reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Ksawery naprawde sliczne imie , najchetniej dalabym tak na imie mojemu synkowi ale niestety moj maz nazywa sie juz Ksawery :)
 
Pysia, wlasnie przeczytalam Twoj post, hihi, moje corki to Maria, a druga-Antonina :) Marys ma na drugie Marta (po mnie), a Antosia na drugie nosi Klara. Jakbym miala trzecia corke, to nazwalabym ja Michalina albo Lilianna, to sa cudowne imiona. Bardzo podoba mi sie rowniez Marianna.
 
Mi się strasznie podobają te trzy zestawienia imion : Maksymilian Oskar, Aleksander Olivier, Nataniel Ksawery
a dla dziewczynek to : Abigail Elżbieta, Scarlett Ariadna, Gabriella Stefania ;-)

a poza tym to podobają mi się takie imiona jak Lilianna,Julianna,Adrianna(wykorzystane już na mnie), Melania, Amelia i Wojciech, Przemysław, Arkadiusz, Adam, Igor
 
Witam, mam córeczkę która ma na imię Demeliana mówimy do niej Demi, Deme i Demeli :-) Jest cudowna i słodka braliśmy pod uwage dla chłopca imona : Dolatan, Zębian, Emin, Otyłon (co z Greckiego oznacza powodzenie i stabilność ), Lizun ( w starożytny m Egipcie oznaczało smak i język), Nikan, Biożodyn.
Natomiast dla dziewczynki Otyla, Duna, Dera, Hakuna, Ciukanka, Biożodynka.
 
reklama
Camtasia, nie chcialam Cie urazic, mam nadzieje, ze nie poczulas sie dotknieta.
Oczywiscie, ze kazdy ma swoj gust, ale jak na moj gust (tez mam swoj ;) ) niektore imiona wymienione przez Ciebie moglyby byc po prostu osmieszajace dla dziecka. Mam na mysli dokladnie imiona: Zębian, Otyłon, Hakuna i Ciukanka. Skad te imiona wzielas? ;)
 
Do góry