reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No i lipa nie pospalam sobie za duzo telefon mnie obudzil :-:)-( Wybaczcie kochane ale ja dzisiaj nie mam sil na odpisywanie i ten humor cus nie chce mi wrocic!

Pajko dlaczego wojna z mama?
Jesli chodzi o temat chrzcin to mnie sie ryczec chce jak sobie pomysle. Ja nie chce zadnej wielkiej imprezy myslelismy zeby poprostu pojsc z kosciola na jakis objadek tylko z dziadkami i chrzestnymi tylko problem jest taki ze my chrzestnych nie mamy (oboje jedynaki, i mamy baaardzo male rodziny , w dodatku moi rodzice mieszkaja w Polsce , ja znajomych tu nie mam zadnych a znajomi mojego M to juz wogole katastrofa...) ach nawet nie mysle o tym:no::no::no::no:

ja tez własnie nie chciałam bo to kosztamy sama sala to koszt ok 2000 zł+ kościów a nie pomieszcze tylu ludzi w domu :(
 
reklama
Dziewczynki na wsi sobie siedzę i odpoczywam.
Czytam Was, ale ledwo nadążam - uważajcie na siebie:) i niczym się nie denerwujcie. Podziwiam, że część z Was już w ogóle otworzyła walizkę do pakowania - ja nie mam dla siebie jeszcze nic poza kosmetykami - i to nie wszystko. Pozdrawiam cieplutko.
 
Pajka ja też myslałam że nie wcześniej niż na Boże Narodzenie, tylko najbizsza rodzina czyli rodzice i rodzeństwo (chrzestni). Dziś się chrzci dzieci w różnym wieku, nie jak kiedyś jak najszybciej czyli ok 3 miesiąca. To tylko i wyłącznie od was zalezy jak sobie to zaplanujecie, reszta się musi dopasować, pomarudzą i im przejdzie.
Ja Cię popieram w 100%:-)
 
ja sobie zrobiłam drogą eliminacji i wrzesień odpada bo za wczesnie, październik idziemy na wesele wiec bedzie nas to kosztowało, listopad dla mnie miesiąc zmarłych źle mi się kojarzy i nie chce w tym miesiącu, grudzień to okres wydatków a w styczniu też mamy wydatki. Najwczesniej mogłabym w lutym tylko jak mam nie ogrzewany kościół to ja dziekuje w tym mrozie stac i marznać pzrez 1,5 h jeszcze z małym dzieckiem. To wolę poczekać juz do kwietnia.
 
Pajka - my robimy chrzciny razem z roczkiem :-). po pierwsze, bo czekamy na moja kuzynke (na jej bierzmowanie), a po drugie bo nie mieszkamy w Pl. gdyby ona miala juz bierzmowanie zrobilibysmy na gwiazdke. kompletnie sie tym nie przejmuje, ze niby dlugo. ja bylam chrzestna 8-miesiecznego szkraba :-)
a kiedys to sie z domu nie wychodzilo z niemowlakiem, dopiero po chrzcinach pierwszy raz :-D:-D:-D:-D
 
Pajko tak jak Malgonia napisala pomarudza i im przejdzie!!!! Ja spodziewam sie tez objekcji ze strony tesciowej ze nie bedzie imprezy ( moja mama jednak bardziej nowoczesna jest i nie robi nam wyrzutow nawet jakby mialo jej nie byc na tych chrzcinach) ale ja wogole nie cierpie imprez a wydawac kupe szmalu bo tak trzeba no jak to chrzciny musza byc a najlepiej duza impreza czy cus w tym rodzaju o nie nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja też już upiekłam CIASTO BOMBUSIOWE :-D:-D:-D Zdjęcia niestety nie wrzucę, bo... nie zdążyłam zrobić, już mało co zostało :-D

Ehtele, ja również robiłam z jabłuszkami i też mi tak nie wyrosło... ale za to pyyyszne :-)

Pajko, a my myśleliśmy właśnie o październiku, bo po tegorocznej zimie nie chcę chrzcić dziecka w mrozie, a na wiosnę, to dla mnie za późno...

Wuzelku, super, że wizyta udana :-)

Niunia, współczuję niedelikatnej lekarki... :-(


Miłego wieczorku wszystkim :-)
 
pajkaa jesli chodzi o chrzciny to my myslelismy zeby zrobic tak we wrzesniu lub pazdzirniku. i bez zadjej duzej imprezy- tylko jakis obiad, kawa i ciasto w restauracji. ale jak wyjdzie to sie zobaczy
 
reklama
Pajkaa U mnie jest straszny dylemat z chrztem, bo chciałam żeby moja młodsza siostra była chrzestną, a Ją ksiąg nie dopuści we wrześniu najwcześniej w czerwcu, czyli pod koniec 3 klasy gimnazjum... A z drugiej strony sama byłam chrzestną 10 miesięcznego dziecka i chrzciny gdy dziecko jest już duże są trudniejsze, bo dziecko szybko się nudzi nie pójdzie spać tylko krzyczy, że się nudzi... Ech ciężki wybór... Ale Ty kieruj się własnym zdaniem w końcu teściowa robiła jak chciała, teraz Ty robisz jak chcesz :-D

Kolarowa Za takie uszkodzenie auta czyli za szkodę parkingową oddadzą Ci kasę z AC na 100% ja już auto służbowe tak kilka razy zgłaszałam.

Niunnia Cudownie, że już wróciłaś :-) Teraz odpoczywaj i dbaj o Was :-)

Cayra Ja mam torbę spakowana może w 50% ;-) Ale załatwiłam sobie małe buteleczki szamponu, płynu pod prysznic, paty do zębów i balsamu takie fajne, że mieszczą się do kosmetyczki :-) Ale jeszcze muszę kupić jedną koszulę ciążową, podkłady, podpaski i kosmetyki dla Wiktorii :-)

Ehtele Też Cię rozgrzeszam, bo fajne rzeczy kupiłaś,a wydałaś groszę :-)

Bombusia Miłego weekendu :-)

A Ja dzisiaj byłam u koleżanki która ma 11 miesięcznego synka i dostałam od Niej 3 pary bucików po Kubie, ale takie unisex i śpiworek do spania :-) Kochana jest ta moja koleżanka, bo co do Niej przyjadę to coś mi daje :-)

Jutro M idzie do pracy, więc Ja od rana zaczynam plewić ogródek pod oknem i kupie troszkę kwiatków :-) Chce posadzić róże, będzie pięknbe pachniało w kuchni :-)
 
Do góry