reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kiniusia GRATULACJE!!!
Aga_Natalia Trzymam kciuki za wizytę!!!
Ewelinko Nie przejmuj się na zapas skoro lekarz mówi że wszystko jest w normie to napewno tak jest, a maleństwo pewnie jeszcze nadrobi wagę

Pogoda paskudna, kiedy ta wiosna wreszcie zawita do nas na dobre
Życzę wszystkim miłego dzionka!!!:-)
 
reklama
Kiniusiu, gratuluje ustalenia daty i rozwiązania problemu z obrączkami :-)

Witam dziewczynki, u nas z rana jakieś promyczki słońca się przebijają przez chmury... czyżby jakaś poprawa pogody?? Bo marzą mi się już spacerki...

Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że wyskoczyła mi opryszczka wargowa (juz DRUGI RAZ W CIĄŻY :-() i lekarz kazał mi brać HEVIRAN (4 tabletki/dzień) oraz zovirax do smarowania... To tak, żeby wyleczyć i ne dopuścić do wystąpienia opryszczki w ostatnim trymestrze (byłoby ponoć nieciekawie... :-()

Wszystkim wizytującym dzisiaj życzę samych dobrych wieści :-)

Miłego dnia :-)
 
Witajcie mamusie :-) Mam dziś dostęp w pracy do neta, bo moja "następczyni" ma dziś wolne za 01.05, tak więc ja korzystam :-) A ponieważ jest to mój ostatni dzień pracy :zawstydzona/y: bo idę już na L4, później raczej nie wrócę..... to jakoś mi tak smutnawo...no ale.... Posiedzę w domku to będę mieć więcej czasu na bb :-D

Ja dziś też mam wizytę, więc posłucham serduszka mojego skarba :-):-):-)

Życzę udanych wizyt :-)

Kiniusiu gratuluję daty, czerwiec piękny miesiąc na ślub :-):-):-) Pozdrowienia
 
cayra z tego co wiem to opryszczka narządów płciowych jest groźna w 3 trymestrze a nie wargowa. Ja opryszczkę wargową miałam w ciąży już 5 razy, a narządów 1 raz. Już mnie chyba nic nie zaskoczy :) Co do opryszczki wargowej to ja nie brałam heviranu tylko stosowałam maście, bo wiem, że działanie heviranu na płód nie jest do końca udowodnione.
 
witam się piątkowo

Witam i zamykam na wizytę!!!!

Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!

kciuki zaciśnięte i czekam na wieści.

Dzień dobry dziewczyny :-)
Cały wczorajszy dzionek mnie nie było i za chwilę standardowo muszę Was doczytać :tak::-)
Chciałam się Wam pochwalić, że mamy już swoją datę ślubu, wczoraj byliśmy w urzędzie. :-D 18 czerwiec 2010 o godz. 12.20, co prawda do nie sobota, tylko piątek, ale to nic:tak::-)
Mam jeszcze jednego newsa :-D Jak powiedzieliśmy rodzicom M., to dostaliśmy złote obrączki po dziadkach M. , przyszła teściowa (pierwszy raz od prawie 8 lat wykazała taki gest) dołożyła swoje 2 złote pierścionki (ma ich od cholery), poszliśmy do jubilera i będziemy mieć złote GPS-y :-D Dokładamy tylko 200 zł. za robociznę i będą :tak:
Mały wczoraj się tak wiercił i wystawiał po kolei wszystkie części swojego ciałka, że aż mnie brzuch potem pobolewał, ale jestem przeszczęśliwa.:-D
No dobrze, mykam do czytania Waszych postów i w między czasie do porządków i gotowania. :tak:
Gratuluję udanych wizyt i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze. :tak:
Miłego dzionka i słoneczne pogody :tak: ( w Łodzi standardowo szaro, buro i ponuro :wściekła/y:).

No widzisz Słońce a takie obrączki mają podwójne znaczenie:) cieszę się bardzo z daty ślubu:)

U MNIE SŁONECZKO SIĘ PRZEBIJA POWOLUTKU :)

dziewczyny mam do Was pytanie czy podczas wizyty którejkolwiek podczas ciąży badano Wam piersi??
 
cayra z tego co wiem to opryszczka narządów płciowych jest groźna w 3 trymestrze a nie wargowa. Ja opryszczkę wargową miałam w ciąży już 5 razy, a narządów 1 raz. Już mnie chyba nic nie zaskoczy :) Co do opryszczki wargowej to ja nie brałam heviranu tylko stosowałam maście, bo wiem, że działanie heviranu na płód nie jest do końca udowodnione.

No tak, wiem.. sama boje się brac jakiekolwiek tabletki, tyko że lekarz sam mi przepisał, a on doskonale wie, że jestemw ciąży.. ;-) Ale zapobiegawczo stwierdziłam, że łykać 4 tabletki dziennie to stanowczo za dużo, dlatego poprzestanę na dwóch :-)


Pajko, ja nie miałam badanych piersi
 
Ostatnia edycja:
Kiniusiu - gratulacje :-)
Pajko - ja nie miałam badanych piersi, ale zastanawiam się czy nie powinny być badane, ale to może pod koniec - czy wszystko jest ok z kanalikami?
 
reklama
Do góry