reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Dzieki Leyna za wiadomosc odnosnie umieszczania zdjec.

Co do wagi to wczoraj jak sie wazylam u ginekologa (w domu wagi sie nie dorobilismy, haha) to wyszlo 59, przed ciaza wazylam 56 przy wzroscie 169 cm. Zobaczymy w przyszlym miesiacu, ale jedzonka na pewno sobie odmawiac nie bede :)
 
reklama
dzieki dziewczyny za miłe powitanie. to mój pierwszy dzidziuś w związku z tym jeszcze niewiele wiem :). Na kontrole chodze co 4 tyg. na razie jest ok moja waga to 63 kg przy wzroscie 175cm a zdjecie dołączę niezwłocznie jak tylko mi mąż zrobi fotkę
 
dziendobry wszystkim sierpniowkowym mamusim

asmodis zapomnialam gratuluje poloweczki wczorajszej

Karoo gratuluje poloweczki dzisiejszej ;D
 
Boze, dziewczyny, opanujcie sie, na litosc, jeden dzien mnie nie ma, a wy tu produkcje seryjna uskuteczniacie ;) Zartuje, ale fakt, ze duzo do poczytania mam :) W kazdym razie dziekuje za polowinkowe, no i nawzajem silunia, chociaz to wczoraj bylo :)

Cindi witaj, nie mialam jeszcze okazji sie z Toba przywitac ;D

Pati, szkoda, ze bedziesz bez internetu, ale rob wszystko, zeby chociaz raz w tygodniu do nas zagladac!!!

Caluje sierpnioweczki :)
 
sandra1982 pisze:
Dzieki Leyna za wiadomosc odnosnie umieszczania zdjec.

sandra instrukcja dotyczyła tylko wklejania avataru, czyli emblematu. Aby zamieścić zdjęcie w treści musisz zrobić inaczej
1) masz zdjęcie na jakimś serwerze w sieci
klikasz obrazek 2 od lewej (pod ikonkami z wybgrubieniem tekstu, kursywą itd)
w tekście pojawia się coś takiego

pomiędzy
wstawiasz adres strony, na której jest zdjęcie, czyli wyglądać będzie to mniej więcej tak:
http://www.mojezdjęcie. zawieszonewsieci.pl[/omg]

2) chcesz wkleić swoje zdjęcie bezpośrednio z kompa
pod okienkiem w którym piszesz, z lewej strony masz link "Opcje dodatkowe". Jak go otworzysz to ukaże się miejsce na zamieszczenie zdjęcia "Załącz"
poprzez "Browse" szukasz ścieżki dostępowej na swoim kompie, czyli tego miejsca gdzie masz zdjęcie
a następnie klikasz wyslij wiadomość. Zdjęcie automatyzcnie się dołączy.
Jest jedno ale, ono nie może być większe niż 128 kB, czyli jeśli masz większe to musisz je najpierw zmniejszyć.
 
Dzieki Leyna za instrukcje. Wkleje sobie narazie jakies zdjatko nad nickiem. pozdrawiam. ale nudy dzisiaj w tej mojej pracy...na szczescie jeszcze troszke i do domku :)
 
witam wszysttkie mamy
gratulacje z okazji połóweczek,ale to szybko zleciało dopiero co chwaliłyśmy sie testami z IIa tu juz polowa za nami,ja osobiście nie moge sie juz doczekać kiedy będę tulić swoje maleństwo ale jak tak szybko zleci jak to 20 tygodni to nawet sie nie obejrzę. :)

 
reklama
masz racje aga , czas leci , pamietacie liczenie kazdego dnia ;D a teraz siup i juz nastepny tydzien

Aga ty poloweczke tez w tym tygodniu zaliczysz juz skladam gratulacje bo w weekendzik mnie na necie nie bedzie ;D

a ja mam pytanko , lecialam juz samolotem w ciazy co prawda to bylo jakis czas temu i lekarz nie widzial zadnych przeciwskazan .....teraz bede leciala w maju , czy wtedy tez bedzie ok , to znaczy zadnych zagrozen dla dziecka .....z lekarzem bede sie widziec dopiero 6 kwietnia , a musze wiedziec juz teraz bo musze zarezerwowac bilety , jak uwazacie ???
 
Do góry