reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Dzień dobry:-)

Ale ładnie nam dziś śnieżek sypie:tak: a mnie czeka ogarnięcie mieszkanka bo dziś kolęda:sorry2: ale miejmy nadzieję że na spacerek też się czas znajdzie;-)

joasia czekamy na relacje z rozmów z nianiami, oby się szybko udało znaleźć kogoś kompetentnego:tak:

misia26 witaj:tak:

Madlen
super że Wiktorek dobrze zniósł szczepienie, ja też nienawidzę igieł, jak już mi mają coś robić to patrzę w drugą stronę i wtedy wszystko mi jedno;-)

magdabede szkoda ze mieliscie taki marudny dzien, ale mam nadzieję że nocka była spokojna i dziś będzie już o wiele lepiej:tak:a jak tam po wychodnym? Mam nadzieję że odpoczeliście:tak:

olich zazdroszczę spania na brzuszku, moja nie lubiła nawet leżeć ale odkąd mamy brzuszkową matę jest dużo dużo lepiej:tak:;-)

75aga dobrze że Amelka tak dzielnie została sama z nianią, i nie ma co sie dziwić że się steskniła za mamusią:-);-)

nikula musisz mieć świetną organizację... dziecko, praca, zapewne jeszcze dom, no i znajdujesz czas na forum i ambitnie chcesz odwiedzać dwa wątki... podziwiam:tak:;-)

kasiek heh nocka ciężka na własne życzenie:-) na drugi raz tak nie zrobisz:-p oby Was nie zasypało i spacerek się odbył:tak:

A co do tego urzędu pracy to rozumiem... wszystko przez ten kryzys, od nowego roku były zwolnienia grupowe w kilku firmach naszego miasta m.in. FIAT i jego spółki, więc ludzie chcą się szybko zarejestrować... ja też mam za swoje bo mogłam się przed świetami zarejestrować kiedy nie było tego cyrku... a teraz mam wybór, albo stać tam od 5 rano albo przeczekać ten ciężki okres:sorry2::dry:

Uciekam na jakieś śniadanko, miłego dnia wszystkim:-)
 
reklama
Witam

Magdabe- u nas po kąpieli to istna powódź a że łazienka mała to pokój pływa ale przynajmniej przez to co dzień wieczór podłoga umyta:-p


Co do spania na brzuszku to mały na początku i owszem spał potem mu się totalnie odwidziało a teraz jak zmęczony połozony na brzuszku od razu usypia:happy:


U nas Cos zębole coraz bliżej bo mały wścieka się jak mu gryzak z buzi wypada i marudkuje:baffled:


miłego wieczorka i przespanych nocek
 
Dobry wieczor!

Olich ja tez zazdroszcze spania na brzuszku. Oliwka niestety nie wytrzymuje zbyt dlugo na brzuszku, owczem na poczatku jest euforia a po 2 minutach zniecierpliwienie

Magdabede Oliwka tez bardzo lubi pluskac sie w wodzie, a najwieksza radoche ma jak pokoj tonie w wodzie, bo ja kapie swoja mala w jej pokoiku

Mamusie mama pytanie jakie zabawy lubia wasze maluchy, podpowiedzcie cos bo moje malenstwo ostatnio sie nudzi i najbardziej lubi zabawy na raczkach
 
Witam wieczorkiem!
Ale dzisiaj cisza na forum..
My dzisiaj po 2 godzinnym spacerku i jakoś tak mnie zebrało na wspomnienia:confused:
aż trudno mi uwierzyć że tak szybko ten czas minął...przypominałam sobie te spacerki z Amelką- to pędzenie na włączonej syrenie do domu-(dzisiaj spała jak suseł przez cały spacer;-))ech jakoś tak żal...a od przyszłego tygodnia praca i na pewno wszystko się zmieni.
Podziwiam dziewczyny bycie na bieżaco na dwóch wątkach:-)
kasiek 121 pamiętam nawet zapach tych chińskich gumek do mazania- to były czasy-jak człowieka cieszył piórnik, ołówek czy temperówka- wszystko wystane w gigantycznych kolejkach:-D
olich u nas też nerwowo jak gryzak czu zabawka wypadnie z reki- a gryzienie i ślinienie na maksa-codziennie sprawdzam czy już się któryś wybił
Kunek lepiej chyba odstać swoje i mieć już potem spokój-chociaż fakt stanie od 5 rano nie brzmi zachęcająco-trzymam kciuki:-)
Nikaa - zabawy to najbardziej lubi jak ktoś jest obok i się wygłupia, mata niestety raczej na krótko:tak:niestety nie pomogę- sama nie mogę sie doczekać aż Ami zajmie się czymś przez dłużą chwilkę:-D
dobrej nocki!
 
Witam wieczorkiem
U nas dzisiaj leniwy dzien :-D Maly byl grzeczny, spacerek zaliczony. Nic szczegolnego sie nie wydarzylo;-)
nikula zagladaj jak najczesciej :-)
kasiek 121 z tego wynika, ze lepiej nie ruszac Natalki jak spi :-D Ja tez juz mialam pare razy nauczke i daje sobie juz spokoj w takich sytuacjach:tak:
Kunek i jak koleda?
olich fajnie, ze synek tak chetnie na brzuszku lezy i spi. U Wiktorka jest roznie, zalezy od nastroju, czasem lezy chetnie, czasem od razu krzyczy. Natomiast nigdy nie zasnal na brzuszku i nie sadze zeby to bylo mozliwe:-D
Nikaa ja tez chyba nie pomoge z zabawami. Wiktorek lubi lezec na macie edukacyjnej,czy po prostu lezy sobie /tez na brzuszku/ i bawi sie gryzakiem, grzechotka itp I tez zaleznie od nastroju, czasem dluzej sam sie pobawi a czasem nie chce wcale , tylko wola mamusie :-D
Nie wiem jakie zabawy mialas konkretnie na mysli, czy takie, podczas ktorych, maluch bawi sie sam, czy takie wspolne?
75aga czas niestety mija nieublaganie, na pewno zal wracac do pracy...
 
Witam mamy. U nie robi sie sniegowo i mrozno, wiec nie wiem kiedy pospacerujemy z corcia. Dzisiaj byla z nami na zakupach, wiec troche swiezego powietrza lyknela.
A co do nocnego przebierania to teraz 5 razy sie zastanowie jak zaczne przebierac corke.
75aga mam nadzieje, ze szybko wdrozysz sie w prace:-):-D
Zycze mamom milej niedzieli:-D:-):-)
 
Witam w leniwe niedzielne przedpołudnie:-)
Dzisiaj zaszalałam i muszę się przyznać że paraduję jeszcze w piżamie- ogarneło mnie błogie lenistwo a Ami o dziwo chyba to (przynajmniej chwilowo)zaakceptowała:-D Obiadek od wczoraj w najbliżyszym czasie spacerek- u nas słonecznie i temp ok 0 - więc jak najbardziej sprzyjająco. Jeżeli chodzi o nockę to na razie nie chcę zapeszyć ale było nieźle-zobaczymy czy to jednorazowo czy może bardziej na stałe:-D
Ale od jutro zaczynamy remont pokoju dla Amelki ....więc się zacznie:no:
miłej niedzieli!
 
Witam
nikaa co do zabaw to tez oczywiście najchętniej na rączkach lub oglądanie telewizji no ale że to nie wskazane to kombinujemy inaczej
a KUKU robi furorę poza tym karuzela interesuje choć też się z czasem nudzi, oczywiście sam się bawi podanymi zabawkami zżera normalnie wszystko, "czytanie" :-pgazety też frajda tylko trzeba pilnować żeby do buzi nie wziął no a przede wszystkim to wszystkie zabawy z użyciem dźwięków paszczowo gębowych :rofl2:małemu czasem uda się powtórzyć i jest zawsze k..pa śmiechu:-D

75Aga oby remoncik szybko się skończył a powrót do pracy odbył się jak najbezboleśniej;-)

Cypis dzis w nocy( właściwie nad ranem) zarządził sobie( i mi:baffled:) pobudkę o 5 i zasnął dopiero koło 6 i naj;lepsze że o 7 juz był na "nogach":szok: i ani myślał o spaniu tak więc oddelegowałam tatusia do zajęcia sie małym i jeszcze godzinkę podrzemałam. A o 10 mały rozkręcił awanturę bo zmęczony był a zasnąć jakoś sam nie mógł i skończyło się bujaniem w wózku. I po cóż tak kombinował z tym wstawaniem???:crazy:

POzdrawiam niedzielnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)

Dziś 2 godzinny spacerek zaliczony, Emilka dostała serduszko na wózek i jedno do domku zebym mogła jej przykleić na śpioszki:-D i smacznie sobie śpi z naklejką przy sercu:-):tak::tak::tak:

Nika u nas rano Emilka bawi sie w lezaczku, na macie albo grzechotkami:tak: a popołudniu w gre wchodza tylko mamusiowe wyglupy typu rozne minki i odglosy np. zwierząt:tak: Śmiechu mamy też dużo jak ruszam jej lalką szmacianką, albo pacynką borsukiem, który łapie ją za rękę albo głaszcze po buzi:tak::-D

75aga no to fajnie ze Amelka zaakceptowala lenistwo mamusi, Tobie też się odpoczynek należy:tak::-p oby remont sprawnie Wam poszedl - zycze powodzenia:tak:

Madlen kolęda spokojnie:tak: był ten ksiądz co chrzcił Emilkę;-) bardzo lubi dzieci, oczywiście pytał czy napewno Nam się już z tatą nie ułoży, ale nie drążył tematu jakby to co niektórzy księża robili:tak:

olich to Wam synus zrobil pobudke:-p oby tej nocy bylo lepiej:tak::-)

No i tyle popisałam bo Emilka sie juz wyspala:sorry2:
 
reklama
Wczorajszy (piątkowy) koszmarny dzień zakończyliśmy bardzo miło. Kolacja była pyszna, spotkanie z kumplami udane, nocka super. Kostek obudził się przed 4 na karmienie – ale wtedy nakarmił go Bartek mleczkiem ściągniętym na wszelki wypadek i potem dopiero przed 9!!! (dla nas to bardzo późno). Tak więc rodzice odprężeni i wyspani, synek też dziś cudny po prawie 12 godz snu:tak::tak::tak:
Ja zaliczyłam dziś kolejne łyżwy – choć pogoda nie była przyjemna jeździło się super! Przed nami jeszcze 6 urodziny zaprzyjaźnionych bliźniaków.


Madlen80 dobrze, że Wiktorek dzielnie zniósł szczepienie. My idziemy w poniedziałek.

Nie udało mi się wczoraj dokończyć... Mały wieczorna imprezę zniósł dzielnie, w kąpieli fikał jak oszalały i padł przed 21. Obudził się na jedzenie dopiero przed 6, potem dospał jeszcze do 8:40, więc super weekendowo! Dzisiaj tez miał bardzo dobry dzień, byli znajomi z 2 dzieci (10 i 3 lata), które bardzo ładnie się z Kostkiem bawiły. Teraz się trochę rozmarudził, ale ma prawo
Ja znów jeździłam na łyżwach, tym razem w piękny słoneczku, ale niestety upadłam na kość ogonową i teraz cierpię:no::no:
75aga najważniejsze, że z opiekunką zaliczyliście dobry początek. Na pewno uda ci się zorganizować jakoś pracę i domowe Amelkowe obowiązki. Wszystkie nas to czeka…
Super, że mała pozwoliła na niedzielne lenistwo!
Nikula pozdrawiamy i zapraszamy częściej!
Kasiek121 już dawno odpuściłam sobie nocne przebieranki Kostka, w nocy raczej też go nie przewijam – chyba, że zrobi kupę – bo zawsze wybudza go to ze snu.
Dlaczego śnieg i mrozik mają cię powstrzymać od spacerów?
Nikaa jak Kostek w dobrym humorze to chętnie bawi się na macie, sięga po pluszaki i grzechotki i ślini je niemożebnie. Biorę go tez na kolanka pod kątem przodem do mnie i pokazuje obrazki i zabawki, albo czytamy gazetę (jak Olich z Cypisem). Gadamy, robimy minki, także przed lustrem. Jak nie ma humorku to czasem nic nie działa…
Olich bardzo współczuję nocki. Mam nadzieję, że dziś odeśpisz!

Pozdrawiam mamusie i do jutra!
 
Do góry