reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Nie obraź się ale to jedno z "nielubianych" imion z jakimi się spotykam. Karmen przez K? Ja jestem za słowiańskimi imionami, które dziś brzmią bardzo oryginalnie. Krzesimir, Jaromir
 
reklama
jakis miesiac temu moja kolezanka nazwala corke Karmen wlasnie bo ja jej podsunelam to imie , strasznie sie obojgu spodobalo.
Ryan Jerzy fajna kombinacja oba na raz :tak:
 
Chyba nie zostało wymienione imię NORMAN :-p mam kolegę o tym imieniu bardzo fajnego zresztą i zawsze podobało mi się to imię :-p takie normalne było pewnie przez to że znam osobę ;-) ale nie trafiła mi się ani jedna osoba której by to imię się spodobało ... na prawdę jest aż takie dziwne ? :sorry:
 
reklama
Do góry