reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

witaj Sandra :)

sandra1982 pisze:
Dziewczyny, jeszcze mam problem jeden z tym forum :) Skad wiecie czy sa nowe odpowiedzi na Waszego posta, do ktorych forum sie dopisywalyscie itd.? :) Myslalam, ze tam na gorze beda sie pokazywac, ze mam nowe wiadomosci, a caly czas jest "0". Tak to jest byc nowa :))

na górze pokazują się wiadomości, ale te, które ktoś wysłał Ci na priv, czyli na skrzynkę babyboom
jeśli chodzi o nowe posty to znajdziesz je tu "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." albo tu "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki."
z tym, że wyświetlą sie wszystkie posty napisane na całym forum babyboom i żeby sie przez nie przedrzeć to sporo czasu potrzeba

ja zazwyczaj nie przeglądam całego babyboom, bo cały dzień bym musiała przed kompem siedzieć, ale wchodzę w te działy, które mnie najbardziej interesują. W tych działach, nowe posty w topikach zaznaczone są czerwonymi gwiazdkami.
mam nadzieję, że ciut rozjaśniłam a nie zagmatwałam ;)
 
reklama
sandra1982 pisze:
Dziewczyny, jeszcze jedno. Znacie juz plec Waszego malenstwa? W ktorym tyg. ciazy najlepiej sprawdzic, zeby bylo juz wiarygodne? Ostatnio lekarz pow. mi, ze stawia na dziewczynke, ale jeszcze do konca nie wiadomo i ze okaze sie za jakies 6 tyg.

mój ginekolog twierdzi, że po 25 tc można najbardziej dokładnie określić płeć dziecka. Ale... to wszystko zależy od tego jak się dziecko ułoży :) czasami nie da się tego zobaczyć i można tylko gdybać. ja mam taką cholerę w brzuchu, że nawet buzi nie chce mi pokazać :D
 
Co do do płci to ja już ją znałam w 16, 17 tygodniu. Na ostatniej wizycie (21 tydzień) lekarz potwierdził, że dziewczynka. Jak spytaliśmy go o prawdopodobieństwo błędu to oświadczył, że jeżeli kiedykolwiek się pomyli to już żadnej ciężarnej nie będzie mówił co się urodzi.
 
Kasia dziewczynka , ale super ;D bedziesz miala mala ksiezniczke , zeby ja stroic , moj G. wogole uwaza ze u nas tez bedzie dziewczynka , poczekamy do przyszlej srody i sie przekonamy ;D jak wasza malenka bedzie miec na imie ????
 
Jak bylam u gina na koniec 16tc i zrobil mi krotkie usg, to wiedzial, ze na tym tapie to okreslenie plci to troche wrozenie z fusow...
A ja bym juz chciala wiedziec.
 
Dzieki Leyna za wytlumaczenie z tymi wiadomosciami.

Ja juz tez nie moge sie doczekac az w koncu bede na 100% wiedziec czy to dziewczynka czy chlopiec. W zeszlym tyg. jak bylam u ginek. (to byl 17 tydzien) to powiedzial, ze stawia na dziewczynke, ale z dziewczynki zawsze moze w ciagu kilku tyg. byc chlopiec :)) wiec sama nie wiem. Powiem szczerze, ze juz sie powoli nastawiam na malenka, ale oczywiscie jak bedzie maluch to tez sie bede cieszyc (tatus nadal liczy po cichutku na synka).

pozdrawiam i zycze Wam milego dnia.
Musze sie zabrac za prace. A tak w ogole to pracujecie jeszcze? Kiedy idziecie na L4? Ja mysle, ze od czerwca juz pojde.
 
silunia pisze:
;D u nas za kazdym razem jak jestesmy u gina to pytamy i za kazdym razem slyszlymy to samo , ja niestety nie widze ale moze nastepnym razem  ;D
teraz idziemy 29 na specjalne usg genetyczne wiec moze bedzie juz widac :) jezeli tak to odrazu sie pochwale  ;D

Silunia..a gdzie idziesz na USG genetyczne.Zaraz jak będziesz po to proszę o dokłądne streszczenie..co i jak,jak wyglądało itp...
 
Witam :)
Wam nie napisałam,ale nie było mnie kilka dni bo wyjechałam z rodzinką na pogrzeb.
Ale naskrobałyście jak mnie nie było :shock: Ale na szczęście juz jesteśmy spowrotem z nad morza :) Tam juz nie ma praktycznie śniegu,i codzieninnie widać w oknie cudowne słoneczko :) a jak dojeżdżałam bliżej domu,to widać coraz większą zime :( brrrrr. Byliżmy też zobaczyć molo w Międzyzdrojach :) Ale okrutnie wiało i musieliśmy uciekać,bo Wikusi to się za bardzo nie podobało :? Jeszcze nigdy nie byliśmy nad morzem zimą,normalnie szok :shock: Jakie tam są pustki! Przynajmniej nikt o nas się nie obijał ;) A mój Radek jeszcze rano sobie żartował,czy idziemy na plaże ;) Jak ja już pragne lato :!: :!: :!: Bardzo się za wami stęskniłam :!: :!: :!: Brakowało mi klikania z wami i czytania nowych ciekawostek ;)

A tutaj fotka plaży zimą :)

_587642_n.jpg


A tutaj Wikusia z dziadkiem na molo :)

_587643_n.jpg
 
reklama
No, Czarnulka, dlugo Cie nie bylo. Mam nadzieje, ze w rodzinie wszystko wporzadku.

Jak morze zima wyglada wiem - niestety, z checia bym sie stad wyprowadzila. Jakos morza nie lubie...
 
Do góry