reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej dziewczyny, wiem mało mnie, ale ciągle Was podczytuję :-):tak:
Am teraz zajęcia w szkole i cały semestr nie chodziłam i teraz chodzę na same zaliczenia :tak:
Martuśka, wszystkiego najlepszego kochana dla Was!!! :tak::-)
Bombusiu, gratuluję wizyty :-)

Ogólnie gratuluję udanych wizyt :tak:
Ja wczoraj zapomniałam zadzwonić do szkoły rodzenia, a ta babka kazała mi zadzwonić, mam nadzieję, że jak zadzwonię w poniedziałek to nic się nie stanie :zawstydzona/y::dry: No dobra, idę się uczyć dalej :tak:
Miłego wieczorku kochane :tak::-)
 
reklama
Witam się :happy2:
Wpadłam na chwilunię żeby napisać heloł :-)
U mnie ok. cieżkie dwa dni miałam, bo musiałam pobiegać za wpisami do indeksu :baffled:
Ale wszystko się szczęśliwie skończyło i złożyłam już komplet dokumentów i pracę. Czekam teraz na 27 maja na obronę i będę mogła się w pełni oddać tym ostatnim tygodniom ciąży a później macierzyństwu :-D


Świntuchu! I Ty Brutusie przeciwko mnie? Praca oddana... chce mi się płakać ;( ;(

No i BARDZO GRATULUJĘ- to tak na marginesie ;)
 
Ciamajdko- poplulam monitor ze śmiechu ;)) Twój mąż to taki aparat jak mój. Czekaj...jak to było? Że karniszy od 1.5 roku nie zawiesi,bo nie ma klucza do wiertarki. Sklep ze sprzętem tego typu mam jakieś 3 minuty drogi samochodem. Już spasowałam. :) Gdzie ci mężczyźni? Mój ojciec złota rączka, wujowie również - wszystko zrobią.Jakby się uparli to i dom by wybudowali.
Panienki nam się rodzą a nie chłopy! :)
 
Witam się sobotnio,
Martuśka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Martitka dawno Cię nie było słychać.
Fiuufiuu podziwiam, że Ci się jeszcze chce...

Ja dzisiaj miałam wizytę.. Młody waży 1050 g. I dzisiaj miałam długie usg.. a dlaczego? Młody się trzymał ręką za jajka i lekarz był pod wrażeniem... Powiedział, że zrobił już "trochę" usg w swoim życiu.. ale jeszcze nigdy żadna dzidzia nie wyczyniała takich rzeczy.. żałował, że w tym gabinecie nie ma 4D, bo by mu zdjęć narobił :)... chyba ze cztery razy się mnie pytał, czy widzę dokładnie.. :):):).. także było bardzo wesoło...

Gratuluje wizyty i faktycznie ubaw musieliście mieć :)

Witam dziewczyny:)
Dluuuugo mnie tutaj nie bylo- tzn. nie pisalam bo i tak nie ukrywam ze Was ciagle podczytuje:tak:.
U mnie jest nawet w porzasiu, ale szczerze powiem ze tak od wizyty do wizyty. W poniedzialek mialam usg i szyjka znow troche sie skrocila - lekarze jak narazie nie strasza no ale ciagle co 2 tyg. jest te 2-3mm nizej. BYLE JEDNAK NIE SPADLA WIECEJ !!! niz te 3 mm na 2 tyg. to do porodu bede miec szyjke na cm.- teraz ma 3,18mm.
Wy tutaj dobrze sie bawicie i ciagle piszecie a mi niestety ciagle brakuje czasu- zeby spokojnie usiasc przy komputerze- jakos Wam zazdroszcze tego luzu.

Pozno pisze, ale niezmiernie sie ciesze ze u Ciebie Bombusiu wszystko w porzadku, jak zamilklas to powiem szczerze ze myslalam ze cos z ta szyjka- jednak jestem pelna podziwu ze tak dobrze sie trzyma i jest taka dluuuuuga.

Nie bede wyciagac pewych tematow jaki tutaj poruszlyscie np. porod SN czy CC? Dlaczego bo znam juz Wasze zdania- a sama nie moge powiedziec wiele na ten temat- zawsze bylam za SN ale rozmumiem ze kobiety, ktore juz przeszly CC moga miec inne zdanie, rownoczesnie jesli przeszly jakis komplikacje. Co do porodu w Polsce tez mam zle zdanie- ale to jest moje zdanie - moze tez dlatego ze rodzac w Stanach obchodzono sie ze mna jak w hotelu a nie w szpitalu.

Dziewczyny , ktore dostaly opryszczki nie wiem co ale wlasnie dzisiaj w nocy rowniez dostalam tego paskudztwa- i powiem Wam jak patrze na nasze suwaczki to jestesmy tuz kolo siebie- czyzby to jakis tydz.

Ja ciagle nie wiem co bedziemy miec, wiec bedzie WIELKA NIESPODZIANKA moze jeszcze jedna dziewczynka??? Maz mowi ze jak bedzie taka ladna jak starsza to moze byc:)))


Pozaty ostatnio jestem w paskudnym humorze, moi znajomi maja sprawe w sadzie i chca im odebrac dzieciaczki taki 2 miesieczne- wlasciwie bezpodstawnie- straszna rzecz- w tym miejscu zaczynam nielubiec tego kraju:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Noooooooooooooooo JA sie na to NIEZGADZAM ale nie wiem jak im pomoc.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam nadzieje,z e szyjka juz sie nie bedzie skracala trzymam kciuki.

Hej dziewczyny, wiem mało mnie, ale ciągle Was podczytuję :-):tak:
Am teraz zajęcia w szkole i cały semestr nie chodziłam i teraz chodzę na same zaliczenia :tak:
Martuśka, wszystkiego najlepszego kochana dla Was!!! :tak::-)
Bombusiu, gratuluję wizyty :-)

Ogólnie gratuluję udanych wizyt :tak:
Ja wczoraj zapomniałam zadzwonić do szkoły rodzenia, a ta babka kazała mi zadzwonić, mam nadzieję, że jak zadzwonię w poniedziałek to nic się nie stanie :zawstydzona/y::dry: No dobra, idę się uczyć dalej :tak:
Miłego wieczorku kochane :tak::-)

no to kciuki zaciśnięte za egzaminy.

Ide sobie zrobić kanapeczki i na usta usta potem przyjeżdza mąż .
życzę dobrej nocki. Wyników jeszcze nie mam jak tylko będą napisze:)
 
Duralex no będzie chłopak jak sie patrzy:-) gratuluję!!!

AgaS-78 oby się nie skracała...:sorry2:

Kiniusia
ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz:rofl2: a tak ogólnie to myślałam o Tobie co tak cichutko jesteś...


WIADOMOŚĆ
ROKU!!! balkon pomalowany!!!
Podswiadomosc_33.jpgtorell-martin-asco-slask-wroclaw-radosc.jpgrado%C5%9B%C4%87.jpgmateusz-bierwagen-victoria-gornik-walbrzych-radosc.jpgradosc-polskich-kibicow.jpgwielka_radosc_d.jpg


a teraz idę spokojnie spędzić wieczorek, czytając książeczkę w wannie:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

T. poszedł do sklepu kupić piwo, żeby to oblać... ja będę wąchać opary:)))))))

Polianna hahaha:)
nawet sobie nie wyobrażacie jak ja się śmieję z tych swoich postów... głupol jestem:p
 
Ostatnia edycja:
Aga zaciskam kciuki za Twoją szyjkę :tak: Musi być dobrze!

Duralex naprawdę niezły ubaw musieliście mieć ;-)

Fiuufiuu ale wiesz, ja to nie to samo... pisałam już jedną pracę (licencjacką), więc miałam łatwiej, bo już doświadczona w pisaniu jestem :-p Współczuję rozterek, ale DASZ RADĘ! Jak się wciągniesz to pójdzie gładko, tylko trochę czasu trzeba :tak:
 
ciamajdka wariatka jestes:) ale to pozytywnie rakich ludzi powinno byc wiecej. a jaki efekt malowanka zadowolona jestes? ja tez musze w koncu za balkon sie zabrac ale nigdy czasu nie ma niestety.
 
black- w takim razie będę Cię od czasu do czadu zamęczać pytaniami o ilość stron, ilość rozdziałów, pyt, czy to proaca humanistyczna czy z innej "dziedziny" długość cytatów i takie tam ;p
 
Aga zaciskam kciuki za Twoją szyjkę :tak: Musi być dobrze!

Duralex naprawdę niezły ubaw musieliście mieć ;-)

Fiuufiuu ale wiesz, ja to nie to samo... pisałam już jedną pracę (licencjacką), więc miałam łatwiej, bo już doświadczona w pisaniu jestem :-p Współczuję rozterek, ale DASZ RADĘ! Jak się wciągniesz to pójdzie gładko, tylko trochę czasu trzeba :tak:

przeczytałam "zaciskam Twoją szyjkę":errr: :-D

ciamajdka wariatka jestes:) ale to pozytywnie rakich ludzi powinno byc wiecej. a jaki efekt malowanka zadowolona jestes? ja tez musze w koncu za balkon sie zabrac ale nigdy czasu nie ma niestety.

zadowolona? baaa... bardzoooo!
jeszcze tylko powiesić sznureczki i położyć sztuczną trawkę... (która muszę kupić).

na dziś uciekam, dobranoc:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Mam nadzieje dziewczyny ze bedzie dobrze - ojj bo i tak jest lepiej niz w poprzedniej ciazy - wtedy juz lezalam ponad miesiac.
Teraz jednak mysle ciagle o moich znajomych - bo czekali na swoje dzieci bardzo dlugo a tu taka sprawa, ech zycie jest niesprawiedliwe- nawet ciaza i moja starsza nie potrawfie sie cieszyc , bo ciagle ich widze i mam smutek w sercu:(((:)-:)-(
 
Do góry