reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie dziewczyny. Jestem właśnie po wizycie i odrazu gnam do Was z wielkim dołem :( A wiec gin dał mi skierowanie do szpitala z powodu puchnięcia tych nóg:no::no:
Wyniki morfologi i moczu mam ok. Wszytsko jest dobrze. Tylko to cholerne puchniecie! No i cisnienie mam troche wyzsze :no: Jeju musze cos z robic z tymi nogami i moze tak sie wymikam od tego szpitala:( Wiem ze to dziecinne ale ja naprawde nienawidze szpitali! Mam uraz z dziecinstwa!:no::no: Pomozcie! co moze pomóc na te puchnięcia? Czego unikac? Któras z was mi tu kiedys pisała ze pije jakies herbatki na puchniecia i pomagają. Mozecie mi napisac co to za herbatka? I gdzie mozna ją kupic??

Ewelinka ja bym poszła do tego szpitala bo puchnięcie nóg na tym etapie ciaży może byc zagrożeniem dla dzidzi
Jest to mniej niebezpieczne w 37 tc i wyzej. Ja bym poszła bo tam Ci wszystko posprawdzają. Ja bym tego nie bagatelizowała szczególnie, ze lekarz zlecił szpital czyli jakiś powód musi mieć
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jestem właśnie po wizycie i odrazu gnam do Was z wielkim dołem :( A wiec gin dał mi skierowanie do szpitala z powodu puchnięcia tych nóg:no::no:
Wyniki morfologi i moczu mam ok. Wszytsko jest dobrze. Tylko to cholerne puchniecie! No i cisnienie mam troche wyzsze :no: Jeju musze cos z robic z tymi nogami i moze tak sie wymikam od tego szpitala:( Wiem ze to dziecinne ale ja naprawde nienawidze szpitali! Mam uraz z dziecinstwa!:no::no: Pomozcie! co moze pomóc na te puchnięcia? Czego unikac? Któras z was mi tu kiedys pisała ze pije jakies herbatki na puchniecia i pomagają. Mozecie mi napisac co to za herbatka? I gdzie mozna ją kupic??

Ewelinko ja co prawda nie wiem jakie to herbatki, ale chcesz czekac,aż one zaczną działać za jakieś parę dni dopiero????
Obawiam sie, ze te herbatki Ci już nie pomogą tylko odpowiednie leki, kroplówki a to tylko w szpitalu.
Nie bagatelizuj tego, chodzi o Twoje dziecko, jesteś już dorosła, nie mozesz ciągle pamietać o tym co było jak byłaś dzieckiem. Pakuj torbę kochana i jedź czym prędzej do szpitala, a jak to zatrucie ciążowe, oczywiscie nie życzę Ci tego,ale chodzi o Twoje dzieciatko, Ja byłam 3x już w szpitalu i dzieki lekarzom nosze malucha!!!!!
Głowa do góry, trzymam kciuki i nie lecz sie sama:):)
 
Gdy mi nie przejdzie to napewno pojde! Ale moze to tylko z powodu wysokich temperatur? Pierwsze chciałabym spróbowac sama cos zaradzic a jesli nic sie nie zmieni to szpital bedzie mnie czekał niestety :wściekła/y:
 
Ufff trochę mnie nie było a tu jak zwykle produkcja pełną parą...

Wczoraj szkoła rodzenia z nauką oddychania:tak: Dziś kosmetyczka i pazurki no i zainspirowana Waszymi pytaniami o przepis na ciasto postanowiłam założyć BLOGA KULINARNEGO:-) Mam problem z włożeniem przepisów w jedno miejsce no i teraz problem rozwiązany heheh:-D:-D
Oto link - serdecznie Wam zapraszam...

wariacje NIE TYLKO CZEKOLADOWE

Za pół godzinki zaczynam jazdy przed jutrzejszym egzaminem...jestem już zdenerwowana - motyle w brzuchu dają czadu:baffled::baffled:

Bombusia no proszę torba z biedrony prezentuje się wspaniale - ogólnie super zakupy:-)

Niuunia kochanie no powoli za zakupy musisz się zbierać - no ale łóżeczko jest to już dużo heheh. Teraz jesteś w szpitalu. My tu wszystkie trzymamy za Was kciuki - na pewno będzie dobrze:-D I świetny wybór z torbą heheh:-D:-D

kiniusia 2,5 kg szczęścia hehhehe:-D:-D Gratuluje udanej wizyty:tak:

Ola_ co nie zrobisz dziś zrobisz jutro:-p. Wczoraj miałaś lenia, a dziś jak? Już poprasowane? ;-)

Ciamajdka wzorowy facet - przeprosił to nic tylko cię cieszyć - zrozumiał Swój błąd.:tak: no i super z pracą - macie co świętować - już wybrana???

kasia2506 na szczęście wakacje już tuż tuż, bo to wprost niedopuszczalne, żebyś nie mogła swobodnie napawać się wolnym czasem:-D:-D

różyczk@ Mimo wszystko skoro szyjka krótka i skurcze są musisz kobieto odpoczywać!!!!! Mam nadzieję, że na tę glukozę komunikacją miejską nie jechałaś:tak: Najważniejsze, że dzidzia zdrowa - a ty na końcówce z zakupami - pozostaje nam czekać;-)

navijka 150 metrów:szok::szok: Bosko!!!!!!!!!!!:tak::tak: Zazdroszczę ehhh kiedyś może się dorobię:-p
Ja staniczek rozmiar większy niż przed ciążą kupiłam...

cayra1984 cudowne wieści - SN:-D:-D Nie martw się na zapas trzeba lekarzowi zaufać - musisz się oswoić z decyzją bo rozumiem, że jedna na CC się nastawiałaś...ale będzie dobrze...A przyjaźń z żelazkiem to nas czeka - ja się z nim dopiero oswajam heheh Ale dla dzieciaczka to wszystko trzeba będzie prasować:happy2::happy2:

fiuufiuu
moje gratulacje - prac oddana - temat skończy - jeszcze obrona i z głowy możesz napawać się macierzyństwem:tak::tak:

pati1982 masz przepis na moim blogu:tak::tak: Staniczek u mnie rozmiar większy...

kolumnea no ja też czasem tak mam - to chyba te przedporodowe:baffled: Strach się bać - uważaj na siebie i profilaktycznie zwolnij...więcej wypoczywaj...


Wuzelek gratuluję wózeczka:-D Kurier był???????????????

Malagonia przykro mi z powodu przedszkola - to jest wprost masakra totalna - ja od razu się nastawiam na przedszkole prywatne:no: Bo nie ma co liczyć na państwowe...straszne to jest na prawdę...Powodzenia na wizycie

Bogusia86 GRATULUJE UDANEJ WIZYTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

tyle zdążyłam, lecę na jazdy za 3 godz. będę z powrotem:tak:
 
Gdy mi nie przejdzie to napewno pojde! Ale moze to tylko z powodu wysokich temperatur? Pierwsze chciałabym spróbowac sama cos zaradzic a jesli nic sie nie zmieni to szpital bedzie mnie czekał niestety :wściekła/y:

Ewelinko zgadzam się z Bombusią, ale postąpisz jak uważasz. Szczególnie, ze takie puchnięcie nów powinnas mieć wieczorkiem, a po odpoczynku nocnym powinny wracac do normy. Ja tak nie masz cos się dzieje i ja bym pojechala.Musisz pamiętać, ze odpowiadasz tez za swojego szkraba.

Mojemu mężowi cos się stało :baffled: dzwonił juz do mnie 6 razy z pytaniem jak się czuje:sorry2: chyba biedaczek zaczyna się stresowac porodem :-)

no i zapraszam na sernik na zimno :p
2aaknfd.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga_Natalia trzymaj się kochana, Bedzie dobrze, jak tylko maluszki pojawią się w domku to humor pewnie wróci:)

Polianna hmmm co do męża, u mnie w rodzinie tez jest taki przypadek, gdzie mężczyzna był wychowywany w ten sam sposób co Twój i nie powiem - ciężki jest, no ale myślę, że stopniowe wychowywanie i pokazywanie, że w związku sie pomaga.. . może przynieść rezultaty,

malagonia ciesze się, że wizyta się udała:)

Navijka uwazaj na siebie, ja też po takim podobnym marationie jak ty mialas mialam twardnienia brzucha, no i masz racje dzis nalezy ci sie slodkei nic nie robienie:)

monika8112 o, jak fajnie, łóżeczko i materac:) pewnie nie mozesz sie doczekac jak rozlozycie:)

Martuśka85 ja dziś też jakas taka senna bylam, a generalnie nigdy w ciagu dnia nie jestem, moze pogoda jakas taka,

starlet podziwiam Twojego męza, spisuje się na medal:)

GSCz spahghetti ummm mniam:) ummmm czereśnie mniam mniam ale nie dam się , dziś zdrowa sałatka brokułowo kalafiorowa:) muszę dbać o te kilogramy

ewelinka kobietkko, idź do tego szpitala, lekarz wie co robi..., troche pocierpisz ale będziesz pod dobra opieka

Ehtele ale fajnie swój blog kulinarny, na pewno cię będę odwiedzać, a co do lenia... to dalej jest, pranie się suszy może wieczorem poprasuję, ale nie wiem czy wyschnie bo pogoda jakas taka dziwna
hi hihi a motto na stronie naprawde prawdziwe...:))



kobietki a jeśli chodzi o aptekę Dbam o Zdrowie DOZ - to warto mieć też kartę stałęgo klienta - ja taką mam i często są zniżki, np. igly do glukometru normalnie kosztują powiedzmy 7zl a ja mam za darmo zawsze
 
Ostatnia edycja:
ehtele- super,zapisuję i będę zaglądać!! A widzę przy okazji,że ten placek z truskawkami zrobiłyśmy wg tych samych składników :) tylko ja dodatkowo tą "piankę" na wierzchu zrobiłam. :) Piękne to zdjęcie...

Ewelinko - nie bagatelizuj tylko idź. Ja mam potworne problemy z krążeniem ale tak spuchniętych nie miałam nawet w te największe upały i po staniu przez kilka godzin przy desce do prasowania. Zaopatrz się w książki,muzykę,gazety i zmykaj na Izbe przyjęć!!!!

Co do apteki,przekonałyście mnie. Złożę zamówienie bo mam do kupienia Oilatum,gaziki,gencjane,Sudocrem,podkłady...
 
Ehtele - te 150 m to chata tesciow....nasze skromne M3 jeszcze sie buduje ale tez bedzie przestronne (ok.100m)

Olu - faktycznie dzisiaj nic praiw nie robie i brzuch nie twardnieje - cos widze ze mam juz sposob jak bede przeterminowana - sprzatanie i zakupy hehe

Niuunia - trzymaj sie dziewczyno!

No i Ewelinko - idz do szpitala jak najbardziej, lepiej odlezec swoje niz potem zalowac, a chodzi przedewszystkim o dobro maluszka. Na marna pocieche dodam ze nigdy w zyciu nie lezalam w szpitalu:tak:wiec akcja porod to moj szpitalny debiut - no i tez mam stracha i miesznae uczucia.

Pajkaa - a gdzie galaretka? MOj podobnie wygladal tylko ze jeszcze jezyny byly. No i wlasnie ten nieszczesny sernik tesciowa pozarla coby sie nie postarzal w lodowce.
Wyglada pysznie juz mi sie chce nastepnego:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajeczko, a gdzie galaretka na tym serniczku????? mmmniam
Ehtele no to ćwicz jazdy i napisz jak Ci dzis poszło!!!!
Ola kochana prasuj póki nie ma upałów i proszę mi podać przepis na sałatkę brokułowo-kalafiorową, bo ja lubić te warzywa:)
navijka 150m posprzątałaś i nie zgubiłaś po trasie brzucha??? no kochana siostra Pudziana jesteś czy co???? Gratulować, a kochana teściowa korzysta z dobrodziejstw synowej-czyścioszki he he:) utnie jej sie jak pójdziesz z tamtąd ojjjj utnie!!!!!
 
reklama
Navijka, Bombusia ponieważ to serniczek dla mojego kofanego męża on lubi bez galaretki wiec bedzie bez :p ja jak robie to oczywiscie z galaretka :-p wtedy on nie je :-(a jak jest bez to pewnie sie bedziemy bic o niego :-p

Macie moze takie wrażenie jakby Wam dziecko przy szyjce grzebało?? ja mam takie dziwne uczucie zawsze jak mały jest za bardzo aktywny :baffled:
 
Do góry