reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Rany Ciamajdko - co za sen!!!!!! Ale dla pocieszenia powiem, że takie kiepskie sny z reguly znaczą naodwrót -że wszystko jest ok- ale w sumie to ciekawe co w głowie ciężarnej siedzi, nie?? Mi się co noc śnią jakieś tego typu głupoty, ale po obudzeniu się nie umiem spamiętać i szybko na szczęście wyparowują z głowy resztki tego sennego koszmarku.
A co do gołębia to trzymam kciuki, zeby tym razem jednak się nie sprawdziło - ja mam podobnie ze snem z wypadającymi zębami - już 2 razy tak miałam i za każdym razem złe wieści...
 
reklama
Witajcie

Ja właśnie jestem po wizycie, wszystko ok. Dostałam skierowania na toxo, przeciwciała, mocz, morfologię i na glukozę tylko, że 75g. Myślę, że dopiero za tydzien pójdę i zrobię. A kolejna wizyta już za 2 tyg.
A no i pochwalę się, że zapisałam się do szkoły rodzenia, zaczynamy 13.05. Pytałam czy to nie za wcześnie bo to będzie 26tydz, a oni do mnie, że to jest najlepszy czas. Bo kobiety w 8-9miesiącu często nie mają już siły na ćwiczenia, nic im sie nie chcę, a czasem muszą lezeć na patologii, poza tym mówili, że polecają kilka lektór, na które właśnie jest czas pod sam koniec ciąży. Aha no i najwazniejsze, byłam na zakupach i obkupiłam się na full :)))). Spłukałam się całkowicie.
Jutro mam imprezkę u męża znajomych a w sobotę kolejny grill :)
 
Ostatnia edycja:
Mallaika, Bogusia007, Alaa gratuluję udanych wizyt:-):-D
Puchatko, ale jak się przeprowadzisz to będziesz juz spokojniejsza i oby sami:tak:
Alaa fajnie masz, ze idziesz do szkoły rodzenia:happy:
Ciamajdka sny potrafią być niewytłumaczalne, najpierw pies, potem slimak :rofl2:hi hi;-)........o przepowiedni gołębia nie wspomnę:no:

A ja jutro mam zwrariowany dzień... rano ginek. ,a własnie dostałam telefon jutro przychodzą mi montowac nowe drzwi w pokojach i przywożą mi moją kochaną komodę dla "dzidziloka" huuurrrra, a na 17.30 mamy USG w mieście nie wiem jak się wyrobimy, jeszcze ten remont, no cóż najwyżej pojade na USG sama:no::crazy:

Na obiad dziś zaserwowałam chińskie, tak mi się chciało mmmmmniam, ale ryżu to nagotowałam jak na wesele:happy2::rofl2:!!! zabrakło mi w torebeczkach i jak mi się sypnęło do gara:(
 
Ostatnia edycja:
a wiecie, ze już jest wątek Styczniówki 2011!!!! SZOK jak ten czas leci! Aż musiałam się z nimi przywitać, jak to zobaczyłam!! Kurde a dopiero co myśmy tutaj raczkowały i były na szarym końcu!!:szok:
 
Za mną wczorajsza wizyta na USG - synuś pozostanie synusiem :-) gin się ze mnie śmiał, że teraz jak chcę mieć dziewczynkę to może następnym razem się uda. Na co mój małż stwierdził, że damy radę bo jeszcze dwójkę planuje;-) ja tu w ferworze walki z pierwszym a On już następne planuje.. no wariat po prostu!:-D
Maluch rozwija się jak trzeba, więc nie ma powodów do niepokoju. Ulżyło i bardzo.
Morfologia i glukoza też są OK.
Zaraz wybieram się na kontrolę do gin prowadzącej. Zero stresu tylko muszę pamiętać o skierowaniu do szkoły rodzenia, bo we wtorek zaczynamy :)

Jestem masakrycznie niewyspana:baffled: nie dość, że taka paskudna pogoda to jeszcze przed blokiem na parkingu od 4 rano wył alarm. Szkoda, że właściciel samochodu nic z tym fantem nie zrobił. Auto zniknęło dopiero przed 8.:wściekła/y:
Niech no ja dorwę tego typa:crazy:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanych wizyt, zakupów jeśli macie takowe zaplanowane:tak:

gratuluję udanej wizyty

Hej sierpniówki
Przeczytałam Wasze posty z ostatnich dni.
Ehtele - współczuję przejść (palant a nie lekarz), ale najważniejsze że już wszystko ok i jesteś pod opieką swojego
Polianna - pomocna lista, ja na razie w tym temacie zieloniutka jestem (mam głupie pytanie gdzie się kupuje te majtki siateczkowe?:zawstydzona/y:) A koszulki do porodu będziecie zamawiać przez allegro czy poszukacie gdzieś u siebie? O mini kosmetykach też myślałam (są np. w rossmanie) żeby nie targać tych wszystkich butelek ;-)
Chyba bliżej terminu będę się musiała wybrać do szpitala i zapytać co trzeba a co jest na miejscu. Nie wiem jak wy ale (już nie mówię o porodzie) mam czasem wrażenie że już sam temat zakupów mnie przerasta...:-(
kasia181-zgadzam się, te z triumpha faktycznie dobre i o dziwo niedrogie:tak:
Wszystkim co dziś mają wizyty - kciuki zaciśnięte i miłego podglądania waszych pociech.:tak:


na allegro albow aptece mozna kupić:)

Kobietki, ciesze sie bardzo, bo wybieram sie do szkoły rodzenia:)) myslalam, ze nie pojde, a jednak z przyjaciolka sie wybieramy, ale u nas przyjmuja dopiero po 30 tygodniu:/ u was tez tak jest??? chyba nie, skoro niektore z was juz chodzą
u mnie jest od 26 tc ja ide dopiero 21 czerwca i bede wtedy w 32 tc.

ja bede miala gosci za niedługo wiec znowu z Wami nie posiedze:(
 
a wiecie, ze już jest wątek Styczniówki 2011!!!! SZOK jak ten czas leci! Aż musiałam się z nimi przywitać, jak to zobaczyłam!! Kurde a dopiero co myśmy tutaj raczkowały i były na szarym końcu!!:szok:


Tak są juz od jakiegoś czasu, ja im tez zyczyłam najlepszego pare dni temu, a jedna mamcia to będzie miała trojaczki, a w domu ma maluszka chłopczyka, urodziła chyba w styczniu tego roku!!!!!!! Ale czasami los płata figle:)))
 
Witam Kobietki :-)

Ja już po usg - jestem MEGA ZADOWOLONA :-D:-D:-D

Oczywiście Szymuś pozostaje Szymusiem :-D

Wymiary:

BPD - 7,6
FL - 5,3
AC - 23,7
HC - 27,0

Waga dziecka - UWAGA UWAGA - 1346 g :szok::szok::szok: :-D:-D:-D

Rośnie mi chłopak jak na drożdżach :-D:-D:-D Ale to dobrze, niech nabiera masy :tak:

Najgorsze, że ja w zatrważającym tempie też nabieram masy - od ostatniej wizyty 5 kg do przodu :szok: No ale cóż....:sorry2: Trzeba się poświęcać, jak mi taki chopok wyrasta ;-)

W odpowiednim wątku zaraz wrzucę fotkę ;-)

Miłego popołudnia i wieczorku, idę poczytać, co u Was :-)
 
Tak są juz od jakiegoś czasu, ja im tez zyczyłam najlepszego pare dni temu, a jedna mamcia to będzie miała trojaczki, a w domu ma maluszka chłopczyka, urodziła chyba w styczniu tego roku!!!!!!! Ale czasami los płata figle:)))

no ale jedno mnie ciekawi jak ona w 5 tc jest w stanie powiedziec, ze ma trojaczki. Chyba troszke za wczesnie. Mi lekarka byla w stanie dopiero w 7 tc powiedziec ile mniej wiecej bedzie jak serduszko było juz widac.

Witam Kobietki :-)

Ja już po usg - jestem MEGA ZADOWOLONA :-D:-D:-D

Oczywiście Szymuś pozostaje Szymusiem :-D

Wymiary:

BPD - 7,6
FL - 5,3
AC - 23,7
HC - 27,0

Waga dziecka - UWAGA UWAGA - 1346 g :szok::szok::szok: :-D:-D:-D

Rośnie mi chłopak jak na drożdżach :-D:-D:-D Ale to dobrze, niech nabiera masy :tak:

Najgorsze, że ja w zatrważającym tempie też nabieram masy - od ostatniej wizyty 5 kg do przodu :szok: No ale cóż....:sorry2: Trzeba się poświęcać, jak mi taki chopok wyrasta ;-)

W odpowiednim wątku zaraz wrzucę fotkę ;-)

Miłego popołudnia i wieczorku, idę poczytać, co u Was :-)

no to gratuluję udanej wizyty
ja zmykam bo zaraz goscie nadjadą
 
Witam Kobietki :-)

Ja już po usg - jestem MEGA ZADOWOLONA :-D:-D:-D

Oczywiście Szymuś pozostaje Szymusiem :-D

Wymiary:

BPD - 7,6
FL - 5,3
AC - 23,7
HC - 27,0

Waga dziecka - UWAGA UWAGA - 1346 g :szok::szok::szok: :-D:-D:-D

Rośnie mi chłopak jak na drożdżach :-D:-D:-D Ale to dobrze, niech nabiera masy :tak:

Najgorsze, że ja w zatrważającym tempie też nabieram masy - od ostatniej wizyty 5 kg do przodu :szok: No ale cóż....:sorry2: Trzeba się poświęcać, jak mi taki chopok wyrasta ;-)

W odpowiednim wątku zaraz wrzucę fotkę ;-)

Miłego popołudnia i wieczorku, idę poczytać, co u Was :-)


Gratuluję udanej wizyty!!!!! :tak:Ale ten Szymuś to wielkoludek nam rośnie kochana wyprzedził wagą Kiniusi maluszka ho ho:szok:1!!

Pajeczko ona pisała teraz, bo czytałam, ze była dopiero co na USG i widziała trzy serduszka:)
 
reklama
Cayra - gratuluję małego - WIELKIEGO człowieka!! A wagą się nie przejmuj!!
Bombusiu - trojaczki - hoho :-D i to w takim szybkim czasie po poprzednim porodzie? No to się dopiero im "narobiło" :-)
 
Do góry