reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Ufff ja juz po pracy:):) Smutkiem zawialo na bb az mi sie wstyd przyznac, ze ja czuje sie wspaniale, mimo tego, ze maly ulozyl sie w poprzek i nei moge spac po nocach:angry: diabel jeden:-p

Saudades- Wspolczuje z calego serduszka:-( Dobrze, ze sprawa sie wyjasnila juz teraz,muisz byc silna. Co do szyjki to moja ma 19mm od 23 tygodnia, ale zamknieta:-) A twoja kiedy sie skrocila?

Moje też w poprzek, ale aż tak bardzo nie czuję jak kopie w nocy. Śpię jak kamień :D poza tym mam łożysko na przedniej ścianie, więc ruchy odczuwam słabiej... w sumie to szkoda. bo lubię jak kopie i czasem jak długo nic nie czuję, to kładę sie na łóżku i czekam na kontakt :)
Co do szyjki to o dwóch centymentrach dowiedziałam się podczas pierwszej wizyty, tj w 7tc. Lekarz powiedział, że szyjka jest otwarta i miękka i przepisał luteinę, którą zażywałam do 23tc. Od tamtego czasu nic się nie zmienia. Szyjka ma cały czas te 2cm i jest zamknięta. Nie wiem więc kiedy mi się ta szyjka skróciła, jeśli już to przed 7tc, a jak nie to po prostu taka moja uroda... Martitka, a co ci lekarz powiedział? coś nakazał? bo mój mówi, że najważniejsze, że szyjka jest zamknięta i twarda, a 2cm to nie jest mało (to samo mówił lekarz od usg). Oby tak było do porodu!
 
Witam was dziewczynki
Przepraszam z góry nie dadrobie nie mam za bardzo czasu. Wczoraj bylismy strasznie padnieci i jeszcze pralka mi sie popsuła jutro mam do niej ludzi. Nowy sprzet kurcze i już sie psuje. No ale musi byc dobra jak dzidzius przyjdzie na świat. Śpie już na rogalu fajna sprawa jeden koniec w nogi drugi pod głowę i śpie jak zabita super no i rano nic nie boli. Zobaczymy jak zda swoją funkcję przy karmieniu. Wczoraj tez zamówiłam juz pościel do łożeczka wiec czekam z niecierpliwościa napisali ze za 3 dni max. A mam pytanie wy normalnie pierzecie pościel prawda? oczywiście w specjalnym proszku dla maluszka a własnie jaki proszek jest najlepszy? Jutro zaczynam szkołe rodzenia jestem strasznie ciekawa jak tam jest. :)

pozdrawiam was
 
Witam was dziewczynki
Przepraszam z góry nie dadrobie nie mam za bardzo czasu. Wczoraj bylismy strasznie padnieci i jeszcze pralka mi sie popsuła jutro mam do niej ludzi. Nowy sprzet kurcze i już sie psuje. No ale musi byc dobra jak dzidzius przyjdzie na świat. Śpie już na rogalu fajna sprawa jeden koniec w nogi drugi pod głowę i śpie jak zabita super no i rano nic nie boli. Zobaczymy jak zda swoją funkcję przy karmieniu. Wczoraj tez zamówiłam juz pościel do łożeczka wiec czekam z niecierpliwościa napisali ze za 3 dni max. A mam pytanie wy normalnie pierzecie pościel prawda? oczywiście w specjalnym proszku dla maluszka a własnie jaki proszek jest najlepszy? Jutro zaczynam szkołe rodzenia jestem strasznie ciekawa jak tam jest. :)

pozdrawiam was

Ja piorę wszystko w Arielu, Natalii też od początku w nim prałam.
 
Moje też w poprzek, ale aż tak bardzo nie czuję jak kopie w nocy. Śpię jak kamień :D poza tym mam łożysko na przedniej ścianie, więc ruchy odczuwam słabiej... w sumie to szkoda. bo lubię jak kopie i czasem jak długo nic nie czuję, to kładę sie na łóżku i czekam na kontakt :)
Co do szyjki to o dwóch centymentrach dowiedziałam się podczas pierwszej wizyty, tj w 7tc. Lekarz powiedział, że szyjka jest otwarta i miękka i przepisał luteinę, którą zażywałam do 23tc. Od tamtego czasu nic się nie zmienia. Szyjka ma cały czas te 2cm i jest zamknięta. Nie wiem więc kiedy mi się ta szyjka skróciła, jeśli już to przed 7tc, a jak nie to po prostu taka moja uroda... Martitka, a co ci lekarz powiedział? coś nakazał? bo mój mówi, że najważniejsze, że szyjka jest zamknięta i twarda, a 2cm to nie jest mało (to samo mówił lekarz od usg). Oby tak było do porodu!

mój mały też w poprzek ułożony:) moja szyjka też ma 2 cm ale zamknięta i nic się nie dzieję, mam nadzieję że tak zostanie do końca. w środę mam wizyte to muszę dopytać co i jak.mój gin miał mi odebrać mój wypis z pobytu na badaniach w szpitalu więc mam nadzieję że ze szczegółami mi wszystko wytłumaczy co od czego:)
 
Kurcze dziewczyny, ale dołka złapałam, moja koleżanka właśnie mi napisała, że straciła dzidziulka:(:(:( jej ciąża była o dwa tyg starsza:( nawet mi nie napisała jeszcze co się stało:(:(:( echhhhhh:no::no::no::no::no::no::no:
 
Zapomniałam Wam napisać-wiecie, co mi się dziś śniło-że miałam robione usg (ale u jakiejś kobitki, nie u mojego gina), i udało się wreszcie podpatrzeć płeć-wyszedł chłopak:) I teraz już zgłupiałam do reszty, bo od początku ciąży byłam przekonana, że dziewczynka, a od jakiegoś czasu sama nie wiem… Najważniejsze, żeby zdrowe było, ale czy ja już nie zaczynam wariować?:)

Mama Aneta odpoczywaj, dbaj o siebie i niech już tak dobrze zostanie:)
 
reklama
Zdjęcie-0063.jpgZdjęcie-0061.jpgZdjęcie-0058.jpg
A to są moje małe zakupki dla dzidzi i moje sandałki, pierwsze od 100 lat na płaskim obcasie, prosze się nie śmiac ze świecących, kolorowych koralików, ale mam trochę schize na tym punkcie:)
 
Do góry