reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Ja wiem, ze babcia przyszła po dziadka to jest wiecej niz pewne zyli razem 67lat....Ale jakos tak jest u mnie, ze jak ktos umiera to zaraz rodzi sie jakis maluch .....to tylko taka moja refleksja...wiadomo ,ze kazdy widzi to inaczej....pozdrawiam!!
 
reklama
Wiesz Jaaga, ze tak czasami jest w niektorcyh rodzinach :) Chociaz u mnie tak nie bylo nigdy... No, poza mna, w dzien pogrzebu mojego dziadka ja sie zostalam poczeta ;) Smieje sie, ze mama byla tak zrozpaczona :D
 
A ja urodzilam Karolke w dniu pogrzebu cioci. Balam sie, ze urodze w dniu smierci, bo pekl jej tetniak i byla kilka dni nieprzytomna... Nie chialam aby jej swieto byl kojarzone z odejsciem cioci...
 
Witajcie dziewczyny :)
Ja również mam termin na sierpień 2006,a dokładniej na 28 sierpień :) to będzie moja druga dzidzia :)
Jestem z Sosnowca woj. Śląskie mam na imię Agnieszka i mam lat 24 :)
karoo Witaj :) a my się już znamy :) fajnie ;)

no i jak dziewczyny,przyjmiecie mnie do siebie?
 
Hej czarnulka!! wprawdzie ja tez tu nowa i od niedawna ale skoro nikt sie nie odzywa.. to ja powiem.. PRZYJMUJEMY!! :D
Ja tez mam na imie Aga, lat 27 z Krakowa a termin mam na 22 sierpnia..pozdrawiam!! ;D
 
a wiec wam sie pokaże jeszcze tutaj ;)

to ja i moja mała rodzinka w Pazdzierniku

_584786_n.jpg
 
Witaj Czarnulka!

Piekna rdzinka. Wielkie gratulacje. Terminy mamy prawie takie same: ja mam 29-30 sierpnia. A coreczke masz sliczna...
 
reklama
Do góry