reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Moim zdaniem to poniżające. Jak facet mi proponuje coś takiego, to mówię, że się zgodzę, pod warunkiem że najpierw pozwoli sobie wsadzić w tyłek wibrator. Jakimś dziwnym trafem, jeszcze nie spotkałam takiego, który by się na to zgodził. Jak to mówi moja przyjaciółka (wybaczcie ten cytat): "Dupa jest do srania, a nie do dupcenia". Pozatym co to za przyjemność, kiedy człowiek ma wrażenie, że robi kupę a nie kocha się z drugim człowiekiem.
 
reklama
Witajcie. Osobiście bardzo chciałabym spróbować tego typu przyjemności ale ten temat jakoś nie jest traktowany poważnie w rozmowach z mężem. Myślę że on też jest ciekaw jak to jest ale oboje nie mamy o tym pojęcia. Zawsze jak wejdzie na ten temat to obracamy go w zart. Chyba oboje wstydzimy się przyznać. Poza tym mam obawy ponieważ teraz w ciąży mam zaparcia. Niewiem jak to jest z zawartością jelit podczas takiego stosunku. Czy może przydażyć się że coś wyjdzie. Wiem.... pytania dziwne ale jak mi pomożecie to może będzie mi łatwiej z decyzją :sorry2:
Pozdrawiam
 
gora temat jak rzeka są zwolennicy i przeciwnicy, ja osobiście z moim mężem jesteśmy za i przed ciążą bardzo często i z wielką przyjemnością dla obu stron, najważniejsze to chcieć i się nie zmuszać, teraz w ciąży zaparcia...hmm tez je miewam i trochę utrudniają życie ale odpowiednia dieta itd daję radę co do analka tez się tak kochamy chociaż rzadziej bo ktoś mnie nastraszył że mogą byc komplikacje i nawet jakis krwotok co nigdy mi się nie zdarzyło, więc troszkę się obawiam, najważniejsza jest lubrykacja...;nawilżenie bez tego nie da rady tylko będzie bolało, co do zawartości jelit zawsze coś może się wydostać ale to takie punkty ujemne, jeżeli jestes z kimś blisko a tak na pewno jest twojej połówce nie będzie to przeszkadzało a potem możecie sobie wziąć razem przyjemną kąpiel, ja osobiście jestem zwolennikiem i polecam, ale nic na siłę tylko z przyjemnością i dobrymi chęciami
 
Wiem.... pytania dziwne ale jak mi pomożecie to może będzie mi łatwiej z decyzją :sorry2:
wcale nie dziwne :no: Myślę, że każdy nad tym się zastanawia :tak:
co do "zawartości jelit" to polecam małą lewatywkę z prysznica ;-) Duży strumień wody w odbyt i wycieknie co ma wyciec, a potem już można do woli i bez obaw, że coś się pojawi... ;-):tak:
 
Fifi próbowałam i to nie raz, myślałam, że się przekonam. Ale nie pomogła ani zmiana faceta, ani wyjątkowo duże nawilżenie, ani delikatność ze strony faceta. Właśnie tak się wtedy czuję jak to opisałam i to pod względem psychicznym jak i fizycznym i nigdy więcej nie zamierzam tego próbować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jakis czas temu uprawialam sex analny z moich chlopakiem, w tym czasie miala okres. moj chlopak mial wytrysk we mnie gdy lezalam na brzuchu, zaraz potym poszlam sie umyc. jest mozliwosc zajscia w ciaze po umyciu sie dokladnie ?
 
Do góry