reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
:-) dziś o 8 rano mój kolega został tatusiem małej dziewczynki której dali na imię GAJA:-):-):-)!jak dla mnie fajne,oryginalne ale nie przesadzone:rofl2:!i kojarzy mi sie z moją KAJĄ!

U mnie dziewczynka miala miec imie Gaja- Bogini Ziemie
Jest Bastian- obronca krainy marzen z Never Ending Story:)
 
hm nie wiedzialam ze to imie ze sie tak wyraze "ludzkie" jamnik pietro nizej na klatce to Gaja.... :)
Sonia tez ludzike a niektorzxy psa daja no nasz piesek nazywa sie Maryś tylko to przezprzypadek bo jak dawalismy to nie myselsimy ze to z Marianem sie kojarzy.

Moje dwa ulubione imona dzoewczece to Kalina i Gaja wiec mi sie bardzo podoba:-)

a Jeremiasz hym Jeremi szkoda ze zdrobnic nie mozna ale ogolnie spoko:-)
 
hmmm według mnie to ludzie przesadzają nadając zwierzakom ludzkie imiona:crazy:!!tez mam znajomych którzy mają psa o imieniu Kaja a jak byłam w ciąży z Fifim to też mi się zdarzyło obejrzeć na ulicy bo ktoś wołał"filip chodź...." i ten filip też okazał sie jamnikiem:szok:
 
hmmm według mnie to ludzie przesadzają nadając zwierzakom ludzkie imiona:crazy:!!tez mam znajomych którzy mają psa o imieniu Kaja a jak byłam w ciąży z Fifim to też mi się zdarzyło obejrzeć na ulicy bo ktoś wołał"filip chodź...." i ten filip też okazał sie jamnikiem:szok:
hmmm ja jestem trochę innego zdania. podchodzę do tego tak, że ludzie bardzo kochają swoich pupilków i np. nie maja juz dzieci lub nie mogą sobie pozwolić na dzieci i całą swoją miość przelewają właśnie na zwierzaka i dlatego wybierają zwierzakowi imię które dla nich jest najpiękniejsze na Świecie tu np. Kaja czy Filip. ja nie mam nic przeciwko, jak kotek, czy piesek nazywa się Kaja, czy Zuzia, a jeśli miałabym dzieci właśnie o tych imionach, to bym się cieszyła, że nie tylko mnie podobają się te imiona lecz także innym ludziom.
takie jest moje zdanie :-)
 
hmmm ja jestem trochę innego zdania. podchodzę do tego tak, że ludzie bardzo kochają swoich pupilków i np. nie maja juz dzieci lub nie mogą sobie pozwolić na dzieci i całą swoją miość przelewają właśnie na zwierzaka i dlatego wybierają zwierzakowi imię które dla nich jest najpiękniejsze na Świecie tu np. Kaja czy Filip. ja nie mam nic przeciwko, jak kotek, czy piesek nazywa się Kaja, czy Zuzia, a jeśli miałabym dzieci właśnie o tych imionach, to bym się cieszyła, że nie tylko mnie podobają się te imiona lecz także innym ludziom.
takie jest moje zdanie :-)

a moim zdaniem to troche dziwne i popada w jakas paranoje bo ktos nazwie psa Kuba i co dalej? potem moze bedzie spal z psem Kuba w lozku i ubieral go z ubrania, sadzal przy stole.

Szanuje Twoje zdanie, ja jednak mysle ze trzeba znac umiar bo jesli sie bedzie chcialo przelac cala niespelniona milosc do dziecka na zwierze to mozna ze tak brzydko powiem zeswirowac.
 
mi się wydaje śmieszne, że ktoś daje imiona ludzkie zwierzętom ;) mnie bawi gdy widzę panią z kotem do którego woła Boguś, ogólnie śmieszą mnie imiona psów typu Helena, Zbyszek , nie widzę w tym jakiegoś nagięcia norm, trzeba być pomysłowym i zabawnym ;)
 
reklama
a moim zdaniem to troche dziwne i popada w jakas paranoje bo ktos nazwie psa Kuba i co dalej? potem moze bedzie spal z psem Kuba w lozku i ubieral go z ubrania, sadzal przy stole.

Tak pozwolę się wtrącić...moje koty i pies śpią ze mną w łóżku? i uważasz,że jestem dziwna?:p

A moim zdaniem nadawanie zwierzętom ludzkich imion nie jest czymś nienormalnym (choć moje zwierzaki mają zupełnie "nieludzkie" imiona:p ale z innych przyczyn niż te przez Was wymienione) Jeśli dzieci nazywa się Różami, Jagodami, Malinkami to czemu wszystkie zwierzaki muszą być Azorami, Pimpusiami, Kulkami czy Miśkami...?:)
 
Do góry