reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Moj syn ma na imie MILAN:-)!!! miał byc Mikołaj, Fabian, Kryspin. Ale jak go zobaczyłam po porodzie to tylko MILAN mi pasowało i spotykam sie ze zdziwieniem:confused: na twarzy mam krzysiów, adamów, alanów. Kazdy daje imie jakie mu sie podoba kwestia gustu;-)
 
reklama
tez uwazam, ze to kwestia gustu byle by nie bylo obraziliwe. Znam pare osob o dziswnych imionach i nie niszcza ani nie utrudniaja nikomu zycia tak jak wyzej bylo napisane.
 
Poczytałam trochę ten wątek i nie spotkałam się z imieniem jaki ma moja córcia;-) a mianowicie - Amanda:-) Nie jest ono u mnie rzadkie bo znam trzy w tym jedna to bratanica chrzestnej mojej córci a druga mieszka blok dalej:-)
 
Hej dziewczyny. My chcemy dać na imię naszej kruszynie Zuza. Ale wszyscy w koło to będzie Zuzanna? A my że nie Zuza i kropka:baffled:. Nie rozumieją w zdrobnieniu mogę mówić Zuzia, Zuzanna ale w dowodzie będzie Zuza:-).
 
Hej dziewczyny. My chcemy dać na imię naszej kruszynie Zuza. Ale wszyscy w koło to będzie Zuzanna? A my że nie Zuza i kropka:baffled:. Nie rozumieją w zdrobnieniu mogę mówić Zuzia, Zuzanna ale w dowodzie będzie Zuza:-).

Oooo nawet nie wiedziałam, że można dać imię Zuza :sorry2: Ja jakbym miała córkę byłaby Zuzanna :tak: Bardzo podobało mi się to imię :tak: No ale jest Jędrzej :tak: i jak na razie znamy tylko jednego Jędrka :tak:
 
reklama
Do góry