reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

A to plamienie jest obfite czy skąpe?Bo to też jest ważne hmm:confused:Ja też się tym przestraszyłam,a do lekarza masz jakiś numer telefonu żeby zapytać się?cokolwiek..

 
reklama
Witam!!!
Co prawda prawie jeszcze sie nie udzielalam na forum, ale mysle ze to poprawie:)))-chociaz mieszkam w USA i dzieli nas jeszcze 7 godz. roznica czasu...
W swieta wlasciwie czulam sie tak fatalnie. ze neta odlozylam calkowicie poza chwilam spedzonymi przy mojej pracy...
Ciagle boli mnie glowa, nudnosci mam slabe ale mam i ciagle moglabym spac a tu mala coreczka potrzebuje mamusi do zabawy. Wczoraj weszla podczas mojej drzemk do polki i wyrosypywalam mi platki sniadaniwe na cala kuchnie i nie tylko:(((popoludni moja znajoma zabrala mi ja na pare godz. wiec mialam czas zeby troche zajac sie domkiem i odpoczac.
Bylam juz na mojej pierwszej wizycie, serduszko bije mocno 146 uderzen na minutke, tylko termin porodu przesuneli mi o 6 dni, ale tak szczerze w to nie wierze:)))
Oczywiscie wraz z moja pierwsza wizyta zaczely sie moje problemy:))))))
Juz jestem na diecie - cukrzyca- i to moze jeszcze potegowac moje gorsze samopoczucie. Zanim przyzwyczaje sie do zjadania malych czestych porcji- to najpierw pewno schudne i minie kilka ciagle glodnych tyg. zanim powiem ze jest ok, wiem bo juz to przeszlam w poprzedniej ciazy-najpierw stracilam 3 kilo, a wrezultacie w calej ciazy przytylam 8.5- pocieszajace jest to ze pozniej mala nadwaga zostaje:))))
Ja juz mniej wiecej znam plan mojej ciazy i w 14 tyg. ide na podszycie szyjki, a od 16tyg. bede miec zastrzyki w 4-literki z poresteronem. Oczywiscie jak w poprzedniej w 25tyg. spodziewam sie, ze dostane sterydy na dojrzewanie pluc dziecka- mam nadzieje ze dotrzymam tego terminu i bede sie cieszyc dluuuga ciaza:))))
Pozdrawiam i zagladne do Was wkrotce a w wolnej chwil wkleje Wam zdjecie mojej perelki z USG.

 
Martwię się:-( A czy masz bóle rozpierające??Czy tylko krwawienie ?
Przeczytałam taką wypowiedź :
Krwawienie może być krótkotrwałe i niewielkie. Zdarza się
także, że pod względem obfitości przypomina normalną miesiączkę. Krwawienie z
dróg rodnych we wczesnej ciąży jest często spotykanym zjawiskiem, pojawia się
zwykle raz na cztery potwierdzone ciąże. Jest to zawsze krew matczyna, nie
płodowa. Zdarza się, że krwawienie jest niewielkie i ustępuje samoistnie po
krótkim czasie. Jeżeli jednak krwawienie nasila się i towarzyszy mu tępy, rozpierający ból w podbrzuszu lub krzyżu, jest to tzw. poronienie rozpoczynające się.
Ale oby to nie było to wiesz co weź jakiś numer kontaktowy od jakiegoś lekarza, albo jedź na pogotowie bo ja się martwię o Ciebie i dziewczyny pewnie też, a nie lekceważ tego. Najlepiej było by jakbyś skontaktowała się z jakimkolwiek lekarzem i powiedziała co jest i w którym tyg ciąży jesteś.


 
dziewczyny zauważyłam różowo w środku i lekkie plamienie i się wystraszyłam, co to może być???? zbiera mnie na płacz ze strachu normalnie bo czytałam, że to nie dobrze :(
qwas- zadzwon do lekarza ja w mojej jednej ciazy ciagle mialam krwawienia i byla to tylko nadzerka, wiec lepiej udac sie do lekarz, niz myslec i martwic sie i on zobaczy co to jest? bo nawet gdyby cos sie zaczynalo dziac to mysle ze zawsze jest nadzieja ze to sie powstrzyma lekarstwami- przynajmniej w Polsce, bo tutaj w USA to ja nic niedostalabym do 12 tyg. tzw. prawo natury.

Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. rozumiem co czujesz bo przechodzilam to nie jeden raz.
 
qwas JEDŻ NA POGOTOWIE....!!! nawet jeśli okaże się to bzdurą!!!
Tez tak mysle- oni maja obowiazek to sprawidzic i musisz miec tego swiadomosc- tutaj lekarze tak mowia Ty jestes matka, Ty czujesz swoj organizm, wiec jesli myslisz ze cos jest nie tak to pedz do szpitala, lekarze maja obowiazek sprawdzac, czy Twoje przeczucia i niepewnosc jest uzasadniona....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki zamiescilam kolejna fotke z dzisiejszej wizyty.. bardzo mnie rano brzuch bolał jak na @ i sie bardzo wystraszyłam, pojechałam do lekarza okazalo sie ze wszystko w porzadeczku, serce bije, ale nie uslyszalam jego.. fasolka ma 5,6mm i wychodzi ze to 6w2d.. czyli opozni sie pewnia data na 29 sierpnia.. ale to sie jeszcze okaze w praniu..

pozdrawiam

Qwas daj znac co i jak.. ale odnosnie plamien jak sie pojawaja to szybciutko do szpitala..
 
Do góry