reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Witaj czarnulka mam nadzieje ze masz czarne wlosy ;D jak ja a termin masz w moje imieninki wiec wiadomo ze przyjmuje :D
 
reklama
Hej hej Czarnulka :D

Fakt, znamy sie juz, milo, ze dolaczasz do nas tutaj :D Bardzo sie ciesze. Niestety na n. mniej bywam, bo mi sie muli i czesto nie wchodzi w ogole, a tutaj zawsze wszystko dziala :D
Buziaki i zadomowiaj sie tutaj jak najszybciej :D
 
Leyna pisze:
Witaj czarnulka :)...
uroczy ten Wasz bąbel na zdjęciu :)

staraliśmy się ;)

pati80 pisze:
Witaj czarnulka mam nadzieje ze masz czarne wlosy ;D jak ja a termin masz w moje imieninki wiec wiadomo ze przyjmuje :D

Oczywiście że mam czarne włosy ;) co widać wcześniej na zdjęciu :) no i w dzień porodu złoże ci życzenia imieninowe ;)

karoo-kp pisze:
Hej hej Czarnulka :D

... Niestety na n. mniej bywam, bo mi sie muli i czesto nie wchodzi w ogole, a tutaj zawsze wszystko dziala :D
Buziaki i zadomowiaj sie tutaj jak najszybciej :D

Ja też żadko bywam na N,a tutaj pisze też z mamami z czerwca 2005 co rodziły tak jak ja w pierwszej ciąży,a więc też tutaj więcej czasu spędzam ;)
 
Dziewczyny, a co sie dzieje z silunia ostatnio?? cos jej nie widac, az sie martwie, bo taka przemeczona ostatnio byla!!
 
Czesc dziewczyny ja tak z ciekawosci do was sobie zajrzalam, tez jestem sierpniowa mama,tyle ze z2005.Jak ten czas szybko leci ...
Jaaga wiesz co u mnie w rodzinie to tez sie zdarza ze ktos umiara a ktos rodzi np:4 lata temu zmarl wujek a jego synowi urodzila sie coreczka,Ponad 2 lata temu zmarl moj tato ,pare miesiecy pozniej mojemu bratu narodzil sie synek,no iponad miesiac temu zmarl moj dziadek a ja mam synka7 miesiecznego.Jakies dziwne to zrzadzenie losu....
 
czesc , witam wszystkich
karoo kochana dziekuje za pamiec , u nas sie duzo dzialo przez ostatni czas , glownie w pracy , bylam d osyc zajeta , mialam duzy event i konferencje , wiec troche stresu bylo , wszystko co myslalam ze pojdzie nie tak udalo sie swietnie , a jedyna rzecz ktorej bylam pewna czyli 5 gwiazdkowy hotel niestety nie zostawial najlepszego wrazenia ( spieprzyl sprawe , a wiecie niby to taki najlepszy w Kraku , nazwy nie wymienie , taki zaraz kolo wawelu )
z tego wszystkiego nie mialam za wiele czasu dla siebie ani dla dla lubego co bede musiala mu wynagrodzic , chodzilam jak nakrecona i podminowana strasznie , ale w przyszlym tygodniu robie maly pas z praca i mam zamiar sie wyluzowac !!! dzisiaj jeszczwe tylko spotkanie koncowe w sprawie finansow i koztow dodatkowych i mam klienta z glowy !!!!
wiec jeszcze raz dzieki za pamiec i witam wszystkie nowo pzybyle
pozdrowki
 
Siluna, zwolnij troszke, bo tak dlugo nie pociagniesz. A jeszcze zaszkodzisz sobie, dzidzi i Waszmu mezulkem zwiazkowi... A w pray nie ma lojalnosci, miej to na uwadze. To znaczy my staramy sie byc lojalne a pracodawcy... coz...

Dzis w nocy moja kolezanka urodzila coreczke - Martusie. Bardzo sie ciesze. Poszlo gladko - 2 godz od przyjazdu do szpitala... Tuli coreczke i liczy godziny do powrotu do domu, gdzie czeka na nia synek.
 
Hej! Własnie sobie chodze po sklepach internetowych z ciuchami ciążowymi i ogarneła mnie zgroza..dlaczego te ciuchy sa takie drogie?? ja rozumiem za spodnie moge dac te 130zł ale zeby jakas cienka bawełniana bluzka kosztowała 110zł?? to juz lekka przesada ..w moim przypadku to zależy tez i od zawartosci portfela..bo jak by mnie było stac to wiadomo zebym sie nad ceną nie zastanawiała..jedne spodnie zakupie ale reszty szukam w lumpeksach.. ;)
 
reklama
Joas , naprawde sie staram i obiecuje poprawe  ;) czasami jak sie w cos zaangazuje to trudno mnie oderwac i troche trace kontakt z rzeczywistoscia , chcialaym , zeb wszystko wyszlo the best i jestem nizadowolona z siebie jak cos mi sie nie udaje
ale masz racje , musze zwolnic i taki mam plan :)

Jagga niestety bluzki sa drogie , czasami mozna cos swietnego znalezc na przecenie w sklepach indyjskich , szczegolnie na lato ;) powodzenia w szukania , moze sproboj na Krakowskiej jest kilka fajowych sklepikow
 
Do góry