reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Bielsko-Biała. Chcialabym zaczerpnac opinii na temat szpitali w mojej okolicy - nie moge sie zdecydowac :)
 
reklama
Silunia,

te suwaczki to rzeczywiscie fajna sprawa - chociaz z USG wychodzi mi troszke inaczej - bylam na wizycie w zeszla srode i wyszlo ze to 17t4d wiec powinien juz byc teraz 18 tydzien :) Zreszta jakos mam niewielkie trudnosi z doliczeniem sie tych tygodni. Kiedy zaczyna sie 5-ty miesiac? bo w roznych ksiazkach sa rozne opinie na ten temat :)) to moja pierwsza ciaza i zaczytuje sie w tego typu publikacjach ;) A do lekarza moglabym chodzic codziennie zeby tylko mi mowil, ze z malenstwem wszystko ok :)
 
Sandra kotku , to ze masz na suwaczku 17 tydzien i 4 dzien wlasnie oznacza , ze jestes w 18 tygodniu , czyli wszystko jest cool ;D
 
Hej Sandra! widze ,ze masz termin na 23 sierpnia a ja mam na 22 ..zobzaczymy kto pierwszy ;D pozdrawiam
 
JAAGA,

no zobaczymy :)) Ale w tej kwestii nie ma "kto pierwszy, ten lepszy" hahah :) Z ostatniego USG wyszedl termin na 21 sierpnia, ale zostaje przy 23 :)) Zobaczymy, bo pewnie jeszcze sie to zmieni.
 
Dziewczyny, jeszcze jedno. Znacie juz plec Waszego malenstwa? W ktorym tyg. ciazy najlepiej sprawdzic, zeby bylo juz wiarygodne? Ostatnio lekarz pow. mi, ze stawia na dziewczynke, ale jeszcze do konca nie wiadomo i ze okaze sie za jakies 6 tyg.
 
;D u nas za kazdym razem jak jestesmy u gina to pytamy i za kazdym razem slyszlymy to samo , ja niestety nie widze ale moze nastepnym razem ;D
teraz idziemy 29 na specjalne usg genetyczne wiec moze bedzie juz widac :) jezeli tak to odrazu sie pochwale ;D
 
Silunia, koniecznie! Ja juz nie moge sie doczekac az bedziemy wiedziec na 100% :) Oczywiscie przyszly tatus liczy na synka, ale jak to sie mowi "facet ma corke, zeby ja rozpieszczac, a syna dla zaspokojenia wlasnej ambicji" hihi
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze mam problem jeden z tym forum :) Skad wiecie czy sa nowe odpowiedzi na Waszego posta, do ktorych forum sie dopisywalyscie itd.? :) Myslalam, ze tam na gorze beda sie pokazywac, ze mam nowe wiadomosci, a caly czas jest "0". Tak to jest byc nowa :))
 
Do góry