reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
ewelinka ja tez panikuje bo jak widze ze dziewczyny maja duzo wieksze dzidzie to zastanawiam sie czy cos nie tak no i przez to ze moj maluszek jest maly moja ciaza jest mlodsza bo mam z ow termin na 4 sierpnia z w usg na 13 ale po zameczaniu lekarki pytaniami czy wszytko ok bo mnie to niepokoi ona stwierdziła ze tak zebym sienie martwiła no i dla pocieszenia dodała ze jestem malą kobitką wiec i dzidzi nie bedzie olbrzymem. To pomogło hehe :)
 
Cześć!
Dzień nie zaczął się dobrze-zaliczyłam spotkanie z kibelkiem, co nie zdarzyło się bardzo dawno:no: Teraz już mi przeszło, zjadłam nawet śniadanie:tak: Dziś do pracy tylko na 3 lekcje i weekend:-) Tyle, że spędzamy go z Basią same-M pojechał na weekend z kolegami-ostatni raz przed porodem:blink: Jutro pojedziemy do dziadków i jakoś minie nam czas...
Dostałam wczoraj pocztą zamówione rzeczy dla Małgosi (pierwsze:tak:) i wiecie jak była zaadresowana koperta-Małgorzata i moje nazwisko-ale ktoś się pomylił, jakby wyczuł, że to dla małej Małgosi:-D
Co do składek ZUS słyszałam, że do macierzyńskiego wystarczy zapłacić te najwyższe tylko przez jedne miesiąc, żeby otrzymać ponad 5 tys miesięcznie na macierzyńskim:tak:
Polianna-co do odpieluszkowania-zależy jakim typem jest Twoja córcia-u mojej nie sprawdzają się metody odbierania wszystkiego od razu-tak było ze smoczkiem-musieliśmy to robić systematycznie, z piersią i także z pieluchami:tak: Najpierw zrezygnowaliśmy z pieluch w dzień, a dopiero po jakimś czasie w nocy-budziła się jeszcze jakiś czas, żeby się wysiusiać, ale teraz przesypia całą noc:tak:
 
Dzień dobry dziewczyny :-)
Cały wczorajszy dzionek mnie nie było i za chwilę standardowo muszę Was doczytać :tak::-)
Chciałam się Wam pochwalić, że mamy już swoją datę ślubu, wczoraj byliśmy w urzędzie. :-D 18 czerwiec 2010 o godz. 12.20, co prawda do nie sobota, tylko piątek, ale to nic:tak::-)
Mam jeszcze jednego newsa :-D Jak powiedzieliśmy rodzicom M., to dostaliśmy złote obrączki po dziadkach M. , przyszła teściowa (pierwszy raz od prawie 8 lat wykazała taki gest) dołożyła swoje 2 złote pierścionki (ma ich od cholery), poszliśmy do jubilera i będziemy mieć złote GPS-y :-D Dokładamy tylko 200 zł. za robociznę i będą :tak:
Mały wczoraj się tak wiercił i wystawiał po kolei wszystkie części swojego ciałka, że aż mnie brzuch potem pobolewał, ale jestem przeszczęśliwa.:-D
No dobrze, mykam do czytania Waszych postów i w między czasie do porządków i gotowania. :tak:
Gratuluję udanych wizyt i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze. :tak:
Miłego dzionka i słoneczne pogody :tak: ( w Łodzi standardowo szaro, buro i ponuro :wściekła/y:).
 
ewelinka ja tez panikuje bo jak widze ze dziewczyny maja duzo wieksze dzidzie to zastanawiam sie czy cos nie tak no i przez to ze moj maluszek jest maly moja ciaza jest mlodsza bo mam z ow termin na 4 sierpnia z w usg na 13 ale po zameczaniu lekarki pytaniami czy wszytko ok bo mnie to niepokoi ona stwierdziła ze tak zebym sienie martwiła no i dla pocieszenia dodała ze jestem malą kobitką wiec i dzidzi nie bedzie olbrzymem. To pomogło hehe :)



kolumnea no własnie. Własnie wczoraj sie zgadałam sie z moim A i on jak sie urodził to wazył 2300 tylko. Taki malutki był.Więc moze moj synus ma to po tatusiu :)
 
kiniusia wielkie gratulacje :) widze ze wszytko idzie jak z płatka :) fajnie ze sie wszytko udaje. My narazie bez slubu bedziemy ale to niestety moja wina bo ja nie chce, jak maly zacznie o to pytac to moze wtedy hehe
 
gratuluję daty ślubu kinuiusiu :)
moja mama też mi proponowała swoje pierścionki do przetopienia- włącznie z obrączkami jej i "płodziciela" ale doszłam do wniosku, że nad nimi jest jakaś klątwa i podziękowałam. Z naszych obliczeń wynika, że ślub nastąpi- mniej więcej w połowie 2013roku, bo do tego czasu zdążymy odłożyć co nieco kasy.. Mnie się nie spieszy ze ślubem, a Jaś ma *******ca i najchętniej to tak jak stoje by mnie zaciągnąl przed szanowne oblicze jakiegoś urzędasa, bo mu się mężem marzy być... no nic musi czekać ;P
 
reklama
Kiniusiu, gratuluję daty ślubu! :)
Pogoda w wawie nie jest najlepsza, ale wczorajsza wizyta kontrolna tak poprawiła mi humor, że nawet ta szarzyzna za oknem mi go nie popsuje :) Maluch rozwija się prawidłowo, ja wszystkie wyniki mam bardzo dobre. Czyli nie ma powodów do niepokoju. :)

Postanowiłam, że dziś wykąpię moją psicę, bo ostatnio jak byliśmy z nią na spacerze odkryła bagno i skorzystała z okazji, żeby się w nim wykąpać :/ płukanie wodą nie pozbawiło jej specyficznego zapachu, więc muszę ją poddać obróbce chemicznej :)

Trzymajcie się ciepło i udanego dnia! :)
 
Do góry