reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale myślę, że no imię Zębian albo Otyłon czy Hakuna po prostu sprawi, że dziecko w przedszkolu
czy szkole będzie miało raczej ciężkie życie. Poza tym czy z takimi imionami nie ma problemów w Urzędzie? Hakuna mi się kojarzy tylko z piosenką Hakuna Matata i pewnie nie tylko mnie.
 
kazdy ma inny gust, ale mysle ze dziecko w pozniejszym wieku bedzie niezadowolone z wyboru rodzicow ...

ja osobiscie nie dala bym dziecku imienia,ktore od poczatku jest skazane na wysmiewanie . Szkoda mi takich dzieci :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mysle,ze przy wyborze imienia powinnismy sie kierowac dobrem dziecka. Dajac bardzo nie typowe imie,musimy sie z tym liczyc,ze nasze dziecie moze byc wysmiewane wsrod rowiesnikow. Niestety dzieci w podstawowce potrafia byc okrutne i sprawic nie lada przykrosc,no i teraz jak wytlumaczyc 7 czy 8-latkowi,ze mama z tata chieli byc orginalni i dali takie imie. My swoja coreczke nazwalismy Nadia,normalne imie,a przy tym nie spotykane az tak czesto.
 
Witam wszystkie mamusie. Mam dylemat co do wyboru imienia dla synka czy będzie Fabianek czy może Gracjanek . Gdyby jednak bobas okazał się dziewczynką będzie Marcelinką.
Ale wracając do chłopca mam do Was pytanie z dwóch imion podoba Wam się bardziej? o ile w ogóle któreś trafia w Wasze gusta.
 
Witam wszystkie mamusie. Mam dylemat co do wyboru imienia dla synka czy będzie Fabianek czy może Gracjanek . Gdyby jednak bobas okazał się dziewczynką będzie Marcelinką.
Ale wracając do chłopca mam do Was pytanie z dwóch imion podoba Wam się bardziej? o ile w ogóle któreś trafia w Wasze gusta.

Mnie bardziej podoba się Fabian:)
 
reklama
Do góry