reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

aga- ale o co dokładnie chodzi, bo jednak dzieci nie chce się zabierać ot tak... musi być jakiś powód?Napisz coś więcej
 
reklama
aga- ale o co dokładnie chodzi, bo jednak dzieci nie chce się zabierać ot tak... musi być jakiś powód?Napisz coś więcej
Powod jest dziwny-jak dla mnie- to jest organizacja ktora potrafi wszytsko znalezc na rodzicow- przepuszczam ze i malenstwa maja u nich zamowienia. Dziewczynka- bo to sa bliznieta lezac na lezaczku uderzyla sie glowka w plastikowy bok lezaczka - wiec rodzice pojechali do szpitala na izbe przyjec sprawdzic czy wszystko w porzadku a tam juz wysunieto pierwsze podejrzenie ze malenstwo bylo bite- jednak mala nic nie miala - tylko poznie na usg wyszlo ze mala ma szramke- na kosci mozgowej- byc moze mial to nawet przy porodzie- cholera to wie przeciez po porodzie nie robia przeswietlenia, Duzo by pisac - rodzice nie mogli miec dzieci starali sie o nie 18 lata - i tak rzecz nie miesci mi sie w glowie.
 
to rzeczywiśce dziwna sytuacja ale w stanach widocznie tak jak w norwegii są przewrażliwieni na tym punkcie. po prostu panstwo za bardzo ingeruje w żcie ludzi
 
aga- ale o co dokładnie chodzi, bo jednak dzieci nie chce się zabierać ot tak... musi być jakiś powód?Napisz coś więcej

to rzeczywiśce dziwna sytuacja ale w stanach widocznie tak jak w norwegii są przewrażliwieni na tym punkcie. po prostu panstwo za bardzo ingeruje w żcie ludzi
calkowicie i juz po fakcie wiem ze z dzieckim nie ma co jechac na izbe przyjec od razu, nalezy samemu wczesniej co najmnie 12 godz. obserwowac w domu- chyba ze objawy beda wskazywac na jakies nastepstwa.
ALE W KONCU MARTWIMY SIE O DZIECI I NIE MAMY TAK NAPRAWDE NA KOGO LICZYC BOJAC SIE ZE NAS POSADZA ZA NIEODPOWIEDZIALNYCH RODZICOW.
A ile razy takie malenstwo jesli ma starsza siostre lub brata moze dostac po glowce zabawka- i co bedzie ze to TY go biejesz. STRACH POMYSLEC.
A sama sprawa w sadzie to 5 prokuratorow przeciwko jednemu obroncy, do ktorych nic ni dociera bo oni twierdza ze dziecko bylo uderzone o sciane:(:wściekła/y:szok
 

Powod jest dziwny-jak dla mnie- to jest organizacja ktora potrafi wszytsko znalezc na rodzicow- przepuszczam ze i malenstwa maja u nich zamowienia. Dziewczynka- bo to sa bliznieta lezac na lezaczku uderzyla sie glowka w plastikowy bok lezaczka - wiec rodzice pojechali do szpitala na izbe przyjec sprawdzic czy wszystko w porzadku a tam juz wysunieto pierwsze podejrzenie ze malenstwo bylo bite- jednak mala nic nie miala - tylko poznie na usg wyszlo ze mala ma szramke- na kosci mozgowej- byc moze mial to nawet przy porodzie- cholera to wie przeciez po porodzie nie robia przeswietlenia, Duzo by pisac - rodzice nie mogli miec dzieci starali sie o nie 18 lata - i tak rzecz nie miesci mi sie w glowie.

to straszne to co piszesz. Najgorsze są właśnie takie pierniczone organizacje. Szkoda gadać a ludziom krzywdę zrobią. W Polsce by się taka przydała...
 
duralex boskie wiadomości, gratuluję więc i ciekawe co z tego Twojego chłopaka wyrośnie skoro takie rzeczy już teraz wyprawia:-p:-D

kolumnea to czekamy na zdjęcia zdobyczy:-D:-D ja muszę w końcu kupić tego rogala...czekam na relacje:-):-)

Agnieszko trzymam kciuki za Twoją szyjkę...cóż oby się nie obniżała...

Kiniusiu no mało tu Ciebie ostatnio:-:)-(

Ciamajdko Ty nasza kochana wariatko:-):-):-):-):-):-) jesteś cudowna:-p


idę spać...mój m. zasnął już na kanapie a ja czekam aż załadują się zdjęcia do wywołania do mojego albumu ciążowego:-D jeszcze 6 minut pozostało:tak: ojj będę mieć zabawę z wklejaniem zdjęć...chcę zrobić to już teraz mimo, że do końca jeszcze trochę daleko, ale potem raczej czasu nie będzie więc trza się za to wziąć...;-)

dobranoc pchły na noc:-D
 
Zamęczę się..
nie dość że śpimy w małym pokoju na małym niewygodnym łózku (w duzym nie da sie spać, bo balkon otwarty) to mam zatkany nos i boli mnie gardło, zaczyna tez głowa... co chwilę sie budzę bo się "podduszam" tym nosem...
no koszmar..
dzieki dziewczyny tak poza tym.... czasami tak właśnie mam, że humorek mi dopisuje jak nie wiem:-D
 
witam z rana!
pogoda taka sobie ale mam nadzieję żę słoneczko się przebije!

ja dziś na nogach od 7.30 a mój mąż jeszcze chrapie:-D, wczoraj byliśmy na nieplanowanym grilu u znajomych i wróciliśmy dość późno, ale się objadłam:rofl2:
dziś w planach wycieczka do Poznania, mam nadzieję że uda mi się chociaż zajrzeć do sklepów z akcesoriami dziecięcymi :-)

martuśka-85 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych szczęśliwych dni,pełnych miłości i radości:happy::-)
agaS-78 przykro mi z powodu twoich znajomych, sytuacja nie do pozazdroszczenia:no: dbaj o siebie żeby szyjka się nie skracała i żeby wszystko było ok:tak:

ciamajdka, polianna a ja myślałam że to mój mąż jest kosmitą,też nic nie robi w domu, wszystko musi nabrać mocy urzędowej , i jest na zaraz, potem:crazy:
jak mu wczoraj powiedziałam że po porodzie zobaczy co to znaczy że ja nic nie robie , jak będzie chodził w brudnych gaciach i głodny to stwierdził że ja już nic nie robię od paru miesięcy jak jestem na L4, myślałam że mnie krew zaleje:crazy:
dużo by tu gadać, temat rzeka....
dobra już się wygadałam to życzę wam miłej , spacerkowej i słonecznej niedzieli:-)
 
reklama
Witam się sobotnio,
Martuśka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Martitka dawno Cię nie było słychać.
Fiuufiuu podziwiam, że Ci się jeszcze chce...

Ja dzisiaj miałam wizytę.. Młody waży 1050 g. I dzisiaj miałam długie usg.. a dlaczego? Młody się trzymał ręką za jajka i lekarz był pod wrażeniem... Powiedział, że zrobił już "trochę" usg w swoim życiu.. ale jeszcze nigdy żadna dzidzia nie wyczyniała takich rzeczy.. żałował, że w tym gabinecie nie ma 4D, bo by mu zdjęć narobił :)... chyba ze cztery razy się mnie pytał, czy widzę dokładnie.. :):):).. także było bardzo wesoło...

Black Gratuluję fajnego synusia, no co lubi bawić się swoimi klejnotami ha ha :)

Aguś dbaj o siebie, bo jeszcze trochę nam zostało do kónca ciązy.
Ze znajomymi sytuacja nieciekawa, faktycznie, tylko współczuć:)
Ciamajdka czy Ty aby nie jesteś przeziębiona coraz bardziej, proszę dziś odstawić lody!!!!

Witam!!!
U nas pogoda się skopsała, ale ja już idę z M na bazar z ciuchami trochę pomyszkować, bo mi się spodenki "po domu" podarły, a były jedyne, w które wchodzę, więc muszę sobie cosik kupic po domu.
Mój syn wczoraj zrobił remanent w pokoju i spakował wielki wór rzeczy, które mu są niepotrzebne,ile to człowiek potrwafi w szafkach trzymać bibelotów i dawno nie używanych ciuchów, ale teraz ma błysk, normalnie jakieś natchnienie wiosenne miał, do 24.00 walczył.

Miłego dzionka Mamuski.
 
Do góry