reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kochane! jestesmy przeszczesliwi :-D
Mała (o ile jest Małą, bo oczywiscie między nogami nie było widac kompletnie NIC - za duzo tam sie nakladalo rzeczy :-p) jest ułozona juz do wyjscia, ponoc nie ma prawa z powrotem sie obrocic. serducho jak dzwon, główka w porządku, wazy ponad 2300g i wierzga jak szalona :happy:
niestety nie mam zdjecia, dostane przy wizycie dopiero, ale widac, ze ledwo co sie tam juz miesci :szok: nie wiedzialam, ze jest az taka duza :-p
 
reklama
martuska - ooo czyżbyś również hodowała giganta?;))) 2300 na 32tydzień to dość sporo :) Super,że wszystko w porządku!!

Ale mi smaka narobiłyście tymi brokułami... a podobno fety nam nie wolno? Prawda to?? Mniam... Ja dzisiaj dziń na słodko. Na obiad placki z jablkami posypane cukrem pudrem a wcześniej ciasto :p więc teraz marzę o czymś słonym/ostrym...mniam.
Na jutro chyba to:
Makaron w sosie szpinakowym tylko z innym makaronem bo ten jak mózg wygląda ;)
 
martuśka no to super:)) fajnie, że wszsytko w porządku, faktycznie duża już wasza kruszynka:) ciekawe ile ma nasza

polianna fetę możemy tylko z mleka pasteryzowanego, ja się nią zajadam kilka razy na tydzień w sałatce greckiej:)
 
tez wlasnie sie zdziwilam, ale lekarz stwierdzil, ze to wcale nie duzo (fakt, ze qmpela jest 2 tygodnie wczesniej i Jej juz ważyło 2400 jakis cza stemu, mimo ze facet :p)
i teraz mam 33tc wg OM, te suwaki sa takie dziwne troche, ale na ten temat pisalysmy na poczatku naszej drogi ;)
 
Czesc dziewczynki.. niestety nie nadążam za Wami

ostatnio w piątek moja babcia wylądowała w szpitalu, skonczyla 94 lata w czerwcu.. wprowadzili ją w stan spiączki farmakologicznej by wyciszyc serce.. wczoraj odlączyli ją od respiratora bo miala problemy z oddychaniem.. dzis juz jest lepiej..

u mnie nic nowego za tydzien w czwartek mam wizyte
od jutra zaczynam liczyc ruchy mojego Kacperka

jeszcze raz bardzo przepraszam ze tylko o sobie ale nie jestem w stanie nadrobic tych kilku dni..
 
No a mi lekarz powiedział, że przy moim terminie, to 2000g, to dużo. Ech.

no pewnie mial na mysli, ze nie za mało :-) no i tez wazne, co masz, bo faceci sa mniejsi zwykle
a na kiedy masz termin? ja na 7.08, ale nie spytalam jak wynika z dzisiejszego usg, zapomnialam z wrazenia ;-) dowiem sie jak odbiore dokladny wynik od ginka
 
martuśka ekstra wieści:))))))))) faceci sa zwykle mniejsi?:szok:
Nektarynko przykro mi z powodu babci, ja jestem bardzo do swojej przywiązana i juz od dawna jej mówię, żeby mi żadnego numeru czasem nie wywineła..

własnie gadałam z rodzicami i tata powiedział takie coś na wieści o pracy, najpierw do mamy:"dobra, nie truj juz jej dupy bo facet do domu wraca i obiad musi zrobić" hahahaha, ale tak to fajnie powiedział:) a później do mnie:"tylko mu tam ze szczęścia dzisiaj czasem nie daj, żeby małej oczu nie powybijał":-D

mnie juz pewnie dziś nie bedzie, zatem do juterka!
a teraz ide robić naleśniki z truskawkami i smietaną...
 
Dziewczyny, nie wiem, czy wiecie, ale nasz ulubiona apteka DOZ wprowadziła program „Dla Mamy i Maleństwa”, gdzie można sobie wyrobić kartę i kupować taniej określone artykuły… wszelkie info na stronie:)


Niuunia, Różyczka trzymajcie się dziewczynki i wracajcie do nas szybko!!!:)))


Urszulko gratuluję „przesyłki” z ZUSu:) Do mnie ostatnio przychodzą szybko i regularnie (odpukać:))-we środę kończę zwolnienia, a w poniedziałek już są. Oby tak dalej:)


Aga Natalia tulimy mocno!!!:)))


Polianno współczuję alergii- u mnie popadało, więc trochę odżyłam:) Odpowiadam na pytania: 1. W sprzątaniu pomaga mi mąż, nie mam dziecka i psa (i ten drugi argument chyba jest ważniejszy…:)). 2. Pęcherz działa jak ta lala, w dzień biegam co chwila… na szczęście w nocy wstaję góra 2 razy:) Dzielna jesteś bardzo (to odnośnie łóżeczka) :))) A w aptece internetowej DOZ jest naprawdę taniej niż w normalnej-od 1 zł nawet do kilku zł za rzecz, więc w sumie się zbiera.


Malagonia gratuluję wizyty:)


Kassia dostaniesz z apteki maila-jeśli wszystko było w lokalnym magazynie, odbiór może być już jutro, a jeśli coś będzie z centralnego, to najdalej pojutrze po południu:) Tak mówią moje 3krotne już doświadczenia z zamawianiem z DOZ:)


Ewelinko dasz radę, jak trzeba, to idź do tego szpitala ( a kto lubi?), bo są sprawy ważne i ważniejsze:) Trzymam za Was kciuki:)


Ehtele zajrzałam na bloga-śliczny:) Przepraszam, że tak tylko od strony estetycznej, ale ja z tych, co jedzą, nie gotują:) Jutro będzie dobrze!!!:)Aha, kuriera nie było… jutro dzwonię do sklepu…


Pajeczko uczucie „grzebania przy szyjce” mam (świetne określenie), ale go nie lubię… Kilka dni po tym, jak zaczęłam je mieć, okazało się, że szyjka się skróciła, a dzidzia jest nisko… Dlatego teraz, gdy mam takie odczucie-leżę.



Martuśka gratulacje:))) Lubię takie dobre wieści:)


Ciamajdko gratulacje!!! W sprawie T. oczywiście:)


Nektarynko współczuję:) Mam nadzieję, że babci szybko się poprawi-to twarde pokolenie jest:)
 
reklama
Termin wg OM na 04/08, dziewczynka, ale o ile pamiętam, to cora pierwsza tez tyle ważyła w tym czasie, a urodziła się 3150. Wszystko jedno, ważne, że zdrowe i w jednym kawałku.
 
Do góry