reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Ja mam Nadię i Melissę :tak: Nadia już oryginalna nie jest ale Melissa jak najbardziej:-)

Nadia ładnie, a Melissa jeszcze ładniej. I brzmi jakoś tak... uspokajająco :-) Ja dopiero planuję jak nazwę swoje drugie dziecko, ale może tutaj znajdę inspirację, bo nawet nie wiedziałam, że jest tyle pięknych imion.
 
Ja sama na pierwsze imię zostałam bardzo skrzywdzona, dlatego też postanowiłam dzieci nie skrzywdzić tak bardzo jak mnie rodzice skrzywdzili. ;-)
Moje pierwsze imię to Anna :angry:, drugie już lepsze - Liliana :-)
Swoje dzieci nazwałam ładniutko, jak dla mnie. Pierwsza córcia to Amelia (często spotykane) Nicole (nie Nikola!!! proszę nie mylić z Nikolą, gdyż Nicole to zupełnie inne imię). Druga córeczka to Blanka Marika ;-)

ja swojego imienia tez nie lubie - Aleksandra, ale bez przesady nie uwazam ze zostalam nim skrzywdzona... Mi sie Anna bardzo podoba i tak zamierzam nazwac swoja coreczke :)
Gusty sa rozne a rodzice skad maja wiedziec co sie bedzie dziecku podobac? ;) jak juz ktos pisal moze twoje corki tez beda uwazaly ze je skrzywdzilas nazywajac np. Nicole?
 
Ja dopiero staram się o dziecko i może nie lubię jakiś wymyślnych imion wolę staropolskie, ale mąż dla synka chce Szymon,mi podoba się Leon,a córeczka będzie Anastazja albo Antonina:)
 
Ja dopiero staram się o dziecko i może nie lubię jakiś wymyślnych imion wolę staropolskie, ale mąż dla synka chce Szymon,mi podoba się Leon,a córeczka będzie Anastazja albo Antonina:)

Ja mam na imię Maria, a na drugie Antonina (po Królowej), bardzo mi się podoba to połączenie, Antonina to teraz coraz "modniejesze" imię, i ładnie można zdrobniać.
 
reklama
Do góry