrąglone, bo każdy by się o nią obijał, jak zresztą o inne meble :-D ale pocieszam sie przysłowiem " ciasne ale własne " :-)












 
My mamy kawalerke 36 m przerobioną na 2 pokoje i mąż sie śmieje ze śpimy w kuchni ,bo ten jeden pokoik to z aneksem kuchennym jest :-) jedyny plus to taras, tez 36 m, no i moge sie pobyczyc troszke na hustaweczce, i malutka będzie miała gdzie biegać :-)













 
No widzisz to masz super :-) a widzisz my bedziemy z małą przez jakies 2-3latka w jednym pokoju a później myślimy nad wynajmem tego i kupnem czegoś wiekszego :-) Jakieś 3pokoje w blokach :-) więc wydaje mi sie ze nie jest tak zle.. wazne ze sie do czegos dazy w zyciu :-) a my jestesmy młodzi bardzo i jestem zadowolona ze sami doszlismy do tego co mamy :-)
 
I to jest najważniejsze :-) przez pierwsze lata dzidzi spokojnie można mieszkać w jednym pokoiku razem, tylko was to zbliży, a później to napewno spełnią sie wasze plany i będziecie mieć z mężusiem siebie tylko na wyłączność ;-) w nocy :-), wtedy dacie czadu i będzie drugie bobo :-D

ale mi Julka boczek wypycha hihihihihih
żegnam sie na dzidziaj, trza isc lulu :-) dobranoc, kolorowych snow :-)













 
No mi tez dzidzi wypycha boczek heheh słodkie to jest :-)
Ja też juz sie zegnam ide do lozka lulu :-)
Jutro moze mnie nie byc bo szał zakupowy i przygotowania na urodziny T są wiec zycze milego weekendu WAM kochane :-)
Buziaki i usciski dla wszystkich!
 
reklama
ja wpadam jeszcze tylko na chwilę, właśnie wrócilismy do domku od znajomych mąż lekko znieczulony już chrapie koło mnie :( ta cholerna komoda nie dojechała a w meblowym nikt nie odbierał telefonu! wrrrr jutro mają czynne od 9 jak się nie dodzwonię tgo wpadniemy tam z mężem na mały opierdalus! ale mi humor spieprzyli:(

dobranoc brzuchatki!
 
Do góry