reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Niestety wlasnie sie dowiedzialam ze nie bede juz miec neta za miesiac i nie bede na bb :mad: :(masakra niestety nie mamy tyle sianka i rezygnujemy bo konczy sie umowa buuuuuuuuuuu co teraz??????????????zanudze sie nie bede widziala pociech ktore sie urodza.....
 
reklama
Za 5 minut ide na kontrole do ginek. Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. Szkoda, ze juz nie bedziesz miec neta. Ja sie do tego tak przyzwyczailam,ze jakby mieli mnie odlaczyc to czulabym sie jak bez reki ;) pozdrowki
 
Wlasnie dziewczyny, jak wkleic zdjecie, zeby miec nad nickiem? :)) Strasznie ciemna jestem jezeli chodzi o te sprawy ;)
 
witaj cindi wśród sierpniówek :)

sandra - wchodzisz w "Twoje konto", następnie "Dane publiczne" i tam masz opcje: "Mam swój obrazek" (jeśli jest gdzieś zawieszony w sieci podajesz adres http://........) lub "Wyślę swój obrazek" (wysyłasz z własnego kompa podając ścieżkę docelową) Nastepnie klikasz zachowaj zmiany.

pati ja już mam 6 kg więcej :(
 
Czesc dziewuszki!! apropo wagi to sama niewiem ile...bo najpierw schudłam na ostaniej wizycie jak mnie gin ważył to wyrównałam to co schudłam...no a i teraz tez czuje ,ze mi przybyło bo brzusio to sporo mi urósł za ten miesiąc... az sie boje stawac na wage..ale co tam w ciązy trzeba jesc to na co ma sie ochotę a odchudzac sie bede pozniej jak przyjdzie na to pora!! pozdrawiam
 
reklama
Dzieki siluna za wiadomosci

cindi ...witaj!!!

pati ...bardzo mi przykro z powodu neta, wiem co to znaczy...ja mam go tylko jak jestem u rodzicow bo u nas nie dziala :( ale mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo pisze jak was nie ma a pozniej nie moge czytac tego co wy piszecie
 
Do góry