reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Jak miło, że ktoś o mnie pamięta!
Prawdę mówiąc nie miałam ochoty na pisanie na forum. A to dlatego, że trochę się w moim życiu porypało.. Tj. rozstałam się z moim partnerem, a ojcem dziecka, które noszę... Okazało się, że ten 30-letni facet jest na poziomie 13-latka. Nie dojżał do bycia ojcem. Stwierdził wprost, że nie chce mieć dzieci, że może byśmy pomyśleli o adocji? :wściekła/y: Cytuję go "tak naprawdę to nigdy nawet nie chciałam psa, kota ani rybek, a dziecko wymaga więcej poświęceń"! NO COMMENT. Nie chce też, abym to ja zatrzymała to dziecko, bo pewnie boi się konsekwencji materialnych.
Przez parę ładnych tygodni marnowałam czas, mając nadzieję, że może mu się odmieni? Że może chwilowa depresja? Doszło do tego, ze to JA go pocieszałam, mówiłam, że wszystko jakoś się ułoży. W końcu zabrakło mi sił i po prostu z nim zerwałam. I teraz staram się o nim zapomnieć. Pomaga w tym to, że mieszka on za granicą.
Mam wspaniałych przyjaciół, którzy mnie podtrzymują na duchu i mogę liczyć na ich pomoc. Szkoda mi dziecka, bo tyle stresu mu zafundowałam :(( A przecież maleństwo najważniejsze! Póki co wszystkie badanie są na szczęście ok. Szyjka nadal ma 2cm., ale jest twarda i zamknięta, więc się nie skróciła mimo stresu... Jedyne co mnie niepokoi, to że w/g pomiarów dziecko jest nieco mniejsze w stosunku do norm dziecka z 25tc. Mniej więcej o tydzień... Ale lekarz mówi, że jest ok. Więc mam nadzieję, że tak jest.
Wbrew wszystkim chińskim kalendarzom i moim przeczuciom to dziewczynka :) A miał być Aleksander.
Staram się troszkę nadrobić, bo ciekawa jestem co u was i dzieciaczków :)
po prostu kawał chama reszta psa.. nie rozumiem takich ludzi.. szkoda słów, czy też języka, dasz sobie sama rade bez tego popaprańca..
współczuje nerwów..

Kurcze dziewczyny, ale dołka złapałam, moja koleżanka właśnie mi napisała, że straciła dzidziulka:(:(:( jej ciąża była o dwa tyg starsza:( nawet mi nie napisała jeszcze co się stało:(:(:( echhhhhh:no::no::no::no::no::no::no:
o Boziu.. to musiało być straszne.. współczuje koleżance..



Pajeczko piękny komplecik.. do mnie dzis takze dotarły ciuszki zamówione od dziewczyny z BB

teraz to juz mam do 9 miesiecy ciuszków a ciuszków.. jeszcze tylko pare pajacyków spioszków i body i mam z głowy ciuszki..
 

Załączniki

  • P1050951 ROZMIAR OK 6-9 MCY CENA 6ZŁ.jpg
    P1050951 ROZMIAR OK 6-9 MCY CENA 6ZŁ.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 34
  • P1050178  5ZŁ.jpg
    P1050178 5ZŁ.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 20
  • P1050327 5ZŁ.jpg
    P1050327 5ZŁ.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 15
  • P1050171 5 ZŁ.jpg
    P1050171 5 ZŁ.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 14
  • P1050182    5ZŁ.jpg
    P1050182 5ZŁ.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 12
  • P1060267 rozmiar 68 cena 3zł..jpg
    P1060267 rozmiar 68 cena 3zł..jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 19
  • P1060266 rozmiar 68 cena 3 zł. .jpg
    P1060266 rozmiar 68 cena 3 zł. .jpg
    24 KB · Wyświetleń: 17
  • P1050954 CENA 4ZŁ.jpg
    P1050954 CENA 4ZŁ.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 18
  • P1060262 rozmiar 68-74 cena 3zl..jpg
    P1060262 rozmiar 68-74 cena 3zl..jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 17
  • P1050169  5 ZŁ.jpg
    P1050169 5 ZŁ.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
aaa i druga porcja bo sie nie zmiesciło..

tak w ogole to padam, robiłam foteczki zdjec nowych ciuszkow niemowlecych do sprzedaży.. przesliczne kompleciki z napisem "Od jutra nie będę płakać" tak mnie to urzekło.. aż M chciał odłożyć jeden komplecik dla nas:-)

a ponizej nabytki dla syneczka od jednej forumowiczki
 

Załączniki

  • P1070152.JPG
    P1070152.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 19
  • P1060732 rozmiar 12-18m-cy cena 6 zł..jpg
    P1060732 rozmiar 12-18m-cy cena 6 zł..jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 15
  • P1070147.JPG
    P1070147.JPG
    59,3 KB · Wyświetleń: 14
  • P1060615 ozmiar 68 8zł..jpg
    P1060615 ozmiar 68 8zł..jpg
    28 KB · Wyświetleń: 17
  • P1070020 rozmiar 86.jpg
    P1070020 rozmiar 86.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 25
  • P1060397.jpg
    P1060397.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 26
  • P1070159.JPG
    P1070159.JPG
    41,1 KB · Wyświetleń: 12
  • P1060606 rozmiar 74-80 cena 4zł.jpg
    P1060606 rozmiar 74-80 cena 4zł.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 13
  • P1070160.JPG
    P1070160.JPG
    42,1 KB · Wyświetleń: 18
Kurcze dziewczyny, ale dołka złapałam, moja koleżanka właśnie mi napisała, że straciła dzidziulka:(:(:( jej ciąża była o dwa tyg starsza:( nawet mi nie napisała jeszcze co się stało:(:(:( echhhhhh:no::no::no::no::no::no::no:

Milusiu przykro mi :( niestety to jest to co ja pisąłam jakiś felerny 7 miesiąc :( mówią, ze najważniejsze to obserwować i siebie i swoje ciśnienie.
 
Bombusiu tak kukam na Twój suwaczek i stwierdzam ze super imie wybraliscie ;) Alanek :) mmm. My co do imienia nie mozemy sie zdecydowac ;/ I tak mnie ten Alanek zastanawia ;p mam nadzieje ze nie jestes zła ze odgapiam ? ;/ oczywiscie to tylko tak wstepnie bo moj A uparł sie ze bedzie Cyprian.. ale ja nie jestem do konca przekonana. Zawsze marzyłam o Bartusiu ;) wiec moze z tego cos bedzie. Eh jeszcze mógłby byc Nikodem. Ale A nie daje sie przekonac ;D moze mi cos doradzicie? Które z tych imion jest najlepsze? Ale chaotyczna wiadomosc. Przepraszam :*
No wiesz cóż Ci będę pisać imię wybrał syn, a że nam z M się też b.podobało to jest takie i zadne inne, choc Nikodem też mnie się podoba, jeszcze Natan jet ładne, ale to moja opinia oczywiście:):):) A ja się nie gniewam absolutnie:)
Pajkaa gratuluje dobrych wiadomości co do SN.
Nektarynka ,Pajkaa ciuszki bombowe, chciałoby się już bobaska w nie ubierać, ale niech sobie jeszcze mieszkają w swoich domkach:)
 
Ostatnia edycja:
Wiesz Bombusia, chciałoby sie chciało.. powiem szczerze ze mój mały tak mi naciska główką w dół ze czasem wyprostowac sie nie moge a jak juz to zrobie szybko biegne do WC bo strasznie sisiu mi sie chce..
 
Ehtele Jestem w szoku ;-) Nie przypuszczałam, że facet pomimo natłoku pracy, kłótni, dnia codziennego będzie pamietał o wizycie swojej żony u gina :-)
Gratuluje udanej wizyty, Olek już strasznie duży :-)

Ewelinka
Super zestawik, a Ja już kupiłam zwykłe łóżeczko, a takie jest extra jak się ma mało miejsca :-)
Pajkaa Cudne ciuszki :-) Też chce takie ogrodniczki :-)


Pojechałam dzisiaj po komodę, ale żadnej fajnej nie znalazłam, a ta co wyglądała w gazecie fajnie w rzeczywistości nie była nic warta:wściekła/y:
 
po prostu kawał chama reszta psa.. nie rozumiem takich ludzi.. szkoda słów, czy też języka, dasz sobie sama rade bez tego popaprańca..
współczuje nerwów..


o Boziu.. to musiało być straszne.. współczuje koleżance..



Pajeczko piękny komplecik.. do mnie dzis takze dotarły ciuszki zamówione od dziewczyny z BB

teraz to juz mam do 9 miesiecy ciuszków a ciuszków.. jeszcze tylko pare pajacyków spioszków i body i mam z głowy ciuszki..

aaa i druga porcja bo sie nie zmiesciło..

tak w ogole to padam, robiłam foteczki zdjec nowych ciuszkow niemowlecych do sprzedaży.. przesliczne kompleciki z napisem "Od jutra nie będę płakać" tak mnie to urzekło.. aż M chciał odłożyć jeden komplecik dla nas:-)

a ponizej nabytki dla syneczka od jednej forumowiczki

Nektarynko super ciuszki :))
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Wpadłam poczytać co u Was-zaraz idę się wykąpać i do łóżka:tak: Jeszcze tylko 3 tygodnie do pracy i od 28 maja idę na zwolnienie;-) Już się nie mogę doczekać, bo coraz ciężej mi, mała uciska na przeponę i przy wiecznym gadaniu w szkole brakuje mi tchu:blink:
Małgosia ma już coraz mniej miejsca w brzuszku i wypina się jak szalona, szczególnie często wtedy, jak idę spać:rofl2:
Przepraszam, ze nie odniosę się do Waszych postów, ale brak sił niestety... Gratuluję udanych wizyt, zdrowych dzieciaczków:tak:
Dobranoc:-)
 
Do góry