reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

powiedzialam co ja o tym mysle, Ty masz swoje zdanie i ok.
Ja mam psa i nie wyobrazam sobie, mimo ze jestem bardzo do niego przywiazana, ze mial by ze mna w lozku spac, nie widze w tym sensu ani powodu. Niby czemu? nie czuje takiej potrzeby ani pies tez nie :D
No omijam ze brzydzilabym sie by chodzac po dworzu spal mi na czystym przescieradle.
Mam kolezanki ktore spia z psami i ok one spia ja nie.Kazdy ma swoje zdanie i robi jak uwaca :) Z mojej strony to tyle bo nie chce pisac w temacie o dzieciach o psach :)
 
reklama
Ja też moje zwierzaki nazwałam imionami ludzkimi, byłam mała i nie uważałam, że to coś złego. Posiadałam żółwia Michała i myszkę Helę.

Odnośnie spania z psem w łóżku, psiak moich rodziców zawsze układa się u nich na łóżku w nogach, tak się przyzwyczaił, bo jak był szczeniaczkiem odtrąciła go sunia, był taki malutki, że braliśmy go do łóżka i tak zostało do dziś, bo ciężko odzwyczaić 10 letniego psa, z resztą teraz jest schorowany, ma problemy z krążeniem i lepiej żeby spał sobie pod ciepłą kołdrą. Co do czystości, to po każdym spacerze ma przemywane łapki, więc pościel się nie brudzi.

Żeby nie zbaczać z tematu oryginalnych imion, moja kuzynka kilka lat temu dała na imię swojej córce Selana, co na owe czasy było dość oryginalnym imieniem.
 
Rzadkie imiona z ktorymi prawie wcale sie nie spotkalam to
Dla dziewczynki
Noelia,Tatiana, Anastazja,Makkal,Jowita,Judyta,Iwona,Irena,Anita,Gema(hiszpanskie imie czyta sie i wymawia Hema),Naomi
Dla chlopca:
Jonasz,Witold,Janusz,Zbigniew,Jozef,Blazej.
To chyba tyle jak cos jeszcze znajde to wam podam:-)
 
Cześć dziewczyny, mi na zabój podoba się imie Jaśminka i Kornelia:-)
Miałam plan tak nazwać córcie ale po ostatnim USG wyszło, że jednak będzie chłopak:-p No i niestety imie dla chłopca wybiera narzeczony, będzie Kazik :zawstydzona/y: Wiecie jak można przechytrzyć faceta aby zmienił jeszcze zdanie??:laugh2:
 
Przeczytałam cały wątek "od deski do deski" i muszę stwierdzic, że żadne imię mi nie przypadło do gustu:eek::sorry:. Kurczaczek, nie miałam pojęcia, że to będzie takie trudne. Nie znam jeszcze płci, ale jak będzie córeczka, to chyba dam jej na imię tak jak ja mam, bo inne mi się w ogóle nie podobają:eek:. Ale egoistka ze mnie:zawstydzona/y:.Gorzej, jeśli to będzie chłopiec:sorry:
a propos Kuby, to moja koleżanka kiedyś tak dawała na imię swoim chomikom:)))
 
Rzadkie imiona z ktorymi prawie wcale sie nie spotkalam to
Dla dziewczynki
Noelia,Tatiana, Anastazja,Makkal,Jowita,Judyta,Iwona,Irena,Anita,Gema(hiszpanskie imie czyta sie i wymawia Hema),Naomi
Dla chlopca:
Jonasz,Witold,Janusz,Zbigniew,Jozef,Blazej.
To chyba tyle jak cos jeszcze znajde to wam podam:-)

Wcale nie są takie rzadkie;-)
 
Moja dzidzia bedzie miala( wlasciwie to mozna by powiedziec ze juz ma) na imie Rohan Alexander...a przed poznaniem plci gdyby byla dziwczynka wybralismy Divya (czyt. Divja)
 
reklama
Do góry