reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Ehh, jak to dobrze, ze sie odezwalas!!!

Polecam jeszcze allegro, tez w miare tanio mozna rozne rzeczy kupic :)

Ja tam zamierzam sie w lumpkach stroic...
 
reklama
Hej własnie wrociłam z miasta byłam w normalnym sklepie z ciuchami ciążowymi i nawet mierzyłam jakies jeansy i sztruksy...ale nie powaliły mnie z nóg a kosztowały 150zł no sorry........zeby jeszcze były naprawde fajowe.. :( więc olałam to i poszłam na ciuchy akurat znalazłam super tunike z lejącego sie materiału za 10zł i gitara gra , a w innym lumpexie babka mi kazała przyjsc w poniedziałek bo ponoc przychodzi masa ciuchów własnie ciążowych...takze nie jest tak zle..pozdrawiam
 
to ja się chyba też przejdę po lumpeksach po pierwszym bo już sie w nic nie mieszczę ;D
 
Witam wszystkie mamusie! W koncu sie dzisiaj zalogowalam Tez mam termin na sierpien - ok.23-go. Juz nie moge sie doczekac :))
Mam jeszcze do Was pytanie: jak umiescic takie "suwaczki"? :))
 
Joaś,
dziekuje ci bardzo, biore sie do roboty :) Mam nadzieje, ze dam sobie rade ;) Pozdrawiam. Mam jeszcze pytanie: sa tu jakies dziewczyny z Bielska lub okolic??
 
reklama
witam nowa kolezankę ;D widze , ze suwaczek juz masz ;D to swietna sprawa , moj gin zawsze jest pod wrazeniem , ze wiem dokladnie ktory to tydzien i dzien ciazy , oczywiscie nie zdradzam mu ze mam sciage w postaci licznika suwaczka ;D
 
Do góry